GRUPLAR
2013-2014 Sezonu U-13 Ligi  Grupları

1.GRUP
 
1 - ARNAVUTKÖY BLD.
2 - B.Ç.M.SİNAN
3 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 - SELİMPAŞA
5 - ÇATALCA
6 - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY
7 - ESENYURT
8 - GÜRPINAR
 
2.GRUP
 
1 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
2 - FENER BEYLİKDÜZÜ
3 - HADIMKÖY
4 - İSTANBUL ARENA
5 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
6 - SİLİVRİ ALİBEY
7 - TEPECİK ANADOLU
8 - ESEN BAYBURT
 
3.GRUP
 
1 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
2 - BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
3 - BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
4 - BEYLİKGÜCÜSPOR
5 - ESENKENT GENÇLİK
6 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
7 - ESENYURT İNCİRTEPE
8 - YEŞİLESENYURT
 
4.GRUP
 
1 - KURUÇEŞME
2 - ETİLERSPOR
3 - GERÇEK KUZEY
4 - TAKSİM
5 - SİMURG SPOR
6 - YILDIZ
7 - HALİDE EDİP ADIVAR
8 - FERİKÖY
 
5.GRUP
 
1 - BOĞAZİÇİ
2 - ÇAYIRBAŞI
3 - BAHÇEKÖY
4 - EMİRGAN
5 - 1863 BOĞAZİÇİ
6 - USKUMRU KÖYÜ
7 - TARABYA
8 - SARIYER F.S.M.
 
6.GRUP
 
1 - YENİKÖY
2 - YILDIZ KANARYALAR
3 - REŞİTPAŞA
4 - POLİGON FETHİYE
5 - KİREÇBURNU
6 - FATİH SULTAN MEHMET
7 - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN
8 - AYAZAĞA
 
7.GRUP
 
1 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 - KAĞITHANE SADABAD
3 - NURTEPE
4 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
5 - ÖRNEKTEPE
6 - SANAYİ MAHALLESİ
7 - Ç.G.BİRLİĞİ
8 - YAHYA KEMAL
 
8.GRUP
 
1 - EROKSPOR
2 - GALATA
3 - HASKÖY
4 - OKMEYDANI FETİH
5 - OKSPOR
6 - PİYALEPAŞA
7 - SÜTLÜCE
8 - T.TAYFUN
 
9.GRUP
 
1 - ABİDEİ HÜRRİYET
2 - ASLANTEPE GENÇLİK
3 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
4 - ÇELİKTEPE
5 - HAMİDİYESPOR
6 - GÜRSELSPOR
7 - HÜR.EĞİTİM
8 - GÜNYAMAÇ
 
10.GRUP
 
1 - SEYRANTEPE OF
2 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 - İST.BAYBURT
4 - KAĞITHANE
5 - HÜR.GÜCÜ
6 - HARMANTEPE
7 - İKİNCİ NESİL
 
11.GRUP
 
1 - ÖZALİBEYKÖY
2 - A.PARSELLER
3 - AKŞEMSETTİN
4 - ALİBEYKÖY İMAR
5 - ALİBEYKÖYSPOR
6 - ESENAY
7 - KALESPOR
 
12.GRUP
 
1 - KARADOLAPSPOR
2 - RAMİ
3 - ŞAFAKSPOR
4 - TOPÇULAR
5 - KUMKAPI SARIÇUBUK
6 - ALBAYRAK
7 - BAYRAMPAŞA DEMİR
8 - KARADENİZ
 
13.GRUP
 
1 - BEŞYÜZEVLER
2 - BÜYÜK ÜMİTLER
3 - CEYLANSPOR
4 - DOBRUCA
5 - G.O.P.TAŞKÖPRÜ
6 - KÜÇÜKKÖY
7 - BOLLUCA
8 - İSTANBUL GİRESUN
 
14.GRUP
 
1 - GOP.VENÜS
2 - GOP.ŞEMSİPAŞA
3 - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
4 - YILDIZTABYA
5 - YENİ ÖZKARTAL
6 - ALTINASLAR
7 - ALTINTEPSİ MAKEL
8 - K.K.BEKİR MEVLANA
 
15.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
2 - CEVATPAŞA
3 - İSTANBUL BAFRA
4 - TUNASPOR
5 - KARTALTEPE
6 - MURATPAŞA
7 - TERAZİDERE
8 - YILDIRIMBOSNA
 
16.GRUP
 
1 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2 - BAKIRKÖY
3 - BAKIRKÖY ASLAN
4 - BAKIRKÖY GENÇLİK
5 - EMLAKBANK
6 - İSTANBUL BARIŞSPOR
7 - YÜCESPOR
8 - OLİMPİYAT
 
17.GRUP
 
1 - BAKIRKÖY 1903
2 - THY
3 - OSMANİYE İSTİKLAL
4 - DAVUTPAŞA
5 - GÜZELHİSAR
6 - KOCAMUSTAFAPAŞA
7 - VARDAR
8 - ALTINOK
 
18.GRUP
 
1 - KOCASİNAN
2 - ŞİRİNEVLER
3 - YENİBOSNA
4 - SİYAVUŞPAŞA
5 - KOCASİNAN SİTE
6 - İSTANBUL ARTVİN
7 - BAHÇELİEVLER OLİMPİK
8 - MERTER
 
19.GRUP
 
1 - DAMLASPOR
2 - EROĞLU
3 - SELVİSPOR
4 - Z.YILDIZ
5 - ZAFERSPOR
6 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
7 - Y.GÜNEŞ
8 - ÇELİKSPOR
 
20.GRUP
 
1 - DİKİLİTAŞ
2 - TÜRK TELEKOMSPOR
3 - HALİLRIFATPAŞA
4 - KUŞTEPE
5 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
6 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
7 - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
 
21.GRUP
 
1 - KISIRKAYA
2 - AYAZAĞA ESEN
3 - YENİ ORTABAYIR
4 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
5 - GÜZELTEPE
6 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
7 - KEMER FK
 
22.GRUP
 
1 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
2 - BEŞTELSİZ
3 - TELSİZ
4 - IRMAKSPOR
5 - YEŞİLILGAZ
6 - BATI TRAKYA
7 - FATİHANSPOR
8 - MERKEZEFENDİ
 
23.GRUP
 
1 - ALTINYILDIZ
2 - FATİH YAYLA
3 - İMES İST.KASTAMONU
4 - KADIRGA
5 - TOPKAPI
6 - HALİÇ
7 - VEFASPOR
8 - Y.S.SELİM
 
24.GRUP
 
1 - FATİH VATAN SPOR
2 - ZABITA SPOR
3 - GAZİ MAHALLESİ
4 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
5 - SULTANÇİFTLİĞİ
6 - SULTANGAZİ
7 - SULTANGÜCÜ
8 - ZARA EKİNLİ
 
25.GRUP
 
1 - ALTINOVA
2 - GÜNEŞTEPE
3 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
4 - GÜNGÖRENSPOR
5 - HAZNEDAR
6 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
7 - ŞEHZADEBAŞI
8 - TOZKOPARAN
 
26.GRUP
 
1 - AVCILAR BLD.
2 - DENİZKÖŞKLER
3 - M.KEMALPAŞA
4 - BAŞAKŞEHİR
5 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
6 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
7 - MERKEZ KAYAŞEHİR
8 - ATEŞTUĞLA SPOR
 
27.GRUP
 
1 - BEZİRGANBAHÇE
2 - CENNET BARBAROS
3 - FİLİZSPOR
4 - GEDİKPAŞA
5 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
6 - İKİTELLİ
7 - İSTANBUL TRABZON
8 - KOSOVA GÜÇSPOR
 
28.GRUP
 
1 - HALKALI
2 - HALKALI ÇAMLIKALTI
3 - HALKALI TAŞTEPE
4 - KANARYA
5 - KANARYA AZİM
6 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
7 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
8 - İSTANBUL DEMİR
 
29.GRUP
 
1 - İFA
2 - İSTANBUL SİNOP
3 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
4 - KÜÇÜKÇEKMECE
5 - ÖZMURAT
6 - S.KARTAL
7 - SEFAKÖY
8 - YENİUFUK
 
30.GRUP
 
1 - ESENLER
2 - ESENLER KENTYILDIZ
3 - ESENLER TURGUTREİS
4 - FENERGÜCÜ
5 - HASİP DİNÇSOY İÖO
6 - İSTANBUL ESENLER TOKAT
7 - ÖZ Y.SELİM
8 - ÜÇYÜZLÜ
 
31.GRUP
 
1 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
2 - BAĞCILAR
3 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
4 - BAĞCILAR EĞİTİM
5 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
6 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
7 - BAĞCILAR ÜSKÜP İÖO
8 - CFS BAĞCILAR
 
32.GRUP
 
1 - GÜNEŞLİ
2 - İSTANBUL BULANCAK
3 - İSTANBUL SİVAS
4 - MAHMUTBEY
5 - MARMARA 1907
6 - ATIŞALANI
7 - ESENYURT ACAR
 
33.GRUP
 
1 - BAĞLARBAŞI
2 - FERAHSPOR
3 - İSTANBUL DSİ
4 - LİBADE
5 - ALEMDAĞ
6 - ÇAKMAKSPOR
7 - ÇAMLICA
8 - KARABEKİRSPOR
 
34.GRUP
 
1 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
2 - İST.SİTE
3 - İÇERENKÖY İ.Y.
4 - DUDULLU
5 - KAYIŞDAĞI
6 - ÖRNEK GENÇLİK
7 - ŞİLE YILDIZ
8 - YENİSAHRA
 
35.GRUP
 
1 - BEYKOZ 1908
2 - BEYKOZ BLD.
3 - ÇİĞDEMSPOR
4 - ÇUBUKLU
5 - GÜMÜŞSUYU
6 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
7 - ORTAÇEŞME
8 - ÖRNEKKÖY SPOR
 
36.GRUP
 
1 - DNZ. İŞLETMELERİ
2 - KAVACIK
3 - MESUDİYE
4 - PAŞABAHÇE
5 - SOĞUKSUSPOR
6 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
7 - ÇENGELKÖY
 
37.GRUP
 
1 - ASFA SPOR
2 - SELİMİYE
3 - ÜSKÜDAR SALACAK
4 - VALİDE TAYFUN
5 - YAMANSPOR
6 - ÇEKMEKÖY
7 - TAÇSPOR
 
38.GRUP
 
1 - BOSTANCI
2 - KÜÇÜKYALI YELKEN
3 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
4 - YENİDÜNYA SPOR
5 - 1923 ESENKENT
6 - CEVİZLİ KÜLTÜR
7 - GÜLSUYU
 
39.GRUP
 
1 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
2 - YAKACIK
3 - BAŞIBÜYÜKSPOR
4 - GİRNE GENÇLİK
5 - İDEALTEPESPOR
6 - UĞUR MUMCU
7 - SOĞANLIK
8 - MALTEPE BELEDİYE
 
40.GRUP
 
1 - ATALAR
2 - CEVİZLİ ANADOLU
3 - İSTANBUL ALTINORDU
4 - İSTANBUL KARTAL BLD
5 - ADALAR
6 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
7 - KARTAL YUNUSSPOR
 
41.GRUP
 
1 - SAPANBAĞLARI
2 - KARTAL YUVASI
3 - K.BULVARSPOR
4 - K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
5 - ANADOLU KARTALLARI
6 - ARTUKBEY İ.Ö
7 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
 
42.GRUP
 
1 - PENDİKGÜCÜ
2 - DOLAYOBA
3 - KAYNARCA
4 - KBS KURTKÖY
5 - KURTKÖYSPOR
6 - PENDİK DOĞAN
7 - PENDİK KAVAKPINAR
8 - DOLAYOBA D.PINAR
 
43.GRUP
 
1 - SULTANBEYLİ BLD.
2 - SARIGAZİ
3 - AYDINLISPOR
4 - SANCAKTEPE ZİGANA
5 - SANCAKTEPE
6 - TAŞDELEN
7 - SULTANBEYLİ
 
44.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA
2 - GALATASARAY A.Ş.
3 - İSTANBUL BBSK
4 - PENDİKSPOR
5 - KARTALSPOR
6 - KASIMPAŞA
7 - TEPECİKSPOR A.Ş.
8 - SİLİVRİSPOR
9 - ÜMRANİYE
10 - GAZİOSMANPAŞA
11 - SANCAKTEPE BLD.
 
45.GRUP
 
1 - TUZLASPOR
2 - İSTANBULSPOR A.Ş.
3 - FENERBAHÇE A.Ş.
4 - LOCALTIME FATİH KARAGÜMRÜK
5 - BEŞİKTAŞ A.Ş.
6 - EYÜPSPOR
7 - ÇIKSALIN
8 - SARIYER
9 - BEYLERBEYİ
10 - İSTANBUL GÜNGÖREN
11 - MALTEPE
12 - A.ÜSKÜDAR 1908