HAFTALIK BÜLTEN
TARİHSTADYUMSAATEV SAHİBİKONUKLİGGRUPSAHA KOM.SAHA KOM. 
30.4.2016AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU09:00:00ÖZŞİŞLİRUMELİ İDMANYURDU2. Amatör Lig5.GRUPENGİN AYDOĞAN  
30.4.2016MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI09:00:00GÜLENSU SPORCEVİZLİ ANADOLU2. Amatör Lig17.GRUPRIZA ÖZCAN  
30.4.2016SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI09:00:00KİREÇBURNUÇAPAU-19/26.GRUPHASAN SAĞLAM  
30.4.2016HALKALI ETAP STADI09:00:00KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.GÜNEŞTEPEU-13 Ligi6.GRUPİSMAİL KABAKÇI  
30.4.2016BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI09:00:00SARIYER F.S.M.ASLANORDU GENÇLİKU-13 Ligi20.GRUPTAYFUR GÜLEK  
30.4.2016ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI09:00:00Y.GÜNEŞVARDARU-13 Ligi21.GRUPÖMER ÇAYLI  
30.4.2016FERİKÖY STADI09:00:00TAKSİMBAĞCILAR İ.Y.CEMSPORU-13 Ligi24.GRUPMEHMET ÇELİKBAŞ  
30.4.2016CFS HALI SAHA09:00:00CFS BAĞCILARBAĞCILAR EVREN U-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ3.GRUPUĞUR KAHVECİ  
30.4.2016ÇIKSALIN SAHASI09:00:00HASKÖYOKMEYDANI FETİHU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ8.GRUPDURSUN ÇİL  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI09:00:00YAHYA KEMAL NURTEPEU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ14.GRUPCEVDET KÜÇÜKŞAHİN  
30.4.2016TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI09:00:00HAZNEDARGÜNGÖRENSPORU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ20.GRUPMEHMET ORHAN  
30.4.2016SULTANGÜCÜ SPOR TESİSLERİ09:00:00YENİ ÖZKARTALBEŞYÜZEVLERU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ21.GRUPHAYATİ ÇOLAK  
30.4.2016KARABEKİR SAHASI09:00:00SANCAKTEPE ZİGANAÇEKMEKÖYSPORU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ28.GRUPFERİDUN KOÇAK  
30.4.2016MERKEZEFENDİ STADI09:30:00TEPEBAĞ KÜLTÜRNİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.U-13 Ligi21.GRUPSONER DEMİRCİ  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI09:30:00HARMANTEPECENNET BARBAROSU-13 Ligi23.GRUPNEVZAT AKAY  
30.4.2016SEFAKÖY KARTAL SAHASI09:30:00S.KARTALKÜÇÜKÇEKMECEU-13 Ligi16.GRUPSELAMİ SARIYER  
30.4.2016KOCASİNAN SAHASI09:30:00İSTANBUL ARTVİNİSTANBUL BULANCAKU-13 Ligi17.GRUPDOĞAN BEKER  
30.4.2016AVCILAR BELEDİYE (FİRUZKÖY) STADI09:30:00AVCILAR CİHANGİRKANARYA AZİMU-13 Ligi9.GRUPYASİN GEÇİR  
30.4.2016KARABEKİR SAHASI10:00:00SANCAKTEPEİSTANBUL KARTALLARIU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ28.GRUPFERİDUN KOÇAK  
30.4.2016GÜMÜŞSUYU SAHASI10:00:00RÜZGARLIBAHÇEÇUBUKLUU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ26.GRUPMUSTAFA UYAR  
30.4.2016SULTANGÜCÜ SPOR TESİSLERİ10:00:00K.K.BEKİR MEVLANAGOP.VENÜSU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ21.GRUPHAYATİ ÇOLAK  
30.4.2016TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI10:00:00GAZİ MAHALLESİALBAYRAKU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ20.GRUPMEHMET ORHAN  
30.4.2016PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI10:00:00KARTAL YUVASIARTUKBEY İ.ÖU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ24.GRUPİLYAS SERT  
30.4.2016DOLAYOBA HALI SAHA10:00:00DOLAYOBABALKAN YEŞİLBAĞLARU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ24.GRUPOLGUN AYDEMİR  
30.4.2016BEYOĞLU STADI - 210:00:00YENİ LEVENT KONAKLARPINARSPORMİNİK KIZLAR LİGİB GRUBUFARUK DURMUŞ  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI10:00:00YENİ ORTABAYIRİZZETPAŞAU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ14.GRUPCEVDET KÜÇÜKŞAHİN  
30.4.2016EYÜP GÜZELTEPE SAHASI10:00:00EYÜP ÇIRÇIR İMARARAPHANU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ10.GRUPERDOĞAN KIRIMTAY  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI10:00:00ÇELİKTEPE ÜMİTARENA OLİMPİK GSKU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ12.GRUPGAZİ ÇELİK  
30.4.2016ÇIKSALIN SAHASI10:00:00ÖZALİBEYKÖYÇIKSALINU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ8.GRUPDURSUN ÇİL  
30.4.2016CFS HALI SAHA10:00:00ÇAĞRIM MARMARA 1907BAĞCILAR EĞİTİMU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ3.GRUPUĞUR KAHVECİ  
30.4.2016KANARYA SAHASI10:00:00İSTANBUL ATAKENTAKŞEMSETTİNU-13 Ligi30.GRUPORHAN OĞUN  
30.4.2016MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI10:00:00MALTEPE BELEDİYEHİLALSPORU-13 Ligi34.GRUPB. DEDEOĞULLARI  
30.4.2016BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI10:30:00POLİGON FETHİYESÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİKU-13 Ligi30.GRUPTAYFUR GÜLEK  
30.4.2016BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10:30:00BAKIRKÖY KARTALTEPEYEDİKULEU-13 Ligi28.GRUPZAFER ÇATALKAYA  
30.4.2016YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10:30:00ÖRNEK GENÇLİKVALİDE TAYFUNU-13 Ligi38.GRUPCEMAL SİVRİKAYA  
30.4.2016BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI10:30:00BAYRAMPAŞA DEMİRİSTANBUL BARIŞSPORU-13 Ligi10.GRUPBURHAN KAHVECİ  
30.4.2016BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA10:30:00GÜNGÖREN DOĞUŞPİYALEPAŞAU-13 Ligi8.GRUPÖNDER DENLİ  
30.4.2016AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU10:30:00MAHMUTŞEVKETPAŞAİSTANBUL SİNOPU-13 Ligi5.GRUPENGİN AYDOĞAN  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. MEHDİ SANCAK SAHASI10:30:00SANAYİ MAHALLESİ KANARYAU-13 Ligi17.GRUPHALUK BİLGİ  
30.4.2016HALKALI ETAP STADI10:30:00İSTANBUL TRABZONKADIRGAU-13 Ligi16.GRUPİSMAİL KABAKÇI  
30.4.2016FERİKÖY STADI10:30:00OKSPORBEŞTELSİZU-13 Ligi23.GRUPMEHMET ÇELİKBAŞ  
30.4.2016MERKEZEFENDİ STADI11:00:00YEŞİLILGAZGÜNEŞLİU-13 Ligi15.GRUPSONER DEMİRCİ  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI11:00:00YAHYA KEMAL ŞİRİNEVLERU-13 Ligi12.GRUPNEVZAT AKAY  
30.4.2016FATİH MİMARSİNAN STADI11:00:00MİMARSİNANHÜR.GÜCÜU-13 Ligi10.GRUPYAŞAR TÜRKMEN  
30.4.2016SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI11:00:00POLİGON FETHİYEZAFERSPORU-19/218.GRUPHASAN SAĞLAM  
30.4.2016KOCASİNAN SAHASI11:00:00İSTANBUL ÜNYESULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ2. Amatör Lig5.GRUPHASAN DURAN  
30.4.2016MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI11:00:00ESENKENTİSTANBUL ALTINORDU2. Amatör Lig13.GRUPRIZA ÖZCAN  
30.4.2016SEFAKÖY KARTAL SAHASI11:00:00SULTANMURATKARTALTEPEU-13 Ligi29.GRUPSELAMİ SARIYER  
30.4.2016ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI11:00:00SELVİSPORKAĞITHANE SADABADU-13 Ligi25.GRUPÖMER ÇAYLI  
30.4.2016AVCILAR BELEDİYE (FİRUZKÖY) STADI11:00:00İSTANBUL SOMA EROĞLUU-13 Ligi25.GRUPYASİN GEÇİR  
30.4.2016ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI11:00:00YEŞİLPINARB.EVLER FUTBOL ATLETİKU-13 Ligi31.GRUPAHMET ALTUNCU  
30.4.2016FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI11:00:00ÜSKÜDAR SALACAKYAMANSPORU-13 Ligi32.GRUPALİ GÜN  
30.4.2016CFS HALI SAHA11:00:00GÜNEŞLİBAĞCILAR ASİL KARTALU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ3.GRUPUĞUR KAHVECİ  
30.4.2016ÇIKSALIN SAHASI11:00:00FERİKÖYTAKSİMU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ8.GRUPDURSUN ÇİL  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI11:00:00GÜNYAMAÇABİDEİ HÜRRİYETU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ12.GRUPGAZİ ÇELİK  
30.4.2016EYÜP GÜZELTEPE SAHASI11:00:00GÖKTÜRK SARAYSPORALİBEYKÖYSPORU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ10.GRUPERDOĞAN KIRIMTAY  
30.4.2016KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI11:00:00SEYRANTEPE OFSANAYİ MAHALLESİ U-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ14.GRUPCEVDET KÜÇÜKŞAHİN  
30.4.2016PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI11:00:00K.CEVİZLİ G.GÜCÜPENDİK VELİBABAU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ24.GRUPİLYAS SERT  
30.4.2016TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI11:00:00HAZNEDAR İD.OCAĞIGÜNEŞTEPEU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ20.GRUPMEHMET ORHAN  
30.4.2016SULTANGÜCÜ SPOR TESİSLERİ11:00:00İST.GENÇLERBİRLİĞİSULTANGÜCÜU-11 MİNİKLER ŞENLİĞİ21.GRUPHAYATİ ÇOLAK  
12345678910...