ÜSKÜDAR İCADİYE
 


Klüp Renkleri :
14099
ÜSKÜDAR İCADİYE
ÜSKÜDAR İCADİYE SPOR KULÜBÜ
KENAN CAN
2163428927
2122939253
İSTANBUL
ÜSKÜDAR
İCADİYE MAH. HACI RAİF SOKAK NO:26/B

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     18.GRUP
1. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI3.2.2018 14:30 HARB-İŞ - ÜSKÜDAR İCADİYE 0 1
2. HaftaALEMDAĞ STADYUMU11.2.2018 10:45 ÜSKÜDAR İCADİYE - FENERYOLU 3 0(H)
3. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI17.2.2018 12:00 RÜZGARLIBAHÇE - ÜSKÜDAR İCADİYE 0 5
4. HaftaSELİMİYE STADI25.2.2018 14:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - PENDİK DOĞAN 1 3
5. HaftaSELİMİYE STADI3.3.2018 12:00 TUNUSBAĞI - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 2
6. HaftaSELİMİYE STADI11.3.2018 12:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - SULTAN MEHMED HAN 2 0
7. HaftaDOLAYOBA SAHASI17.3.2018 14:30 PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ - ÜSKÜDAR İCADİYE 2 0
8. HaftaÇAKMAK SAHASI25.3.2018 16:00 ÜSKÜDAR SALACAK - ÜSKÜDAR İCADİYE 2 2
9. HaftaSELİMİYE STADI31.3.2018 14:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÇİĞDEMSPOR 5 1
10. HaftaSELİMİYE STADI8.4.2018 16:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - HARB-İŞ 2 1
11. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI14.4.2018 13:00 FENERYOLU - ÜSKÜDAR İCADİYE 0 4
13. HaftaDOLAYOBA SAHASI28.4.2018 15:30 PENDİK DOĞAN - ÜSKÜDAR İCADİYE 2 4
14. HaftaSELİMİYE STADI6.5.2018 15:15 ÜSKÜDAR İCADİYE - TUNUSBAĞI 2 0
15. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI9.5.2018 16:00 SULTAN MEHMED HAN - ÜSKÜDAR İCADİYE 0 9
16. HaftaSELİMİYE STADI12.5.2018 18:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ 1 3
17. HaftaALEMDAĞ STADYUMU20.5.2018 16:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÜSKÜDAR SALACAK 3 2
18. HaftaPAŞABAHÇE STADI26.5.2018 16:00 ÇİĞDEMSPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE
U13 Ligi
     29.GRUP
1. HaftaALEMDAĞ STADYUMU31.3.2018 18:30 İSTANBUL SİTESPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 0 5
2. HaftaSELİMİYE STADI1.4.2018 18:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - İÇERENKÖY İ.Y. 2 4
3. HaftaSELİMİYE STADI14.4.2018 18:00 SELİMİYE - ÜSKÜDAR İCADİYE 7 1
4. HaftaÇAKMAK SAHASI15.4.2018 15:45 ÜSKÜDAR İCADİYE - VALİDE TAYFUN 1 2
7. HaftaDUDULLU STADI28.4.2018 12:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - HİLALSPOR 0 1
8. HaftaÇAKMAK SAHASI29.4.2018 13:15 ÜSKÜDAR SALACAK - ÜSKÜDAR İCADİYE 4 0
9. HaftaSELİMİYE STADI1.5.2018 14:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 4
10. HaftaDUDULLU STADI5.5.2018 14:30 BAĞLARBAŞI - ÜSKÜDAR İCADİYE 7 0
11. HaftaDUDULLU STADI6.5.2018 12:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 0 8
13. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI13.5.2018 11:00 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR İCADİYE 2 2
14. HaftaSELİMİYE STADI19.5.2018 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - SELİMİYE 0 3
15. HaftaSELİMİYE STADI20.5.2018 14:00 VALİDE TAYFUN - ÜSKÜDAR İCADİYE 6 0
16. HaftaALEMDAĞ STADYUMU26.5.2018 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - ÜNALANSPOR
17. HaftaDUDULLU STADI27.5.2018 13:15 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÜSKÜDAR İCADİYE
U14/B
     17.GRUP
1. HaftaSARIGAZİ STADYUMU17.9.2017 16:00 SANCAKTEPE - ÜSKÜDAR İCADİYE 9 0
2. HaftaDUDULLU STADI23.9.2017 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - DOLAYOBA 0 3
3. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI1.10.2017 12:00 KAVACIK - ÜSKÜDAR İCADİYE 8 0
5. HaftaDUDULLU STADI15.10.2017 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - ATAŞEHİR YONCASPOR 2 8
7. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI29.10.2017 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - İÇERENKÖY İ.Y. 0 8
8. HaftaDUDULLU STADI4.11.2017 12:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - SANCAKTEPE 0 12
9. HaftaDOLAYOBA SAHASI12.11.2017 15:30 DOLAYOBA - ÜSKÜDAR İCADİYE 7 0
10. HaftaDUDULLU STADI18.11.2017 16:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - KAVACIK 0 8
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI2.12.2017 13:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 5 0
14. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI16.12.2017 13:30 İÇERENKÖY İ.Y. - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 1
U19/2.Ligi
     24.GRUP
2. HaftaSELİMİYE STADI7.1.2018 14:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - RÜZGARLIBAHÇE 3 1
3. HaftaÇAKMAK SAHASI10.1.2018 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ÜSKÜDAR İCADİYE 3 2
5. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI21.1.2018 12:30 GÜLENSU SPOR - ÜSKÜDAR İCADİYE 5 0
7. HaftaSELİMİYE STADI1.2.2018 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - KAVAKPINAR 5 0
9. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI10.2.2018 12:00 RÜZGARLIBAHÇE - ÜSKÜDAR İCADİYE 1 4
10. HaftaALEMDAĞ STADYUMU18.2.2018 09:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ATAŞEHİR DOĞUŞ 4 7
12. HaftaSELİMİYE STADI4.3.2018 14:30 ÜSKÜDAR İCADİYE - GÜLENSU SPOR 0 2