MURADİYE
 


Klüp Renkleri :
MURADİYE
MURADİYE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ (11124)
ALİ YILDIRIM
2122276293
İSTANBUL
BEŞİKTAŞ
ÇETİN EMEÇ PARKI. NO:8/2

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     4.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI1.10.2016 16:00 KAĞITHANE - MURADİYE 2 1
2. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI9.10.2016 16:00 MURADİYE - K.K.BEKİR MEVLANA 0 1
3. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI15.10.2016 16:00 MURADİYE - YENİŞEHİR 2 2
4. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI23.10.2016 13:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - MURADİYE 0 1
5. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI29.10.2016 16:00 MURADİYE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 2
6. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI6.11.2016 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - MURADİYE 2 0
7. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI9.11.2016 16:00 MURADİYE - R.KAVAĞI 2 0
11. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI4.12.2016 15:00 K.K.BEKİR MEVLANA - MURADİYE 2 2
12. HaftaBEYOĞLU STADI10.12.2016 13:00 YENİŞEHİR - MURADİYE 0 1
13. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI15.12.2016 14:00 MURADİYE - BAYRAMPAŞA DEMİR 0 1
15. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI24.12.2016 16:00 MURADİYE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 1 2
16. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI1.1.2017 13:00 R.KAVAĞI - MURADİYE 1 0
18. HaftaNAMIK SEVİK STADI29.1.2017 13:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - MURADİYE 6 2
U17/B
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHDİ SANCAK SAHASI8.10.2016 11:00 MURADİYE - İSTANBUL SOMA 1 5
2. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI16.10.2016 11:00 MURATPAŞA - MURADİYE 7 5
3. HaftaGÖKTÜRK SAHASI22.10.2016 15:00 GÖKTÜRKSPOR - MURADİYE 2 0
4. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI30.10.2016 15:00 MURADİYE - BAĞCILAR G.GÜCÜ 2 4
5. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI2.11.2016 15:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - MURADİYE 5 1
6. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI5.11.2016 12:00 MURADİYE - TERAZİDERE 5 4
10. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI3.12.2016 16:00 MURADİYE - GÖKTÜRKSPOR 2 2
11. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI11.12.2016 11:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - MURADİYE 2 4
13. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI25.12.2016 09:00 TERAZİDERE - MURADİYE 2 1
14. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI31.12.2016 16:00 MURADİYE - İSTANBUL BAFRA 1 3
U19/1.Ligi
     8.GRUP
1. HaftaMERKEZEFENDİ STADI1.2.2017 13:00 BATI TRAKYA - MURADİYE 6 2
2. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI4.2.2017 14:00 MURADİYE - GÖKTÜRKSPOR 0 1
3. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI12.2.2017 15:30 ESENLER - MURADİYE 3 1
4. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI15.2.2017 13:00 MURADİYE - VARDAR 0 1
5. HaftaFERİKÖY STADI18.2.2017 14:00 FERİKÖY - MURADİYE 6 0
6. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI26.2.2017 18:00 MURADİYE - İSTANBUL KAYAŞEHİR 1 1
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI4.3.2017 11:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ - MURADİYE 7 1
8. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI12.3.2017 14:00 MURADİYE - BATI TRAKYA 1 6
9. HaftaGÖKTÜRK SAHASI15.3.2017 16:00 GÖKTÜRKSPOR - MURADİYE 2 4
10. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI18.3.2017 16:00 MURADİYE - ESENLER 2 3
11. HaftaNAMIK SEVİK STADI26.3.2017 11:00 VARDAR - MURADİYE 2 2
12. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI1.4.2017 20:30 MURADİYE - FERİKÖY 0 3
13. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ6.4.2017 16:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - MURADİYE 1 3
14. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI9.4.2017 14:00 MURADİYE - İST.GENÇLERBİRLİĞİ 5 1