ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
 


Klüp Renkleri :
ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ALEMDAĞ SPOR
MURAT YILDIRIM
2164841184
2166390304
İSTANBUL
ÇEKMEKÖY
ALEMDAĞ MAH. HAVACILAR CAD. 126 SOK. NO:24

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     30.GRUP
1. HaftaÇAKMAK SAHASI 215.4.2018 12:00 SARIGAZİ - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
3. HaftaKARABEKİR SAHASI29.4.2018 13:00 DUDULLU - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
4. HaftaKARABEKİR SAHASI6.5.2018 10:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - YAMANSPOR
5. HaftaKARABEKİR SAHASI12.5.2018 09:00 ÇAMLICASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
6. HaftaKARABEKİR SAHASI20.5.2018 10:00 İSTANBUL KARTALLARI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
7. HaftaKARABEKİR SAHASI27.5.2018 14:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SANCAKTEPE
U12 Ligi
     28.GRUP
1. HaftaKARABEKİR SAHASI28.10.2017 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
2. HaftaKARABEKİR SAHASI5.11.2017 14:00 MODAFEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
3. HaftaKARABEKİR SAHASI11.11.2017 14:00 TRABZON SAMANDIRA - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
4. HaftaKARABEKİR SAHASI19.11.2017 14:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR
5. HaftaKARABEKİR SAHASI25.11.2017 10:00 SANCAKTEPE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
6. HaftaKARABEKİR SAHASI3.12.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SANCAKTEPE ZİGANA
7. HaftaKARABEKİR SAHASI9.12.2017 15:00 TAŞDELEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
8. HaftaKARABEKİR SAHASI17.12.2017 14:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE
9. HaftaKARABEKİR SAHASI23.12.2017 15:00 ORTADAĞSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
11. HaftaSELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ6.1.2018 13:00 DUDULLU - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
U13 Ligi
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI31.3.2018 14:30 KAYIŞDAĞI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 2 1
2. HaftaALEMDAĞ STADYUMU1.4.2018 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MODAFEN 0 3
3. HaftaALEMDAĞ STADYUMU14.4.2018 12:00 TAŞDELEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 0
4. HaftaALEMDAĞ STADYUMU15.4.2018 10:15 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SULTANBEYLİ 0 4
7. HaftaÇAKMAK SAHASI28.4.2018 13:15 ÇAKMAKSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 5 3
8. HaftaALEMDAĞ STADYUMU29.4.2018 12:45 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇENGELKÖY 2 4
9. HaftaALEMDAĞ STADYUMU1.5.2018 14:30 ÇAMLICASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 3 2
10. HaftaALEMDAĞ STADYUMU5.5.2018 13:15 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KİRAZLITEPE 4 2
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU12.5.2018 15:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KAYIŞDAĞI 3 0
13. HaftaALEMDAĞ STADYUMU13.5.2018 09:00 MODAFEN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 2 1
14. HaftaALEMDAĞ STADYUMU19.5.2018 10:15 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - TAŞDELEN 0 1
15. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI20.5.2018 13:00 SULTANBEYLİ - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 2 6
16. HaftaALEMDAĞ STADYUMU26.5.2018 15:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KARABEKİRSPOR
17. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI27.5.2018 14:30 YAMANSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
U14/B
     19.GRUP
2. HaftaSARIGAZİ STADYUMU23.9.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR 3 0(H)
3. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI1.10.2017 11:00 İSTANBUL KARTAL BLD - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 1
4. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI7.10.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE 8 1
5. HaftaORTAÇEŞME SAHASI15.10.2017 14:00 KÜÇÜKSU YENİ MAH. - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 4
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU21.10.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK 0 3
7. HaftaORTAÇEŞME SAHASI29.10.2017 09:30 ORTAÇEŞME - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 4 1
10. HaftaALEMDAĞ STADYUMU18.11.2017 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - İSTANBUL KARTAL BLD 1 1
11. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI26.11.2017 13:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 7
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU2.12.2017 13:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KÜÇÜKSU YENİ MAH. 3 1
13. HaftaDOLAYOBA SAHASI10.12.2017 15:30 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 5 2
14. HaftaALEMDAĞ STADYUMU16.12.2017 16:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ORTAÇEŞME 1 1
U15/A
     14.GRUP
1. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI6.1.2018 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 2
2. HaftaALEMDAĞ STADYUMU14.1.2018 16:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 1 5
3. HaftaALEMDAĞ STADYUMU20.1.2018 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - YELDEĞİRMENİ 3 0(H)
4. HaftaDUDULLU STADI25.1.2018 13:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 12
5. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI28.1.2018 13:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÇAMLICASPOR 0 5
6. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI31.1.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 2 1
7. HaftaALEMDAĞ STADYUMU4.2.2018 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KARTAL YUVASI 3 1
8. HaftaALEMDAĞ STADYUMU10.2.2018 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 0
9. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI18.2.2018 12:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 1
10. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI24.2.2018 10:30 YELDEĞİRMENİ - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 1 2
11. HaftaALEMDAĞ STADYUMU4.3.2018 09:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ATAŞEHİR YONCASPOR 5 1
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU10.3.2018 13:30 ÇAMLICASPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 4 1
13. HaftaALEMDAĞ STADYUMU18.3.2018 09:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BAŞIBÜYÜKSPOR 5 2
14. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI24.3.2018 14:00 KARTAL YUVASI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 5
U16/B
     23.GRUP
1. HaftaSARIGAZİ STADYUMU24.9.2017 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ORTAÇEŞME 4 1
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI30.9.2017 12:00 MALTEPE ZÜMRÜTEVLER - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 1 5
4. HaftaALEMDAĞ STADYUMU14.10.2017 11:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK DOĞAN 6 1
5. HaftaÇAKMAK SAHASI22.10.2017 12:00 KEMAHSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 3
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU28.10.2017 13:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - GÜMÜŞSUYU 1 0
7. HaftaÇAKMAK SAHASI5.11.2017 14:00 ÜMRANİYE KEMERDERE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 6
8. HaftaORTAÇEŞME SAHASI11.11.2017 09:30 ORTAÇEŞME - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 2
9. HaftaALEMDAĞ STADYUMU19.11.2017 11:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER 8 1
11. HaftaDOLAYOBA SAHASI3.12.2017 14:00 PENDİK DOĞAN - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 1
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU9.12.2017 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - KEMAHSPOR 5 1
13. HaftaPAŞABAHÇE STADI17.12.2017 12:30 GÜMÜŞSUYU - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 1 0
14. HaftaALEMDAĞ STADYUMU24.12.2017 15:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜMRANİYE KEMERDERE 2 0
U17/B
     24.GRUP
2. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI17.3.2018 13:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 1 1
3. HaftaALEMDAĞ STADYUMU25.3.2018 10:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - MALTEPE FINDIKLI 17 0
4. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI1.4.2018 16:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 8
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU15.4.2018 12:45 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ÜSKÜDAR SALACAK 6 0
9. HaftaALEMDAĞ STADYUMU5.5.2018 17:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 2 0
10. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI13.5.2018 14:00 MALTEPE FINDIKLI - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0(H) 3
11. HaftaALEMDAĞ STADYUMU19.5.2018 17:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BATI ATAŞEHİR SPOR 11 1
U19/1.Ligi
     22.GRUP
1. HaftaALEMDAĞ STADYUMU24.12.2017 09:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - ATAŞEHİR ÇAMOLUK 0 1
2. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI30.12.2017 10:45 BULVARSPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 3
3. HaftaALEMDAĞ STADYUMU7.1.2018 14:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - İSTANBUL ALTINORDU 0 0
4. HaftaKAYNARCA SAHASI10.1.2018 13:00 PENDİK KAVAKPINAR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 3
5. HaftaALEMDAĞ STADYUMU13.1.2018 10:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - SELİMİYE 1 3
6. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI21.1.2018 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 3 2
8. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI27.1.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 2 2
9. HaftaALEMDAĞ STADYUMU4.2.2018 10:45 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - BULVARSPOR 3 1
10. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI10.2.2018 12:30 İSTANBUL ALTINORDU - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 5
11. HaftaALEMDAĞ STADYUMU15.2.2018 15:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK KAVAKPINAR 6 2
12. HaftaSELİMİYE STADI18.2.2018 17:00 SELİMİYE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 6 0
13. HaftaALEMDAĞ STADYUMU24.2.2018 12:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 4 3