PUANTAJ ve FİKSTÜR

U-13 Ligi 1. Hafta Puan Durumu

İlk Yarı : 1234567
İkinci Yarı : 891011121314


1.GRUP
İSTANBUL KAYAŞEHİR
1 1 0 0 6 0 3 6 0
BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAŞAKŞEHİR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAŞAKŞEHİR KARTAL
1 0 1 0 1 1 1 0 0
İSTANBUL SOMA
1 0 1 0 1 1 1 0 0
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
MERKEZ KAYAŞEHİR
1 0 0 1 0 6 0 -6 0
BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 3 0(H) BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ 0(H) 3 BAŞAKŞEHİR
BAŞAKŞEHİR KARTAL 1 1 İSTANBUL SOMA
İSTANBUL KAYAŞEHİR 6 0 MERKEZ KAYAŞEHİR
2.GRUP
BÜYÜKÇEKMECE BLD.
1 1 0 0 8 0 3 8 0
FENER BEYLİKDÜZÜ
1 1 0 0 5 0 3 5 0
BEYLİKDÜZÜ 2011
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BEYLİKGÜCÜSPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
GÜRPINAR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
SİLİVRİ ALİBEY
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
B.Ç.M.SİNAN
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
BÜYÜKÇEKMECE BLD. 8 0 B.Ç.M.SİNAN
BEYLİKDÜZÜ 2011 3 0(H) SİLİVRİ ALİBEY
FENER BEYLİKDÜZÜ 5 0 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
GÜRPINAR 1 1 BEYLİKGÜCÜSPOR
3.GRUP
AVCILAR BLD.
1 1 0 0 3 0 3 3 0
AVCILAR GENÇLİK
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YEŞİLESENYURT
1 1 0 0 3 1 3 2 0
ESENYURT
1 1 0 0 3 2 3 1 0
BAHÇEŞEHİR SPOR
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
ESENYURT ACAR
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
AMBARLI IŞIK
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ESENKENT GENÇLİK
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
YEŞİLESENYURT 3 1 ESENYURT ACAR
BAHÇEŞEHİR SPOR 2 3 ESENYURT
ESENKENT GENÇLİK 0(H) 3 AVCILAR BLD.
AMBARLI IŞIK 0(H) 3 AVCILAR GENÇLİK
4.GRUP
ASLANTEPE GENÇLİK
1 1 0 0 6 0 3 6 0
GÜNYAMAÇ
1 1 0 0 5 1 3 4 0
ÇELİKTEPE ÜMİT
1 1 0 0 2 0 3 2 0
ABİDEİ HÜRRİYET
1 1 0 0 1 0 3 1 0
ÇELİKTEPE
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
GÜRSELSPOR
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
HAMİDİYESPOR
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
1 0 0 1 0 6 0 -6 0
ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 0 6 ASLANTEPE GENÇLİK
ÇELİKTEPE 0 1 ABİDEİ HÜRRİYET
ÇELİKTEPE ÜMİT 2 0 GÜRSELSPOR
GÜNYAMAÇ 5 1 HAMİDİYESPOR
5.GRUP
İST.BAYBURT
1 1 0 0 11 0 3 11 0
HARMANTEPE
1 1 0 0 4 3 3 1 0
EROKSPOR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
İSTANBUL GÜMÜŞHANE
1 1 0 0 1 0 3 1 0
İKİNCİ NESİL
1 0 0 1 3 4 0 -1 0
HÜR.GÜCÜ
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
KAĞITHANE
1 0 0 1 0 11 0 -11 0
HÜR.GÜCÜ 1 2 EROKSPOR
İKİNCİ NESİL 3 4 HARMANTEPE
İST.BAYBURT 11 0 KAĞITHANE
İSTANBUL GÜMÜŞHANE 1 0 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
6.GRUP
NURTEPE
1 1 0 0 4 1 3 3 0
SEYRANTEPE OF
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SANAYİ MAHALLESİ
1 1 0 0 2 0 3 2 0
ÖRNEKTEPE
1 1 0 0 2 1 3 1 0
KAĞITHANE SADABAD
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
SEYRANTEPE YEŞİLCE
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
NURTEPE GÜNEYYILDIZI
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
ŞİRİNTEPE
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
NURTEPE GÜNEYYILDIZI 1 4 NURTEPE
ÖRNEKTEPE 2 1 KAĞITHANE SADABAD
SANAYİ MAHALLESİ 2 0 SEYRANTEPE YEŞİLCE
SEYRANTEPE OF 3 0(H) ŞİRİNTEPE
7.GRUP
ÇAYIRBAŞI
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İSTİNYE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
AYAZAĞA
1 1 0 0 3 1 3 2 0
KİREÇBURNU
1 0 1 0 2 2 1 0 0
FATİH SULTAN MEHMET
1 0 1 0 2 2 1 0 0
BAHÇEKÖY
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
EMİRGAN
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
1863 BOĞAZİÇİ
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
BAHÇEKÖY 1 3 AYAZAĞA
ÇAYIRBAŞI 3 0(H) 1863 BOĞAZİÇİ
EMİRGAN 0(H) 3 İSTİNYE
FATİH SULTAN MEHMET 2 2 KİREÇBURNU
8.GRUP
REŞİTPAŞA
1 1 0 0 13 0 3 13 0
YILDIZ KANARYALAR
1 1 0 0 7 0 3 7 0
POLİGON FETHİYE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YENİKÖY
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SARIYER YENİ MAHALLE
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
TARABYA
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
USKUMRU KÖYÜ
1 0 0 1 0 7 0 -7 0
SARIYER F.S.M.
1 0 0 1 0 13 0 -13 0
SARIYER F.S.M. 0 13 REŞİTPAŞA
SARIYER YENİ MAHALLE 0(H) 3 POLİGON FETHİYE
TARABYA 0(H) 3 YENİKÖY
USKUMRU KÖYÜ 0 7 YILDIZ KANARYALAR
9.GRUP
KANARYA AZİM
1 1 0 0 5 2 3 3 0
KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KANARYA
1 1 0 0 3 0 3 3 0
HALKALI TAŞTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BEZİRGANBAHÇE
1 0 0 1 2 5 0 -3 0
HALKALI
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
İSTANBUL DEMİR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ÖZ YARIMBURGAZ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
HALKALI TAŞTEPE 3 0(H) HALKALI
KANARYA AZİM 5 2 BEZİRGANBAHÇE
KANARYA 3 0 ÖZ YARIMBURGAZ
KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 3 0 İSTANBUL DEMİR
10.GRUP
CENNET BARBAROS
1 1 0 0 10 1 3 9 0
İSTANBUL SİNOP
1 1 0 0 7 1 3 6 0
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
1 1 0 0 5 0 3 5 0
KOSOVA GÜÇSPOR
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
KÜÇÜKÇEKMECE
1 0 0 1 1 7 0 -6 0
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
1 0 0 1 1 10 0 -9 0
FİLİZSPOR
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
YENİUFUK
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
KOSOVA GÜÇSPOR 0 5 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
CENNET BARBAROS 10 1 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
FİLİZSPOR H H YENİUFUK
İSTANBUL SİNOP 7 1 KÜÇÜKÇEKMECE
11.GRUP
SÖĞÜTLÜÇEŞME
1 1 0 0 5 0 3 5 0
SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
1 1 0 0 5 1 3 4 0
İKİTELLİ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İFA
1 1 0 0 2 0 3 2 0
İSTANBUL TRABZON
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
SEFAKÖY
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
S.KARTAL
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
M.KEMALPAŞA
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
İKİTELLİ 3 0 SEFAKÖY
İSTANBUL TRABZON 0 2 İFA
S.KARTAL 1 5 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
SÖĞÜTLÜÇEŞME 5 0 M.KEMALPAŞA
12.GRUP
İST.GENÇLERBİRLİĞİ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ARNAVUTKÖY BLD.
1 1 0 0 3 0 3 3 0
GAZİ MAHALLESİ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
SULTANÇİFTLİĞİ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
SULTANGAZİ
1 0 1 0 0 0 1 0 0
ZARA EKİNLİ
1 0 1 0 0 0 1 0 0
SULTANGÜCÜ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
YENİŞEHİR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
YENİŞEHİR 0(H) 3 İST.GENÇLERBİRLİĞİ
SULTANÇİFTLİĞİ 2 2 GAZİ MAHALLESİ
SULTANGAZİ 0 0 ZARA EKİNLİ
SULTANGÜCÜ 0(H) 3 ARNAVUTKÖY BLD.
13.GRUP
EYÜP ÇIRÇIR İMAR
1 1 0 0 10 0 3 10 0
ÖZALİBEYKÖY
1 1 0 0 5 0 3 5 0
ALİBEYKÖYSPOR
1 1 0 0 4 0 3 4 0
A.PARSELLER
1 1 0 0 3 0 3 3 0
AKŞEMSETTİN
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
KARADOLAPSPOR
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
EMNİYETTEPE
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
ARAPHAN
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
ALİBEYKÖYSPOR 4 0 AKŞEMSETTİN
ARAPHAN 0(H) 3 A.PARSELLER
EMNİYETTEPE 0 10 EYÜP ÇIRÇIR İMAR
ÖZALİBEYKÖY 5 0 KARADOLAPSPOR
14.GRUP
KEMER FK
1 1 0 0 6 0 3 6 0
RAMİ
1 1 0 0 4 0 3 4 0
GÖKTÜRK SARAYSPOR
1 1 0 0 4 1 3 3 0
YILDIZTABYA MİMARSİNAN
1 1 0 0 3 0 3 3 0
NİŞANCA KALESPOR
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
TOPÇULAR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
YEŞİLPINAR
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
GÜZELTEPE
1 0 0 1 0 6 0 -6 0
KEMER FK 6 0 GÜZELTEPE
NİŞANCA KALESPOR 1 4 GÖKTÜRK SARAYSPOR
RAMİ 4 0 YEŞİLPINAR
TOPÇULAR 0(H) 3 YILDIZTABYA MİMARSİNAN
15.GRUP
ALBAYRAK
1 1 0 0 10 0 3 10 0
KÜÇÜKKÖY
1 1 0 0 5 2 3 3 0
KARADENİZ
1 1 0 0 4 1 3 3 0
BEŞYÜZEVLER
1 1 0 0 2 0 3 2 0
ÇAYIRGÜCÜ
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
K.K.BEKİR MEVLANA
1 0 0 1 2 5 0 -3 0
MECİDİYEKÖY
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
ÇAYIRGÜCÜ 0 2 BEŞYÜZEVLER
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 0 10 ALBAYRAK
MECİDİYEKÖY 1 4 KARADENİZ
K.K.BEKİR MEVLANA 2 5 KÜÇÜKKÖY
16.GRUP
BATI TRAKYA
1 1 0 0 10 0 3 10 0
DAMLASPOR
1 1 0 0 6 0 3 6 0
SELVİSPOR
1 1 0 0 1 0 3 1 0
MERKEZEFENDİ
1 0 1 0 0 0 1 0 0
ZAFERSPOR
1 0 1 0 0 0 1 0 0
THY
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
EROĞLU
1 0 0 1 0 6 0 -6 0
IRMAKSPOR
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
EROĞLU 0 6 DAMLASPOR
IRMAKSPOR 0 10 BATI TRAKYA
ZAFERSPOR 0 0 MERKEZEFENDİ
THY 0 1 SELVİSPOR
17.GRUP
İSTANBUL KONYA
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YEŞİLILGAZ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
Z.YILDIZ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
TEPEBAĞ KÜLTÜR
1 1 0 0 3 1 3 2 0
Y.GÜNEŞ
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
TELSİZ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
OLİMPİYAT
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
Y.GÜNEŞ 1 3 TEPEBAĞ KÜLTÜR
YEŞİLILGAZ 3 0(H) TELSİZ
Z.YILDIZ 3 0(H) OLİMPİYAT
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 0(H) 3 İSTANBUL KONYA
18.GRUP
İSTANBUL BARIŞSPOR
1 1 0 0 9 1 3 8 0
1907 A.Ç.ÇEŞME
1 1 0 0 8 0 3 8 0
BAKIRKÖY ASLAN
1 1 0 0 2 0 3 2 0
BAKIRKÖY 1903
1 0 1 0 1 1 1 0 0
YÜCESPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
BAKIRKÖY
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
OSMANİYE İSTİKLAL
1 0 0 1 1 9 0 -8 0
BAKIRKÖY KARTALTEPE
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
BAKIRKÖY ASLAN 2 0 BAKIRKÖY
BAKIRKÖY KARTALTEPE 0 8 1907 A.Ç.ÇEŞME
İSTANBUL BARIŞSPOR 9 1 OSMANİYE İSTİKLAL
YÜCESPOR 1 1 BAKIRKÖY 1903
19.GRUP
HAZNEDAR
1 1 0 0 6 0 3 6 0
GÜNEŞTEPE
1 1 0 0 5 0 3 5 0
GÜNGÖRENSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
HAZNEDAR ÇETİNKAYA
1 0 1 0 2 2 1 0 0
HAZNEDAR İD.OCAĞI
1 0 1 0 2 2 1 0 0
GÜNGÖREN DOĞUŞ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ALTINOVA
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
GENÇOSMAN
1 0 0 1 0 6 0 -6 0
GÜNGÖREN DOĞUŞ 0 3 GÜNGÖRENSPOR
ALTINOVA 0 5 GÜNEŞTEPE
GENÇOSMAN 0 6 HAZNEDAR
HAZNEDAR ÇETİNKAYA 2 2 HAZNEDAR İD.OCAĞI
20.GRUP
KOCASİNAN SİTE
1 1 0 0 8 0 3 8 0
KOCASİNAN
1 1 0 0 4 1 3 3 0
İSTANBUL ARTVİN
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAHÇELİEVLER OLİMPİK
1 1 0 0 1 0 3 1 0
BAHÇELİEVLER ÇINAR
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
MERTER
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
İSTANBUL ÜNYE
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
BAHÇELİEVLER
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
BAHÇELİEVLER OLİMPİK 1 0 BAHÇELİEVLER ÇINAR
İSTANBUL ARTVİN 3 0(H) BAHÇELİEVLER
İSTANBUL ÜNYE 0 8 KOCASİNAN SİTE
KOCASİNAN 4 1 MERTER
21.GRUP
SİYAVUŞPAŞA
1 1 0 0 4 1 3 3 0
YENİBOSNA
1 1 0 0 4 1 3 3 0
BAĞCILAR ÜSKÜP İÖO
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ÇAĞRIM MARMARA 1907
1 1 0 0 2 0 3 2 0
ŞEHZADEBAŞI
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
ATEŞTUĞLA SPOR
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
BAĞCILAR EĞİTİM
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
İSTANBUL SİVAS
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ATEŞTUĞLA SPOR 1 4 YENİBOSNA
BAĞCILAR EĞİTİM 1 4 SİYAVUŞPAŞA
BAĞCILAR ÜSKÜP İÖO 3 0 İSTANBUL SİVAS
ÇAĞRIM MARMARA 1907 2 0 ŞEHZADEBAŞI
22.GRUP
BAĞCILAR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAĞCILAR ASİL KARTAL
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İSTANBUL BULANCAK
1 1 0 0 3 1 3 2 0
CFS BAĞCILAR
1 1 0 0 2 0 3 2 0
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
GÜNEŞLİ
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
MAHMUTBEY
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
BAĞCILAR G.GÜCÜ
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
CFS BAĞCILAR 2 0 GÜNEŞLİ
BAĞCILAR 3 0(H) MAHMUTBEY
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 3 İSTANBUL BULANCAK
BAĞCILAR ASİL KARTAL 3 0(H) BAĞCILAR G.GÜCÜ
23.GRUP
YILDIZ
1 1 0 0 9 2 3 7 0
DİKİLİTAŞ
1 1 0 0 4 0 3 4 0
ETİLERSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
1 1 0 0 3 2 3 1 0
YENİ LEVENT KONAKLAR
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
LEVENT
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
SİMURG SPOR
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
AYAZAĞA ESEN
1 0 0 1 2 9 0 -7 0
LEVENT 0(H) 3 ETİLERSPOR
SİMURG SPOR 0 4 DİKİLİTAŞ
YENİ LEVENT KONAKLAR 2 3 NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
YILDIZ 9 2 AYAZAĞA ESEN
24.GRUP
ÇIKSALIN
1 1 0 0 5 1 3 4 0
ŞİŞLİ ANADOLU
1 1 0 0 4 1 3 3 0
KUŞTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
MECİDİYEKÖY TAYFUN
1 0 1 0 1 1 1 0 0
FERİKÖY
1 0 1 0 1 1 1 0 0
İ.T.Ü.
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
HALİLRIFATPAŞA
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
PİYALEPAŞA
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
KUŞTEPE 3 0(H) HALİLRIFATPAŞA
MECİDİYEKÖY TAYFUN 1 1 FERİKÖY
ŞİŞLİ ANADOLU 4 1 İ.T.Ü.
PİYALEPAŞA 1 5 ÇIKSALIN
25.GRUP
OKMEYDANI FETİH
1 1 0 0 3 0 3 3 0
Y.S.SELİM
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ZABITA SPOR
1 1 0 0 3 1 3 2 0
BALAT YEŞİLOVA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
VARDAR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
ALTINAY
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
ALTINYILDIZ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
OKSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
OKSPOR 0(H) 3 OKMEYDANI FETİH
BALAT YEŞİLOVA 2 1 VARDAR
Y.S.SELİM 3 0(H) ALTINYILDIZ
ZABITA SPOR 3 1 ALTINAY
26.GRUP
ESENLER
1 1 0 0 10 0 3 10 0
ARNAVUTKÖY YAYLA
1 1 0 0 9 0 3 9 0
İSTANBUL ESENLER TOKAT
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BOLLUCA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
ASLANORDU GENÇLİK
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
ESENLER KENTYILDIZ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ATIŞALANI
1 0 0 1 0 9 0 -9 0
ESENLER TURGUTREİS
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
ASLANORDU GENÇLİK 1 2 BOLLUCA
ATIŞALANI 0 9 ARNAVUTKÖY YAYLA
ESENLER 10 0 ESENLER TURGUTREİS
ESENLER KENTYILDIZ 0(H) 3 İSTANBUL ESENLER TOKAT
27.GRUP
MURATPAŞA
1 1 0 0 4 1 3 3 0
ÖZ Y.SELİM
1 1 0 0 2 0 3 2 0
CEVATPAŞA
1 1 0 0 2 0 3 2 0
FENERGÜCÜ
1 0 1 0 4 4 1 0 0
ÜÇYÜZLÜ
1 0 1 0 4 4 1 0 0
HASİP DİNÇSOY İÖO
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
İSTANBUL BAFRA
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
KARTALTEPE
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
ÖZ Y.SELİM 2 0 HASİP DİNÇSOY İÖO
ÜÇYÜZLÜ 4 4 FENERGÜCÜ
CEVATPAŞA 2 0 İSTANBUL BAFRA
MURATPAŞA 4 1 KARTALTEPE
28.GRUP
TUNASPOR
1 1 0 0 7 2 3 5 0
TERAZİDERE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ALTINTEPSİ MAKEL
1 1 0 0 6 4 3 2 0
BAYRAMPAŞA DEMİR
1 1 0 0 3 1 3 2 0
BAYRAMPAŞA TEKNİK
1 0 0 1 4 6 0 -2 0
BAYRAMPAŞA DOĞAN
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
İSTANBUL MALATYASPOR
1 0 0 1 2 7 0 -5 0
GÜRZAFER
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
BAYRAMPAŞA DEMİR 3 1 BAYRAMPAŞA DOĞAN
BAYRAMPAŞA TEKNİK 4 6 ALTINTEPSİ MAKEL
TERAZİDERE 3 0(H) GÜRZAFER
TUNASPOR 7 2 İSTANBUL MALATYASPOR
29.GRUP
FATİH YAYLA
1 1 0 0 5 0 3 5 0
GÜZELHİSAR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
VEFASPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İSTANBUL KASTAMONU
1 1 0 0 4 3 3 1 0
KUMKAPI SARIÇUBUK
1 0 0 1 3 4 0 -1 0
ÇELİKSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
KADIRGA
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
DAVUTPAŞA
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
FATİH YAYLA 5 0 DAVUTPAŞA
GÜZELHİSAR 3 0(H) ÇELİKSPOR
İSTANBUL KASTAMONU 4 3 KUMKAPI SARIÇUBUK
KADIRGA 0(H) 3 VEFASPOR
30.GRUP
KAYIŞDAĞI
1 1 0 0 8 1 3 7 0
LİBADE
1 1 0 0 7 0 3 7 0
ÖRNEK GENÇLİK
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İSTANBUL ATAŞEHİR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SİTESPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ATAŞEHİR ÇAMOLUK
1 0 0 1 1 8 0 -7 0
YENİSAHRA
1 0 0 1 0 7 0 -7 0
İÇERENKÖY İ.Y.
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
İSTANBUL ATAŞEHİR 3 0(H) İÇERENKÖY İ.Y.
KAYIŞDAĞI 8 1 ATAŞEHİR ÇAMOLUK
LİBADE 7 0 YENİSAHRA
ÖRNEK GENÇLİK 3 0 SİTESPOR
31.GRUP
ÇAKMAKSPOR
1 1 0 0 8 0 3 8 0
ÇAMLICASPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAĞLARBAŞI
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YAMANSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
KARABEKİRSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
BOSTANCI
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
TAÇSPOR
0 0 0 0 0 0
ÇAKMAKSPOR 8 0 BOSTANCI
KARABEKİRSPOR 0 3 ÇAMLICASPOR
YAMANSPOR 0(H) 3 BAĞLARBAŞI
TAÇSPOR BAY
32.GRUP
ONAYSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BARBAROS
1 1 0 0 5 3 3 2 0
ACIBADEM
1 1 0 0 2 0 3 2 0
SELİMİYE
1 1 0 0 2 0 3 2 0
KİRAZLITEPE
1 0 0 1 3 5 0 -2 0
HAYDARPAŞA
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
KEMAHSPOR
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
ACIBADEM ÜSKÜDAR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
SELİMİYE 2 0 KEMAHSPOR
KİRAZLITEPE 3 5 BARBAROS
ONAYSPOR 3 0(H) ACIBADEM ÜSKÜDAR
HAYDARPAŞA 0 2 ACIBADEM
33.GRUP
DUDULLU
1 1 0 0 10 0 3 10 0
SANCAKTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SANCAKTEPE ZİGANA
1 0 1 0 2 2 1 0 0
SARIGAZİ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
İSTANBUL KARTALLARI
1 0 1 0 0 0 1 0 0
ÇEKMEKÖYSPOR
1 0 1 0 0 0 1 0 0
ALEMDAĞ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
TAŞDELEN
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
İSTANBUL KARTALLARI 0 0 ÇEKMEKÖYSPOR
TAŞDELEN 0 10 DUDULLU
SANCAKTEPE ZİGANA 2 2 SARIGAZİ
SANCAKTEPE 3 0(H) ALEMDAĞ
34.GRUP
ÇUBUKLU
1 1 0 0 14 0 3 14 0
KAVACIK
1 1 0 0 7 1 3 6 0
BEYKOZ 1908
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
1 0 0 1 1 7 0 -6 0
GÜMÜŞSUYU
1 0 0 1 0 14 0 -14 0
MESUDİYE
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
MESUDİYE 0(H) 3 BEYKOZ 1908
KAVACIK 7 1 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
ÇUBUKLU 14 0 GÜMÜŞSUYU
35.GRUP
PAŞABAHÇE
1 1 0 0 5 0 3 5 0
TED İSTANBUL KOLEJİ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
SOĞUKSUSPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
ÇENGELKÖY
1 0 1 0 1 1 1 0 0
TOKATKÖY
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ŞİLE
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
ORTAÇEŞME
0 0 0 0 0 0
PAŞABAHÇE 5 0 ŞİLE
SOĞUKSUSPOR 1 1 ÇENGELKÖY
TOKATKÖY 0(H) 3 TED İSTANBUL KOLEJİ
ORTAÇEŞME BAY
36.GRUP
K.BULVARSPOR
1 1 0 0 10 1 3 9 0
KARTAL ÇAVUŞOĞLU
1 1 0 0 6 1 3 5 0
CEVİZLİ ANADOLU
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KARTAL YUNUSSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
İSTANBUL ALTINORDU
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
1 0 0 1 1 10 0 -9 0
ATALAR
0 0 0 0 0 0
KARTAL YUNUSSPOR 0(H) 3 CEVİZLİ ANADOLU
İSTANBUL ALTINORDU 1 6 KARTAL ÇAVUŞOĞLU
K.CEVİZLİ G.GÜCÜ 1 10 K.BULVARSPOR
ATALAR BAY
37.GRUP
MALTEPE BELEDİYE
1 1 0 0 7 1 3 6 0
MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
1 1 0 0 3 0 3 3 0
1905 MALTEPE GENÇLİK
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KARTALGÜCÜ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
KÜÇÜKYALI YELKEN
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
CEVİZLİ KÜLTÜR
1 0 0 1 1 7 0 -6 0
KARTAL YUVASI
0 0 0 0 0 0
1905 MALTEPE GENÇLİK 3 0(H) KARTALGÜCÜ
CEVİZLİ KÜLTÜR 1 7 MALTEPE BELEDİYE
MALTEPE ZÜMRÜTEVLER 3 0(H) KÜÇÜKYALI YELKEN
KARTAL YUVASI BAY
38.GRUP
BAŞIBÜYÜKSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
GİRNE GENÇLİK
1 1 0 0 5 3 3 2 0
1453 MALTEPE GENÇLİK
1 1 0 0 3 2 3 1 0
ESENKENT
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
GÜLSUYU
1 0 0 1 3 5 0 -2 0
1923 ESENKENT
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
İDEALTEPESPOR
0 0 0 0 0 0
GÜLENSU SPOR
0 0 0 0 0 0
BAŞIBÜYÜKSPOR 3 0(H) 1923 ESENKENT
ESENKENT 2 3 1453 MALTEPE GENÇLİK
GİRNE GENÇLİK 5 3 GÜLSUYU
GÜLENSU SPOR İDEALTEPESPOR
39.GRUP
PENDİK DOĞAN
1 1 0 0 7 3 3 4 0
KURTKÖYSPOR
1 1 0 0 5 1 3 4 0
BALKAN YEŞİLBAĞLAR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
PENDİK VELİBABA
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
FK 1864
1 0 0 1 3 7 0 -4 0
KAYNARCA
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
ARTUKBEY İ.Ö
0 0 0 0 0 0
PENDİK VELİBABA 0(H) 3 BALKAN YEŞİLBAĞLAR
FK 1864 3 7 PENDİK DOĞAN
KURTKÖYSPOR 5 1 KAYNARCA
ARTUKBEY İ.Ö BAY
40.GRUP
DOLAYOBA
1 1 0 0 6 2 3 4 0
SULTANBEYLİ BLD.
1 1 0 0 5 1 3 4 0
PENDİKGÜCÜ
1 1 0 0 4 0 3 4 0
KBS KURTKÖY
1 1 0 0 4 1 3 3 0
PENDİK ESENYALI
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
PENDİK KAYNARCA