ÜSKÜDAR İCADİYE
 


Klüp Renkleri :
ÜSKÜDAR İCADİYE
ÜSKÜDAR İCADİYE SPOR KULÜBÜ
KENAN CAN
2163428927
2165300430
İSTANBUL
ÜSKÜDAR
İCADİYE MAH. HACI RAİF SOKAK NO:26/B

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     16.GRUP
1. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI19.2.2017 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 7 0
2. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI25.2.2017 14:00 ÖRNEKSPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 3 1
3. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI5.3.2017 15:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - DOĞANGÜNEŞ 2 0
4. HaftaDUDULLU STADI11.3.2017 13:00 FERAHSPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 6
5. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI19.3.2017 16:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - FENERYOLU 3 2
6. HaftaŞİLE STADI25.3.2017 15:00 ŞİLE - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 1
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI30.3.2017 14:00 ERENKÖY ACAR - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 8
8. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI2.4.2017 16:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - RİVASPOR 1 1
9. HaftaORTAÇEŞME SAHASI8.4.2017 16:00 TOKATKÖY - ÜSKÜDAR İCADİYE 5 1
10. HaftaALEMDAĞ STADYUMU15.4.2017 13:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ÜSKÜDAR İCADİYE 0 6
11. HaftaALEMDAĞ STADYUMU19.4.2017 14:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÖRNEKSPOR 4 1
12. HaftaÇAKMAK SAHASI22.4.2017 16:00 DOĞANGÜNEŞ - ÜSKÜDAR İCADİYE
U13 Ligi
     32.GRUP
1. HaftaALEMDAĞ STADYUMU18.3.2017 09:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÜSKÜDAR SALACAK 0 10
2. HaftaALEMDAĞ STADYUMU26.3.2017 09:00 ÇAMLICASPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 7 0
3. HaftaORTAÇEŞME SAHASI1.4.2017 14:30 SOĞUKSUSPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 3 0
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI2.4.2017 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÇAKMAKSPOR 0 15
5. HaftaORTAÇEŞME SAHASI8.4.2017 12:30 DNZ. İŞLETMELERİ - ÜSKÜDAR İCADİYE 6 0
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU15.4.2017 11:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 0 5
7. HaftaDUDULLU STADI22.4.2017 12:30 DUDULLU - ÜSKÜDAR İCADİYE
7. HaftaDUDULLU STADI17.4.2017 10:00 DUDULLU - ÜSKÜDAR İCADİYE
8. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI23.4.2017 15:30 ÜSKÜDAR SALACAK - ÜSKÜDAR İCADİYE
U17/A
     20.GRUP
1. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI8.10.2016 15:00 YAMANSPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 4 0
2. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI16.10.2016 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - DUDULLU 0 7
3. HaftaALEMDAĞ STADYUMU22.10.2016 15:00 ÇAMLICASPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 2 0
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI30.10.2016 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - İSTANBUL ATAŞEHİR 2 0
5. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI2.11.2016 13:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - SANCAKTEPE ZİGANA 1 7
6. HaftaSELİMİYE STADI5.11.2016 13:00 SELİMİYE - ÜSKÜDAR İCADİYE 6 0
10. HaftaÇAKMAK SAHASI3.12.2016 14:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÇAMLICASPOR 0 6
11. HaftaİSTANBUL SİTE SAHASI11.12.2016 13:00 İSTANBUL ATAŞEHİR - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 1
12. HaftaSARIGAZİ STADYUMU28.12.2016 12:00 SANCAKTEPE ZİGANA - ÜSKÜDAR İCADİYE 3 0(H)
13. HaftaDUDULLU STADI25.12.2016 14:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - SELİMİYE 1 4
14. HaftaORTAÇEŞME SAHASI31.12.2016 15:00 ÇUBUKLU - ÜSKÜDAR İCADİYE 6 0
U19/2.Ligi
     16.GRUP
1. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI9.4.2017 14:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - KURTKÖYSPOR 2 3
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI17.4.2017 15:00 PENDİK KAVAKPINAR - ÜSKÜDAR İCADİYE
3. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI23.4.2017 17:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÖZATAŞEHİR