HAFTALIK BÜLTEN
TARİHSTADYUMSAATEV SAHİBİKONUKLİGGRUPSAHA KOM.SAHA KOM. 
11.6.2016BEYOĞLU STADI - 210:30:00B1A2MİNİK KIZLAR YARI FİNALMİNİK KIZLAR YARI FİNALAHMET ALTUNCU  
11.6.2016BEYOĞLU STADI10:30:00A1B2MİNİK KIZLAR YARI FİNALMİNİK KIZLAR YARI FİNALDURSUN ÇİL  
11.6.2016BEYOĞLU STADI12:00:00CEVİZLİSPORULUTEPEU-19/210.GRUPDURSUN ÇİL  
11.6.2016AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU12:00:00MECİDİYEKÖY TAYFUNŞAFAKSPORU-19/24.GRUPGAZİ ÇELİK  
11.6.2016BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI12:00:00BAYRAMPAŞA DEMİRÖZ YARIMBURGAZU-19/212.GRUPBURHAN KAHVECİ  
11.6.2016MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI12:00:00İSTANBUL SAHİL SPORİSTANBUL ATAŞEHİRU-19/224.GRUPCEMAL SİVRİKAYA  
11.6.2016NAMIK SEVİK STADI12:00:00KÜÇÜK AYASOFYASÖĞÜTLÜÇEŞMEU-19/210.GRUPSONER DEMİRCİ  
11.6.2016MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI12:00:00HARB-İŞSİTESPOR2. Amatör Lig13.GRUPYAKUP ŞAHİN  
11.6.2016ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI12:00:00ZAFERSPORPOLİGON FETHİYEU-19/218.GRUPZAFER ÇATALKAYA  
11.6.2016ALİBEYKÖY STADI13:00:00SULTANGAZİDAMLASPORU13 TÜRKİYE ŞAMP.U13 TÜRKİYE ŞAMP.RAHİM ŞENGÜN  
11.6.2016BALAT SUNİ ÇİM SAHA13:00:00FATİH KARAGÜMRÜKEYÜPSPORU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ31.GRUPMUSTAFA BÜYÜKKURT  
11.6.2016BALAT SUNİ ÇİM SAHA14:00:00MEDİPOL BAŞAKŞEHİRKASIMPAŞAU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ31.GRUPMUSTAFA BÜYÜKKURT  
11.6.2016İFA SAHASI14:00:00BAŞAKŞEHİR İKİTELLİAVCILAR 1903 SPORU-19/22.GRUPÖMER ÇAYLI  
11.6.2016SİLİVRİ STADI14:00:00BÜYÜK KILIÇLIGAZİTEPEU-19/22.GRUPHASAN COŞKUN  
11.6.2016YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI14:00:00ATAŞEHİR YONCASPORKARTAL ÇAVUŞOĞLUU-19/222.GRUPKENAN ÇELİK  
11.6.2016MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI14:00:00ESENKENTBEYKOZ İNCİRKÖY2. Amatör Lig13.GRUPBURAK KARAHAN  
11.6.2016BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI14:00:00BAYRAMPAŞA DOĞANYEŞİLILGAZU-19/218.GRUPBURHAN KAHVECİ  
11.6.2016ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI14:00:00ASLANORDU GENÇLİKİKİNCİ NESİLU-19/24.GRUPBURHAN KAYA  
11.6.2016AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU14:00:00İZZETPAŞAYENİUFUK2. Amatör Lig9.GRUPGAZİ ÇELİK  
11.6.2016MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI14:00:00KÜÇÜKYALI YELKENPENDİK DOĞANU-19/222.GRUPENİSE BOSTANCI  
11.6.2016BEYOĞLU STADI14:00:00PİYALEPAŞAİST. ESENLER TOKATU-19/210.GRUPDURSUN ÇİL  
11.6.2016KOCASİNAN SAHASI14:00:00İSTANBUL ÜNYEÖZŞİŞLİ2. Amatör Lig5.GRUPDOĞAN BEKER  
11.6.2016SEFAKÖY KARTAL SAHASI14:00:00İSTANBUL SİNOPBAKIRKÖY ASLANU-19/214.GRUPREFİK BAYRAKÇI  
11.6.2016BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI14:00:00CEVAT KÖPRÜBAŞIBAHÇELİEVLER İ.Y.2. Amatör Lig11.GRUPTURGUT ARIK  
11.6.2016NAMIK SEVİK STADI14:00:00AKSARAYHALKALIU-19/28.GRUPSONER DEMİRCİ  
11.6.2016TAŞOLUK STADI14:00:00TAŞOLUKSİLİVRİ KADIKÖYU-19/22.GRUPZAFER YİĞİT  
11.6.2016ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI14:00:00ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPEFERAHEVLER2. Amatör Lig11.GRUPZAFER ÇATALKAYA  
11.6.2016KARACAKÖY SAHASI15:00:00KARACAKÖY BLD.ESENYURT ACAR2. Amatör Lig1.GRUPSELÇUK AKGÜMÜŞ  
11.6.2016ALİBEYKÖY STADI15:00:00KÜÇÜKKÖYFENERBAHÇE A.Ş.U13 TÜRKİYE ŞAMP.U13 TÜRKİYE ŞAMP.RAHİM ŞENGÜN  
11.6.2016B.ÇEKMECE ÖN SAHA15:00:00SİLİVRİSPORİSTANBULSPOR A.Ş.U-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ31.GRUPÖZGÜR GÜREL  
11.6.2016VEFA STADI15:00:00TOPKAPIGÖKTÜRKSPORU-19/212.GRUPGÖKHAN VARDAR  
11.6.2016BALAT SUNİ ÇİM SAHA15:00:00GAZİOSMANPAŞAÇATALCAU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ31.GRUPMUSTAFA BÜYÜKKURT  
11.6.2016YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI16:00:00KOZYATAĞI1453 MALTEPE GENÇLİK2. Amatör Lig13.GRUPMUZAFFER ZEREN  
11.6.2016BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI16:00:00BAYRAMPAŞA TEKNİKR.HİSARIU-19/26.GRUPMUSTAFA ATEŞ  
11.6.2016BEYLİKDÜZÜ STADI16:00:00BEYLİKDÜZÜ 2011EROĞLU2. Amatör Lig5.GRUPORHAN OĞUN  
11.6.2016BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA16:00:00İSTANBUL GENÇLERGÜCÜDİKİLİTAŞU-19/28.GRUPÖNDER DENLİ  
11.6.2016SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI16:00:00ÇAYIRBAŞI ÖZKANRUMELİ İDMANYURDU2. Amatör Lig5.GRUPNAMIK UYGUR  
11.6.2016PAŞABAHÇE STADI16:00:00DNZ. İŞLETMELERİİSTANBUL ALTINORDU2. Amatör Lig13.GRUPNECMİ ACAR  
11.6.2016ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI16:00:00İSTANBUL SİVASİSTANBUL ARTVİN2. Amatör Lig7.GRUPOKTAY DÜZDİREK  
11.6.2016MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI16:00:00GÜLENSU SPORHASANPAŞA2. Amatör Lig17.GRUPİLYAS SERT  
11.6.2016ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI16:00:00Y.GÜNEŞYENİGAYRET2. Amatör Lig3.GRUPHASAN DURAN  
11.6.2016KARTAL YUNUS SAHASI16:00:00HEYBELİADAPENDİKGÜCÜU-19/220.GRUPHAYDAR KARA  
11.6.2016DUDULLU STADI16:00:00FERAHSPORHAYDARPAŞA DEMİR2. Amatör Lig17.GRUPLEVENT İBRİKÇİ  
11.6.2016KAYNARCA SAHASI16:00:00ANADOLU KARTALLARIPENDİK KAYNARCA2. Amatör Lig15.GRUPMEHMET AKTAŞ  
11.6.2016K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI16:00:00GÜLTEPE ÖZGENÇLİKÖRNEKTEPEU-19/210.GRUPMELİH ARICAN  
11.6.2016GAZİ MAHALLESİ SAHASI16:00:00KÜÇÜKKÖY KÜLTÜRÖZGENSPORU-19/24.GRUPMELİK ÇELİK  
11.6.2016SELİMİYE STADI16:00:00SELAMSIZCEVİZLİ ANADOLU2. Amatör Lig17.GRUPMETİN AKSOY  
11.6.2016AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU16:00:00HALİLRIFATPAŞASAKARYA İMÇ.2. Amatör Lig9.GRUPGAZİ ÇELİK  
11.6.2016TAŞOLUK STADI16:00:00TEM TERKOSAVCILAR YEŞİLKENT2. Amatör Lig1.GRUPHASAN CEYLAN  
11.6.2016KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI16:00:00HARMANTEPEASLANTEPE U-19/28.GRUPFADIL KUŞ  
11.6.2016SARIGAZİ STADYUMU16:00:00SANCAKTEPEKÜÇÜKBAKKALKÖY2. Amatör Lig15.GRUPFERİDUN KOÇAK  
11.6.2016KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI16:00:00ÇATALZEYTİN ZÜMRÜTHALKALI ÇAMLIKALTI2. Amatör Lig9.GRUPERDEM ŞEN  
11.6.2016ALEMDAĞ STADYUMU16:00:00ÜSKÜDAR İCADİYEÖZATAŞEHİR2. Amatör Lig15.GRUPCENGİZ FENERCİ  
11.6.2016BEYOĞLU STADI16:00:00EMİREFENDİYEŞİLDİREK2. Amatör Lig3.GRUPCEVDET KÜÇÜKŞAHİN  
11.6.2016KOCASİNAN SAHASI16:00:00BAHÇELİEVLERHÜR.EĞİTİM2. Amatör Lig7.GRUPDOĞAN BEKER  
11.6.2016MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI16:00:00ÖRNEKSPORTUNUSBAĞI2. Amatör Lig15.GRUPB. DEDEOĞULLARI  
11.6.2016FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI16:00:00FETİH KELKİTATAŞEHİRGÜCÜU-19/224.GRUPCAN TELCİ  
11.6.2016SİLİVRİ STADI16:00:00AKÖRENKÖYAKALAN2. Amatör Lig1.GRUPREMZİ AKYIL  
11.6.2016İHSANİYE STADI16:00:00KARAAĞAÇÇANTAKÖY2. Amatör Lig1.GRUPRECEP ŞEN  
11.6.2016SEFAKÖY KARTAL SAHASI16:00:00İSTANBUL BALKAN SPORALEMDAR2. Amatör Lig7.GRUPREFİK BAYRAKÇI  
1234