PUANTAJ ve FİKSTÜR

2. Amatör Lig 2. Hafta Puan Durumu

İlk Yarı : 123456789
İkinci Yarı : 101112131415161718


1.GRUP
ÇAKILKÖY
2 2 0 0 9 0 6 9 0
ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ
2 1 1 0 7 1 4 6 0
KUMBURGAZ
2 1 1 0 8 7 4 1 0
HARAÇÇISPOR
2 1 0 1 9 6 3 3 0
BEYLİKGÜCÜSPOR
2 1 0 1 4 2 3 2 0
KARAAĞAÇ
2 1 0 1 2 5 3 -3 0
SİLİVRİ KADIKÖY
2 1 0 1 2 6 3 -4 0
GÜMÜŞYAKA
2 0 2 0 3 3 2 0 0
GÖKÇEALİ
2 0 0 2 1 6 0 -5 0
ÇANAKÇA
2 0 0 2 0 9 0 -9 0
KARAAĞAÇ 2 1 GÖKÇEALİ
KUMBURGAZ 6 5 HARAÇÇISPOR
BEYLİKGÜCÜSPOR 0 2 SİLİVRİ KADIKÖY
ÇAKILKÖY 5 0 ÇANAKÇA
ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ 1 1 GÜMÜŞYAKA
2.GRUP
ANADOLU ESENYURT SPOR
2 2 0 0 9 2 6 7 0
OVAYENİCE
2 2 0 0 9 2 6 7 0
ORMANLI KÖYÜ SPOR
2 2 0 0 7 4 6 3 0
ARNAVUTKÖY
2 1 1 0 10 3 4 7 0
ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
2 1 0 1 4 8 3 -4 0
SUBAŞI
2 0 1 1 3 4 1 -1 0
ESENYURT ACAR
2 0 1 1 3 4 1 -1 0
TEM TERKOS
2 0 1 1 2 4 1 -2 0
GÜMÜŞPINAR
2 0 0 2 4 12 0 -8 0
ESENYURT KARTAL
2 0 0 2 3 11 0 -8 0
ESENYURT KARTAL 1 2 ORMANLI KÖYÜ SPOR
TEM TERKOS 1 1 ARNAVUTKÖY
ESENYURT ACAR 2 2 SUBAŞI
GÜMÜŞPINAR 1 7 ANADOLU ESENYURT SPOR
OVAYENİCE 7 1 ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
3.GRUP
DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
2 2 0 0 6 1 6 5 0
KABAKÇA
2 2 0 0 6 4 6 2 0
ÇELTİKKÖY
2 1 0 1 3 1 3 2 0
MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011
2 1 0 1 5 4 3 1 0
ALİPAŞA
2 1 0 1 5 5 3 0 0
SİLİVRİ MİMARSİNAN
2 1 0 1 4 4 3 0 0
5 MEVSİM GENÇLİK
2 1 0 1 2 2 3 0 0
AKÖRENKÖY
2 1 0 1 2 3 3 -1 0
KARACAKÖY BLD.
2 0 0 2 1 3 0 -2 0
BÜYÜK ÇAVUŞLU
2 0 0 2 0 7 -6 -7 6
KARACAKÖY BLD. 0 1 5 MEVSİM GENÇLİK
KABAKÇA 3 2 SİLİVRİ MİMARSİNAN
ÇELTİKKÖY 0 1 AKÖRENKÖY
DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT 4 0 BÜYÜK ÇAVUŞLU
MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011 2 3 ALİPAŞA
4.GRUP
EROĞLU
2 2 0 0 11 1 6 10 0
ALEMDAR
2 2 0 0 4 0 6 4 0
GENÇOSMAN
2 1 1 0 2 1 4 1 0
SEYRANTEPE OF
1 1 0 0 3 2 3 1 0
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
2 1 0 1 3 3 3 0 0
POLİGON FETHİYE
2 0 1 1 1 2 1 -1 0
SARIYER F.S.M.
2 0 0 2 0 2 0 -2 0
ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
SARIYER MADEN
2 0 0 2 0 8 0 -8 0
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 2 3 SEYRANTEPE OF
EROĞLU 5 0 SARIYER MADEN
GENÇOSMAN 1 1 POLİGON FETHİYE
ALEMDAR 1 0 SARIYER F.S.M.
ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ BAY
5.GRUP
İSTANBUL GÜMÜŞHANE
2 2 0 0 8 0 6 8 0
ÇELİKTEPE ÜMİT
2 2 0 0 4 1 6 3 0
THY
2 2 0 0 6 4 6 2 0
ESENTEPE ŞAHİN
2 1 1 0 5 2 4 3 0
BÜYÜKDERE
2 1 0 1 9 4 3 5 0
SARIYER YENİ MAHALLE
2 1 0 1 5 2 3 3 0
ŞİŞLİ GENÇLİK
2 0 1 1 3 4 1 -1 0
YENİŞEHİR
2 0 0 2 2 8 0 -6 0
GÜZELHİSAR
2 0 0 2 2 8 0 -6 0
MOLLA AŞKI
2 0 0 2 1 12 0 -11 0
ESENTEPE ŞAHİN 2 2 ŞİŞLİ GENÇLİK
BÜYÜKDERE 9 1 MOLLA AŞKI
GÜZELHİSAR 2 3 THY
ÇELİKTEPE ÜMİT 2 0 SARIYER YENİ MAHALLE
YENİŞEHİR 0 5 İSTANBUL GÜMÜŞHANE
6.GRUP
DAMLASPOR
2 2 0 0 7 1 6 6 0
ZEKERİYAKÖY
2 2 0 0 6 1 6 5 0
MECİDİYEKÖY TAYFUN
2 1 1 0 5 2 4 3 0
ŞEHREMİNİ
2 1 1 0 4 1 4 3 0
YENİ ORTABAYIR
2 1 0 1 6 4 3 2 0
ÖZ Y.SELİM
2 1 0 1 4 4 3 0 0
ALTINYILDIZ
2 0 1 1 3 5 1 -2 0
ATEŞTUĞLA SPOR
2 0 1 1 3 6 1 -3 0
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
İSTANBUL ARTVİN
2 0 0 2 1 9 0 -8 0
YENİ ORTABAYIR 5 0 İSTANBUL ARTVİN
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 0(H) 3 DAMLASPOR
ALTINYILDIZ 2 2 ATEŞTUĞLA SPOR
ÖZ Y.SELİM 0 3 ZEKERİYAKÖY
MECİDİYEKÖY TAYFUN 1 1 ŞEHREMİNİ
7.GRUP
ÇELİKSPOR
2 2 0 0 12 1 6 11 0
ESENYURT İNCİRTEPE
2 2 0 0 9 2 6 7 0
ÇINARALTI SPOR
2 2 0 0 7 1 6 6 0
NİŞANCA GENÇLİK
2 1 1 0 5 1 4 4 0
IHLAMURDERE SPOR
2 1 1 0 3 2 4 1 0
BAHÇELİEVLER İ.Y.
2 1 0 1 3 3 3 0 0
BAĞCILAR EVREN
2 0 0 2 2 4 0 -2 0
BAĞCILAR G.GÜCÜ
2 0 0 2 0 5 0 -5 0
GOP.ŞEMSİPAŞA
2 0 0 2 1 8 0 -7 0
SARIGÖL BİRLİK
2 0 0 2 2 17 0 -15 0
IHLAMURDERE SPOR 2 1 BAHÇELİEVLER İ.Y.
GOP.ŞEMSİPAŞA 0 4 NİŞANCA GENÇLİK
SARIGÖL BİRLİK 1 10 ÇELİKSPOR
BAĞCILAR EVREN 1 2 ESENYURT İNCİRTEPE
BAĞCILAR G.GÜCÜ 0 3 ÇINARALTI SPOR
8.GRUP
GEDİKPAŞA
2 2 0 0 9 2 6 7 0
TEPEBAĞ KÜLTÜR
2 2 0 0 9 2 6 7 0
CANKURTARAN
2 2 0 0 6 1 6 5 0
YEŞİLDİREK
2 1 1 0 7 2 4 5 0
ALTINOK
2 1 1 0 4 2 4 2 0
CFS BAĞCILAR
2 1 0 1 4 2 3 2 0
ASLANTEPE
2 0 0 2 0 5 0 -5 0
KEMERBURGAZ
2 0 0 2 1 7 0 -6 0
ESENLER TURGUTREİS
2 0 0 2 1 8 0 -7 0
İSTANBUL SİVAS
2 0 0 2 2 12 0 -10 0
YEŞİLDİREK 5 0 KEMERBURGAZ
ASLANTEPE 0 2 ALTINOK
GEDİKPAŞA 4 1 ESENLER TURGUTREİS
TEPEBAĞ KÜLTÜR 7 1 İSTANBUL SİVAS
CANKURTARAN 2 1 CFS BAĞCILAR
9.GRUP
CERRAHPAŞA
2 2 0 0 6 0 6 6 0
YENİUFUK
2 2 0 0 7 2 6 5 0
HALKALI
2 1 1 0 9 5 4 4 0
EMİRGAN
1 1 0 0 3 0 3 3 0
TOZKOPARAN BİRLİK
2 1 0 1 4 4 3 0 0
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
2 0 1 1 2 5 1 -3 0
ÖZ GAYRETTEPE SPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
İ.T.Ü.
2 0 0 2 4 10 0 -6 0
ESEN BAYBURT
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
ESEN BAYBURT 0(H) 3 EMİRGAN
CERRAHPAŞA 3 0 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
YENİUFUK 4 1 TOZKOPARAN BİRLİK
HALKALI 7 3 İ.T.Ü.
ÖZ GAYRETTEPE SPOR BAY
10.GRUP
ESENLER KENTYILDIZ
2 2 0 0 15 2 6 13 0
SELVİSPOR
2 2 0 0 10 2 6 8 0
SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
2 2 0 0 7 1 6 6 0
BEŞTELSİZ
2 1 0 1 1 2 3 -1 0
GÖKTÜRKSPOR
2 1 0 1 3 7 3 -4 0
GÖKTÜRK SARAYSPOR
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
SANAYİ MAHALLESİ
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
GÜNGÖREN DOĞUŞ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
GÜRZAFER
2 0 0 2 1 15 0 -14 0
SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK 3 0(H) GÜNGÖREN DOĞUŞ
SELVİSPOR 7 1 GÖKTÜRKSPOR
ESENLER KENTYILDIZ 11 0 GÜRZAFER
BEŞTELSİZ 1 0 SANAYİ MAHALLESİ
GÖKTÜRK SARAYSPOR BAY
11.GRUP
BALAT YEŞİLOVA
2 2 0 0 7 1 6 6 0
HALİLRIFATPAŞA
2 2 0 0 6 3 6 3 0
R.HİSARI
2 1 1 0 6 1 4 5 0
FİŞEKSPOR
2 0 2 0 3 3 2 0 0
ETİLER KARTALSPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
BEYOĞLUSPOR
2 0 1 1 3 5 1 -2 0
İGDAŞ
2 0 1 1 0 3 1 -3 0
GÜMÜŞDERE
2 0 0 2 3 7 0 -4 0
BAĞCILAR ASİL KARTAL
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
FİŞEKSPOR 1 1 ETİLER KARTALSPOR
R.HİSARI 0 0 İGDAŞ
HALİLRIFATPAŞA 3 1 BEYOĞLUSPOR
BALAT YEŞİLOVA 4 1 GÜMÜŞDERE
BAĞCILAR ASİL KARTAL BAY
12.GRUP
AVCILAR 1903 SPOR
2 2 0 0 11 3 6 8 0
GÜNEŞLİ
2 2 0 0 8 1 6 7 0
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 2 0 0 8 2 6 6 0
BAYRAMPAŞA DOĞAN
2 1 0 1 3 3 3 0 0
ALTINASLAR
2 1 0 1 3 4 3 -1 0
SAMATYA
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
MURATPAŞA
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
AYAZAĞA ESEN
2 0 0 2 3 9 0 -6 0
YEŞİLILGAZ
2 0 0 2 2 8 0 -6 0
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN 5 1 SAMATYA
GÜNEŞLİ 4 1 YEŞİLILGAZ
BAYRAMPAŞA DOĞAN 1 2 ALTINASLAR
AVCILAR 1903 SPOR 7 2 AYAZAĞA ESEN
MURATPAŞA BAY
13.GRUP
NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 2 0 0 4 2 6 2 0
Y.GÜNEŞ
2 1 1 0 6 3 4 3 0
MERTER
1 1 0 0 3 0 3 3 0
FATİH
2 1 0 1 4 2 3 2 0
İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
2 1 0 1 4 2 3 2 0
Y.S.SELİM
2 1 0 1 3 3 3 0 0
EYÜP ÇIRÇIR İMAR
1 0 1 0 2 2 1 0 0
GOP.VENÜS
2 0 0 2 1 7 0 -6 0
ZEYTİNBURNU ZAFER
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
Y.GÜNEŞ 2 2 EYÜP ÇIRÇIR İMAR
ZEYTİNBURNU ZAFER 0(H) 3 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
FATİH 3 0 GOP.VENÜS
Y.S.SELİM 1 2 NURTEPE GÜNEYYILDIZI
MERTER BAY
14.GRUP
ŞİLE
2 2 0 0 11 4 6 7 0
KÜÇÜKSU YENİ MAH.
2 1 1 0 7 2 4 5 0
BATI ATAŞEHİR SPOR
2 1 1 0 3 2 4 1 0
ERENKÖY GENÇLİK
2 0 2 0 3 3 2 0 0
ANADOLU ÜSKÜDAR
2 0 2 0 3 3 2 0 0
KAVAKPINAR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
KÜÇÜKBAKKALKÖY
2 0 1 1 4 7 1 -3 0
ÖZATAŞEHİR
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
MALTEPE FINDIKLI
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
ANADOLU ÜSKÜDAR 1 1 KAVAKPINAR
ŞİLE 6 3 KÜÇÜKBAKKALKÖY
MALTEPE FINDIKLI 0 1 BATI ATAŞEHİR SPOR
ERENKÖY GENÇLİK 2 2 KÜÇÜKSU YENİ MAH.
ÖZATAŞEHİR BAY
15.GRUP
ATAŞEHİRGÜCÜ
2 2 0 0 9 3 6 6 0
SAPANBAĞLARI
2 1 1 0 7 2 4 5 0
ANADOLU KARTALLARI
2 1 1 0 3 1 4 2 0
ATALAR
2 1 0 1 6 5 3 1 0
TAÇSPOR
2 1 0 1 6 5 3 1 0
FK 1864
2 1 0 1 3 2 3 1 0
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
2 1 0 1 5 7 3 -2 0
PENDİK VELİBABA
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
İSTANBUL KARTALLARI
2 0 0 2 2 9 0 -7 0
ATALAR 1 4 TAÇSPOR
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 4 1 İSTANBUL KARTALLARI
PENDİK VELİBABA 0(H) 3 FK 1864
ATAŞEHİRGÜCÜ 5 1 ÇEKMEKÖY ÇARŞI
ANADOLU KARTALLARI 1 1 SAPANBAĞLARI
16.GRUP
GİRNE GENÇLİK
2 2 0 0 7 1 6 6 0
ATAŞEHİR YONCASPOR
2 1 1 0 5 3 4 2 0
ATLAS SPOR
2 1 1 0 4 2 4 2 0
TED İSTANBUL KOLEJİ
2 1 0 1 4 2 3 2 0
BALKAN YEŞİLBAĞLAR
2 1 0 1 5 4 3 1 0
PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI
2 1 0 1 4 4 3 0 0
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
2 1 0 1 6 7 3 -1 0
BEYKOZ ELMALI SPOR
2 1 0 1 2 4 3 -2 0
ATAŞEHİR ARENA SPOR
2 0 0 2 4 9 0 -5 0
DOĞANGÜNEŞ
2 0 0 2 2 7 0 -5 0
BEYKOZ ELMALI SPOR 2 1 TED İSTANBUL KOLEJİ
DOĞANGÜNEŞ 1 4 GİRNE GENÇLİK
ATAŞEHİR ARENA SPOR 2 4 ATAŞEHİR YONCASPOR
BALKAN YEŞİLBAĞLAR 5 1 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
ATLAS SPOR 3 1 PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI
17.GRUP
ÜSKÜDAR ÇINARSPOR
2 2 0 0 15 1 6 14 0
MALTEPE BELEDİYE
2 2 0 0 13 1 6 12 0
TUZLA MİMARSİNAN
2 2 0 0 6 0 6 6 0
HAYDARPAŞA DEMİR
2 2 0 0 5 0 6 5 0
MARMARA KARAYOLLARI
2 1 0 1 10 2 3 8 0
FETİH KELKİT
2 0 1 1 2 4 1 -2 0
HASANPAŞA
2 0 1 1 2 6 1 -4 0
BEYKOZ İNCİRKÖY
2 0 0 2 0 9 0 -9 0
BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ
2 0 0 2 1 11 0 -10 0
KİRAZLITEPE
2 0 0 2 1 21 0 -20 0
BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ 0 3 HAYDARPAŞA DEMİR
BEYKOZ İNCİRKÖY 0 7 ÜSKÜDAR ÇINARSPOR
TUZLA MİMARSİNAN 2 0 MARMARA KARAYOLLARI
FETİH KELKİT 2 2 HASANPAŞA
KİRAZLITEPE 1 11 MALTEPE BELEDİYE
18.GRUP
TUNUSBAĞI
2 2 0 0 10 2 6 8 0
ÜSKÜDAR İCADİYE
2 2 0 0 4 0 6 4 0
ÇİĞDEMSPOR
2 1 1 0 4 3 4 1 0
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ
2 1 1 0 3 2 4 1 0
ÜSKÜDAR SALACAK
2 1 0 1 5 4 3 1 0
FENERYOLU
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
RÜZGARLIBAHÇE
2 1 0 1 2 7 3 -5 0
SULTAN MEHMED HAN
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
HARB-İŞ
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
PENDİK DOĞAN
2 0 0 2 1 4 0 -3 0
ÜSKÜDAR İCADİYE 3 0(H) FENERYOLU
ÜSKÜDAR SALACAK 4 2 HARB-İŞ
TUNUSBAĞI 3 1 PENDİK DOĞAN
SULTAN MEHMED HAN 0 1 RÜZGARLIBAHÇE
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ 2 2 ÇİĞDEMSPOR
19.GRUP
ADALAR
2 2 0 0 4 1 6 3 0
1453 MALTEPE GENÇLİK
2 1 1 0 5 2 4 3 0
KOZYATAĞI
1 1 0 0 4 1 3 3 0
ACIBADEM ÜSKÜDAR
2 1 0 1 5 5 3 0 0
SOĞANLIK
2 1 0 1 2 2 3 0 0
ÖZ KARACAAHMET
2 1 0 1 3 4 3 -1 0
SELAMSIZ
2 0 1 1 2 3 1 -1 0
ERENKÖY ACAR
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
FERAHSPOR
2 0 0 2 2 7 0 -5 0
ADALAR 2 0 ERENKÖY ACAR
ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 1 FERAHSPOR
SELAMSIZ 0 1 SOĞANLIK
ÖZ KARACAAHMET 0 3 1453 MALTEPE GENÇLİK
KOZYATAĞI BAY