GRUPLAR
2015-2016 Sezonu U-15 Ligi  Grupları

1.GRUP
 
1 - SELİMPAŞA
2 - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
3 - CELALİYE
4 - MERKEZ KAYAŞEHİR
5 - Ç.İHSANİYE
6 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
7 - BEYLİKDÜZÜ 2011
8 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
 
2.GRUP
 
1 - KARAAĞAÇ
2 - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
3 - HADIMKÖY
4 - GÜRPINAR
5 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
6 - ARNAVUTKÖY BLD.
7 - B.Ç.M.SİNAN
8 - BAŞAKŞEHİR
 
3.GRUP
 
1 - BEYLİKGÜCÜSPOR
2 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
3 - ESENYURT
4 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
5 - SİLİVRİ ALİBEY
6 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
7 - YEŞİLESENYURT
8 - M.KEMALPAŞA
 
4.GRUP
 
1 - KÜÇÜKKÖY
2 - ÜÇYÜZLÜ
3 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
4 - FERİKÖY
5 - SULTANGÜCÜ
6 - GALATA
7 - KARTALTEPE
8 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
 
5.GRUP
 
1 - SULTANÇİFTLİĞİ
2 - G.O.PAŞA BARBAROS
3 - GÜNEŞLİ
4 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
5 - REŞİTPAŞA
6 - İSTANBUL DEMİR
7 - HAZNEDAR
8 - TELSİZ
 
6.GRUP
 
1 - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
2 - TAKSİM
3 - ESENYURT ACAR
4 - KÜÇÜKÇEKMECE
5 - HARMANTEPE
6 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
7 - YENİBOSNA
8 - BAKIRKÖY ASLAN
 
7.GRUP
 
1 - RAMİ
2 - HAVATAŞ SPOR
3 - İKİNCİ NESİL
4 - ZEYTİNBURNU
5 - ŞEHZADEBAŞI
6 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
7 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
8 - MERTER
 
8.GRUP
 
1 - ÖZ YARIMBURGAZ
2 - BAHÇELİEVLER İ.Y.
3 - GÜZELHİSAR
4 - İSTANBUL GÜNGÖREN
5 - ALBAYRAK
6 - PİYALEPAŞA
7 - ŞİRİNTEPE
8 - ATEŞTUĞLA SPOR
 
9.GRUP
 
1 - TÜRK TELEKOMSPOR
2 - K.K.BEKİR MEVLANA
3 - AVCILAR BELEDİYE
4 - BOLLUCA
5 - SULTANGAZİ
6 - VARDAR
7 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
8 - RUMELİ İDMANYURDU
 
10.GRUP
 
1 - Z.YILDIZ
2 - KOCASİNAN
3 - BAHÇELİEVLER OLİMPİK
4 - BALAT YEŞİLOVA
5 - KOCAMUSTAFAPAŞA
6 - POLİGON FETHİYE
7 - ALİBEYKÖYSPOR
8 - ÇELİKTEPE
 
11.GRUP
 
1 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
2 - BAĞCILAR EVREN
3 - OKSPOR
4 - GEDİKPAŞA
5 - GÜNGÖRENSPOR
6 - SULTANMURAT
7 - HÜR.EĞİTİM
8 - KANARYA AZİM
 
12.GRUP
 
1 - KOSOVA GÜÇSPOR
2 - FİŞEKSPOR
3 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
4 - S.KARTAL
5 - HÜR.GÜCÜ
6 - İSTANBUL KASTAMONU
7 - ŞAFAKSPOR
8 - AVCILAR YEŞİLKENT
 
13.GRUP
 
1 - DAMLASPOR
2 - GÜNEŞTEPE
3 - BEŞTELSİZ
4 - ŞİRİNEVLER
5 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
6 - HALKALI ÇAMLIKALTI
7 - İSTANBUL BARIŞSPOR
8 - Y.S.SELİM
 
14.GRUP
 
1 - BATI TRAKYA
2 - YILDIZ KANARYALAR
3 - IRMAKSPOR
4 - HALKALI TAŞTEPE
5 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
6 - FATİH YAYLA
7 - İSTANBUL SİNOP
8 - BAĞCILAR ORDU
 
15.GRUP
 
1 - ÇAĞRIM MARMARA 1907
2 - İST. ESENLER TOKAT
3 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
4 - NURTEPE
5 - HALİDE EDİP ADIVAR
6 - ALTINTEPSİ MAKEL
7 - EROĞLU
8 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
 
16.GRUP
 
1 - ŞİŞLİ ANADOLU
2 - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
3 - ZARA EKİNLİ
4 - CFS BAĞCILAR
5 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
6 - DOBRUCA
7 - İST.BAYBURT
8 - HAZNEDAR İD.OCAĞI
 
17.GRUP
 
1 - CENNET BARBAROS
2 - İSTANBUL ARTVİN
3 - BEŞYÜZEVLER
4 - GAZİ MAHALLESİ
5 - İSTANBUL BULANCAK
6 - İSTANBUL BAFRA
7 - GOP.ŞEMSİPAŞA
8 - SEFAKÖY
 
18.GRUP
 
1 - ASLANTEPE GENÇLİK
2 - YENİKÖY
3 - YENİ LEVENT KONAKLAR
4 - YILDIZTABYA
5 - MAHMUTBEY
6 - GÜRSELSPOR
7 - ÖRNEKTEPE
8 - FATİH SULTAN MEHMET
 
19.GRUP
 
1 - MERKEZEFENDİ
2 - İSTANBUL SOMA
3 - BAĞCILAR
4 - AYAZAĞA
5 - SİMURG SPOR
6 - KARADENİZ
7 - OKMEYDANI FETİH
8 - YÜCESPOR
 
20.GRUP
 
1 - ASLANORDU GENÇLİK
2 - KANARYA
3 - ESENLER TURGUTREİS
4 - OSMANİYE İSTİKLAL
5 - ABİDEİ HÜRRİYET
6 - ALTINOVA
7 - TARABYA
8 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
 
21.GRUP
 
1 - ESEN BAYBURT
2 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
3 - İKİTELLİ
4 - EROKSPOR
5 - YEŞİLILGAZ
6 - YILDIZ
7 - SANAYİ MAHALLESİ
8 - BAYRAMPAŞA DEMİR
 
22.GRUP
 
1 - ÖZ TRABZONLULAR
2 - ARENA OLİMPİK GSK
3 - Y.GÜNEŞ
4 - YILDIRIMBOSNA
5 - TUNASPOR
6 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
7 - ESENLER
8 - SEYRANTEPE OF
 
23.GRUP
 
1 - KUŞTEPE
2 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 - GÜMÜŞDERE
4 - ÖZALİBEYKÖY
5 - GÜNYAMAÇ
6 - İFA
7 - EMİRGAN
8 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
 
24.GRUP
 
1 - BEZİRGANBAHÇE
2 - TERAZİDERE
3 - ESENLER KULÜP ATLETİK
4 - ÖZ Y.SELİM
5 - ÇIKSALIN
6 - BAKIRKÖY
7 - SELVİSPOR
8 - THY
 
25.GRUP
 
1 - İSTANBUL TRABZON
2 - SEKBANLAR SPOR
3 - HAMİDİYESPOR
4 - A.PARSELLER
5 - VEFASPOR
6 - ARNAVUTKÖY YAYLA
7 - GÜZELTEPE
8 - BAĞCILAR EĞİTİM
 
26.GRUP
 
1 - ORTAÇEŞME
2 - ÖRNEK GENÇLİK
3 - FK 1864
4 - ATALAR
5 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
6 - BEYKOZ 1908
7 - İSTANBUL ATAŞEHİR
8 - TAÇSPOR
 
27.GRUP
 
1 - PENDİKGÜCÜ
2 - ÇEKMEKÖYSPOR
3 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
4 - İÇERENKÖY İ.Y.
5 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
6 - BAĞLARBAŞI
7 - DUDULLU
 
28.GRUP
 
1 - SOĞANLIK
2 - ORTADAĞSPOR
3 - İSTANBUL KARTAL BLD
4 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
5 - ATAŞEHİR YONCA SPOR
6 - KAYNARCA
7 - ÇAMLICASPOR
8 - GÜLENSU SPOR
 
29.GRUP
 
1 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
2 - ARTUKBEY İ.Ö
3 - HAYDARPAŞA
4 - KBS KURTKÖY
5 - PENDİK DOĞAN
6 - İSTANBUL MESUDİYE
7 - SANCAKTEPE
8 - BOSTANCI
 
30.GRUP
 
1 - ÖZATAŞEHİR
2 - KAVACIK
3 - UĞUR MUMCU
4 - İSTANBUL ALTINORDU
5 - ANADOLU KARTALLARI
6 - LİBADE
7 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
8 - ÇENGELKÖY
 
31.GRUP
 
1 - SİTESPOR
2 - KURTKÖYSPOR
3 - ANADOLU HİSARI
4 - K.BULVARSPOR
5 - RİVASPOR
6 - GÜLSUYU
7 - KEMAHSPOR
8 - SANCAKTEPE ZİGANA
 
32.GRUP
 
1 - KARTALGÜCÜ
2 - PAŞABAHÇE
3 - ŞİLE YILDIZ
4 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
5 - SELİMİYE
6 - KAYIŞDAĞI
7 - KÜÇÜKYALI YELKEN
8 - CEVİZLİ ANADOLU
 
33.GRUP
 
1 - MALTEPE BELEDİYE
2 - ÇUBUKLU
3 - FERAHSPOR
4 - DOLAYOBA
5 - ÇAKMAKSPOR
6 - YAMANSPOR
7 - PENDİK ESENYALI
 
34.GRUP
 
1 - SARIGAZİ
2 - İDEALTEPESPOR
3 - İSTANBUL DSİ
4 - BAŞIBÜYÜKSPOR
5 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
6 - PENDİK KAVAKPINAR
7 - RÜZGARLIBAHÇE
8 - YENİSAHRA
 
35.GRUP
 
1 - ÜMRANİYE
2 - GAZİOSMANPAŞA
3 - SULTANBEYLİ BLD.
4 - SİLİVRİSPOR
5 - ÇATALCA
6 - A.ÜSKÜDAR 1908
7 - TUZLASPOR
8 - MALTEPE
9 - BAYRAMPAŞA
10 - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş.