GRUPLAR
2014-2015 Sezonu 2. Amatör Lig  Grupları

1.GRUP
 
1 - TAŞOLUK
2 - DAĞYENİCE
3 - BÜYÜK ÇAVUŞLU
4 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
5 - BEYLİKDÜZÜ 2011
6 - CELALİYE
7 - KARAAĞAÇ
8 - KARACAKÖY BLD.
9 - ÇELTİKKÖY
10 - KAMİLOBA
11 - SEYMENKÖY
 
2.GRUP
 
1 - KUMBURGAZ
2 - AVCILAR YEŞİLKENT
3 - AMBARLI
4 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
5 - GÖKÇEALİ
6 - H.BELDESİ HARAÇÇI
7 - MERKEZ KAYAŞEHİR
8 - ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ
9 - ÇANTAKÖY
10 - SAYALAR SPOR
11 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
 
3.GRUP
 
1 - YEŞİLBAYIR
2 - ÇANAKÇA
3 - TEM TERKOS
4 - YALIKÖY
5 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
6 - MURATBEY
7 - AKÖRENKÖY
8 - KABAKÇA
9 - GÜMÜŞYAKA
10 - OVAYENİCE
11 - BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
 
4.GRUP
 
1 - BÜYÜKDERE
2 - İSTANBUL BARIŞSPOR
3 - CEYLANSPOR
4 - MURATPAŞA
5 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
6 - SARIYER MADEN
7 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
8 - ESENLER TURGUTREİS
9 - Y.S.SELİM
10 - ALEMDAR
 
5.GRUP
 
1 - SARIGÖL BİRLİK
2 - ÇIRÇIR
3 - GÜMÜŞDERE
4 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
5 - NESLİŞAH
6 - BAHÇELİEVLER OLİMPİK
7 - BOĞAZİÇİ
8 - TARABYA
9 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
10 - SİYAVUŞPAŞA
 
6.GRUP
 
1 - GOP.VENÜS
2 - BEYOĞLUSPOR
3 - R.HİSARI
4 - PİYALEPAŞA
5 - İSTANBUL SİVAS
6 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
7 - ASLANTEPE GENÇLİK
8 - KANARYA AZİM
9 - GÜZELHİSAR
10 - GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
 
7.GRUP
 
1 - YENİUFUK
2 - ÇAPA
3 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
4 - AKATLAR
5 - ÇELİKSPOR
6 - SARIYER F.S.M.
7 - YEŞİLDİREK
8 - FERAHEVLER
9 - ZEKERİYAKÖY
10 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
 
8.GRUP
 
1 - HAVATAŞ SPOR
2 - ETİLER KARTALSPOR
3 - SEFAKÖY
4 - PINARSPOR
5 - ESENLER KENTYILDIZ
6 - BAĞCILAR EĞİTİM
7 - GÜZELTEPE
8 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
9 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
10 - SAMATYA
 
9.GRUP
 
1 - MOLLA AŞKI
2 - ZABITA SPOR
3 - ŞİRİNTEPE
4 - ALTINASLAR
5 - EMLAKBANK
6 - HALKALI
7 - SİİRT İST.Y.SELİM
8 - İZZETPAŞA
9 - SAKARYA İMÇ.
10 - GÜRZAFER
 
10.GRUP
 
1 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
3 - ŞİŞLİ YAYLA
4 - HÜR.EĞİTİM
5 - CİHANGİRSPOR
6 - ULUSSPOR
7 - BAHÇELİEVLER İ.Y.
8 - AKSARAY
9 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
10 - ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ
 
11.GRUP
 
1 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
2 - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN
3 - MERTER
4 - YENİ ÖZKARTAL
5 - SÜMERSPOR
6 - ABİDEİ HÜRRİYET
7 - GEDİKPAŞA
8 - BAYRAMPAŞA DEMİR
9 - GÜLTEPE
10 - TÜRK TELEKOMSPOR
 
12.GRUP
 
1 - RAMİ YENİ MAHALLE
2 - BALAT YEŞİLOVA
3 - HALKALI ÇAMLIKALTI
4 - Y.GÜNEŞ
5 - KOSOVA GÜÇSPOR
6 - ASLANORDU GENÇLİK
7 - ÇAYIRGÜCÜ
8 - ATEŞTUĞLA SPOR
9 - FİLİZSPOR
10 - İSTANBUL KONYA
 
13.GRUP
 
1 - BEYKOZ AKBABA KÖYÜ
2 - MARMARA KARAYOLLARI
3 - MALTEPE YILDIZ
4 - MESUDİYE
5 - ÜSKÜDAR İCADİYE
6 - İSTANBUL ATAŞEHİR
7 - GÜLENSU SPOR
8 - GİRNE GENÇLİK
9 - SELAMSIZ
10 - KÜÇÜKBAKKALKÖY
 
14.GRUP
 
1 - FENERYOLU
2 - ATAŞEHİRGÜCÜ
3 - YONCASPOR
4 - FK 1864
5 - RİVASPOR
6 - PENDİK KAVAKPINAR
7 - İSTANBUL ALTINORDU
8 - ÖRNEKKÖY SPOR
9 - ARTUKBEY İ.Ö
 
15.GRUP
 
1 - BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ
2 - UĞUR MUMCU
3 - ÜSKÜDAR 1919 SPOR
4 - ERENKÖY ACAR
5 - SOĞANLIK
6 - ESENKENT
7 - YENİDÜNYA SPOR
8 - KAVAKPINAR
9 - HASANPAŞA
10 - ANADOLU KAVAĞI
 
16.GRUP
 
1 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
2 - HİLALSPOR
3 - İDEALTEPESPOR
4 - TAŞDELEN
5 - FETİH KELKİT
6 - SAPANBAĞLARI
7 - FERAHSPOR
8 - ÖZATAŞEHİR
9 - HARB-İŞ
10 - HAYDARPAŞA
 
17.GRUP
 
1 - KARTAL ELÇİ
2 - ÜSKÜDAR SALACAK
3 - ÜNALANSPOR
4 - K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
5 - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
6 - SULTANBEYLİ UZUNDERE
7 - ANADOLU KARTALLARI
8 - SANCAKTEPE
9 - TUNUSBAĞI
10 - PENDİK KAYNARCA
 
18.GRUP
 
1 - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR
2 - DOĞANGÜNEŞ
3 - DNZ. İŞLETMELERİ
4 - ÖRNEKSPOR
5 - SİTESPOR
6 - ORTADAĞSPOR
7 - KANLICA
8 - ATALAR
9 - AYDINLISPOR
10 - KOZYATAĞI