ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
 


Klüp Renkleri :
ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ALEMDAĞ SPOR
MURAT YILDIRIM
2164841184
2166390304
İSTANBUL
ÇEKMEKÖY
ALEMDAĞ MAH. HAVACILAR CAD. 126 SOK. NO:24

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     28.GRUP
1. HaftaKARABEKİR SAHASI28.10.2017 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
2. HaftaKARABEKİR SAHASI5.11.2017 14:00 MODAFEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
3. HaftaKARABEKİR SAHASI11.11.2017 14:00 TRABZON SAMANDIRA - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
4. HaftaKARABEKİR SAHASI19.11.2017 14:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR
5. HaftaKARABEKİR SAHASI25.11.2017 10:00 SANCAKTEPE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
6. HaftaKARABEKİR SAHASI3.12.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SANCAKTEPE ZİGANA
7. HaftaKARABEKİR SAHASI9.12.2017 15:00 TAŞDELEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
8. HaftaKARABEKİR SAHASI17.12.2017 14:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE
U14/B
     19.GRUP
2. HaftaSARIGAZİ STADYUMU23.9.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR 3 0(H)
3. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI1.10.2017 11:00 İSTANBUL KARTAL BLD - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 1
4. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI7.10.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE 8 1
5. HaftaORTAÇEŞME SAHASI15.10.2017 14:00 KÜÇÜKSU YENİ MAH. - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 4
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU21.10.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK 0 3
7. HaftaORTAÇEŞME SAHASI29.10.2017 09:30 ORTAÇEŞME - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 4 1
10. HaftaALEMDAĞ STADYUMU18.11.2017 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - İSTANBUL KARTAL BLD 1 1
11. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI26.11.2017 13:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 7
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU2.12.2017 13:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KÜÇÜKSU YENİ MAH. 3 1
13. HaftaDOLAYOBA SAHASI10.12.2017 15:30 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 5 2
14. HaftaALEMDAĞ STADYUMU16.12.2017 16:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ORTAÇEŞME 1 1
U16/B
     23.GRUP
1. HaftaSARIGAZİ STADYUMU24.9.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ORTAÇEŞME 4 1
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI30.9.2017 12:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 1 5
4. HaftaALEMDAĞ STADYUMU14.10.2017 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK DOĞAN 6 1
5. HaftaÇAKMAK SAHASI22.10.2017 12:00 KEMAHSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 3
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU28.10.2017 13:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - GÜMÜŞSUYU 1 0
7. HaftaÇAKMAK SAHASI5.11.2017 14:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 6
8. HaftaORTAÇEŞME SAHASI11.11.2017 09:30 ORTAÇEŞME - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 2
9. HaftaALEMDAĞ STADYUMU19.11.2017 11:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER 8 1
11. HaftaDOLAYOBA SAHASI3.12.2017 14:00 PENDİK DOĞAN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 1
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU9.12.2017 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR 5 1
13. HaftaPAŞABAHÇE STADI17.12.2017 12:30 GÜMÜŞSUYU - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 1 0