HABERLER

27 Eylül 2016 Salı

İASKF'NİN DEV HİZMETİ DEVAM EDİYOR

"Özel Remedy Hospital" ile İASKF arasında tekrar yapılan ortak antlaşma ile Anadolu yakasındaki kulüplerimiz sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanacak.

1999 yılında kurulan Özel Remedy Hospital, İstanbul'un Pendik ilçesinde yer almaktadır.Hastanede, Çocuk,cildiye psikolog ve beslenme bölümlerinde telefonla randevu sistemi bulunmaktadır.

Özel Remedy Hospital bulunduğu Pendik ilçesi konumu itibari ile Pendik Sahil yoluna paralel, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika ve Kadıköy’e 20 dakika mesafededir. TEM, E-5 Karayolu ve Sahil yolunun bağlantılarına kesiştiği noktada bulunmaktadır. Özel Remedy Hospital 77 yatak kapasiteli olup, SSK, Bağkur, Devlet Memuru ve Emekli Sandığı mensuplarına hizmet vermektedir. 

Ayrıca özel sağlık kuruluşları ve kurumlarla da anlaşmaları mevcuttur.

Federasyonumuz kulüplerimize büyük sıkıntı olan lisans evrakları için sağlık raporu alma amaçlı hastaneler ile antlaşmaya varmaya devam etmekte olup bir hizmeti daha faaliyete geçirmiş ve devamını sağlamıştır. Özellikle Anadolu Yakası kulüplerimiz bu hizmetten ziyadesi ile faydalanabilirler.

 

  1. İ.A.S.K.F. Bünyesindeki spor kulüpleri tek hekimlik sağlık raporunu KDV dahil 15.00 TL’ye alabilirler. (Muayene ve EKG dahil)
  2. Sporcu emarları SGK kapmasında 20.00 TL’ye çekilecektir.
  3. Miniktakım sporcuları için gerekli olan sol el bileği grafisini 15.00 TL’ye çekilecektir.
  4. Fizik tedavi ücreti 10.00 TL’dir.

 

ANADOLU YAKASINDA Kİ TÜMKULÜPLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR…

 

İletişim

Özel Remedy Hospital İletişim Bilgileri

 

Adres:      Doğu Mah. Papatya Sok. No: 15 PK: 34890 Pendik -İstanbul / TURKEY

Telefon:   +90 (216) 491 90 90

Faks:       +90 (216) 491 71 37

E-Posta:    info@remedyhospital.com.tr

Web:        http://www.remedyhospital.com.tr