HADIMKÖY SAHASI
 
Stad Adı : HADIMKÖY SAHASI
Telefonu : 2127714360 Faks : 2127712326
Telefonu :

İl : İSTANBUL İlçe : ARNAVUTKÖY
Adresi : HADIMKÖY

Seyirci Kapasitesi : 0 Oyun Alanı : 0x0 Zemin Türü : Çim
Koltuklandırma : Tümü Koltuklu Işıklandırma : Var Engelli Tribünü : Yok
Kapalı Devre Kamera Sistemi : Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     1.GRUP
1. Hafta25.10.2015 14:30 HADIMKÖY - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY11
4. Hafta14.11.2015 14:30 HADIMKÖY - ESENYURT13
6. Hafta25.11.2015 14:00 HADIMKÖY - TEPECİK ANADOLU13
8. Hafta6.12.2015 10:00 HADIMKÖY - BOLLUCA25
11. Hafta26.12.2015 14:00 HADIMKÖY - CELALİYE60
12. Hafta10.1.2016 14:00 HADIMKÖY - MERKEZ KAYAŞEHİR11
14. Hafta16.1.2016 14:00 HADIMKÖY - BÜYÜK KILIÇLI71
16. Hafta3.2.2016 14:00 HADIMKÖY - BAŞAKŞEHİR KARTAL18
2. Amatör Lig
     2.GRUP
1. Hafta27.2.2016 14:30 YEŞİLBAYIR - GAZİTEPE21
3. Hafta12.3.2016 15:00 YEŞİLBAYIR - HARAÇÇISPOR30
5. Hafta26.3.2016 15:00 YEŞİLBAYIR - ESENKENT GENÇLİK31
7. Hafta9.4.2016 15:00 YEŞİLBAYIR - ÇAKILKÖY21
8. Hafta17.4.2016 11:30 YEŞİLBAYIR - BÜYÜK ÇAVUŞLU61
11. Hafta7.5.2016 15:00 YEŞİLBAYIR - TAŞOLUK  
Süper Amatör Lig
     8.GRUP
1. Hafta6.9.2015 17:00 ÖMERLİ KÖYÜ - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ02
3. Hafta20.9.2015 11:30 ÖMERLİ KÖYÜ - İZZETTİN10
5. Hafta4.10.2015 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - GALATA11
8. Hafta24.10.2015 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - FERİKÖY10
9. Hafta31.10.2015 14:30 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - İZZETTİN22
10. Hafta7.11.2015 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - KAĞITHANE41
11. Hafta15.11.2015 14:30 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - GALATA33
13. Hafta29.11.2015 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - SELVİSPOR40
15. Hafta13.12.2015 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - TOPKAPI10
17. Hafta27.12.2015 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - YEŞİLKÖY22
18. Hafta9.1.2016 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - YENİKÖY11
20. Hafta30.1.2016 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - YENİBOSNA14
22. Hafta13.2.2016 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - ZARA EKİNLİ21
U-13 Ligi
     2.GRUP
10. Hafta7.5.2016 11:00 ESENKENT GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR  
10. Hafta7.5.2016 11:00 ESENKENT GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR  
     3.GRUP
7. Hafta17.4.2016 10:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR04
10. Hafta7.5.2016 12:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - SİLİVRİ ALİBEY  
10. Hafta7.5.2016 12:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - SİLİVRİ ALİBEY  
U-14 Ligi
     1.GRUP
3. Hafta26.12.2015 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BEYLİKDÜZÜ DEMİR10
6. Hafta30.1.2016 10:45 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BOLLUCA04
8. Hafta7.2.2016 09:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - KARAAĞAÇ12
11. Hafta27.2.2016 10:45 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR34
     2.GRUP
1. Hafta13.12.2015 10:45 BAŞAKŞEHİR - İZZETTİN30
8. Hafta6.2.2016 12:30 BEYLİKGÜCÜSPOR - ARNAVUTKÖY YAYLA31
     3.GRUP
1. Hafta12.12.2015 10:45 ESENYURT ACAR - ARNAVUTKÖY BLD.31
2. Hafta20.12.2015 10:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - ESENYURT ACAR32
6. Hafta30.1.2016 12:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - ARNAVUTKÖY BLD.00
U-15 Ligi
     1.GRUP
12. Hafta22.11.2015 10:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - Ç.İHSANİYE25
     2.GRUP
1. Hafta6.9.2015 13:00 HADIMKÖY - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ30
4. Hafta26.9.2015 11:00 HADIMKÖY - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ10
6. Hafta10.10.2015 15:00 HADIMKÖY - B.Ç.M.SİNAN11
9. Hafta31.10.2015 10:45 HADIMKÖY - BAŞAKŞEHİR11
10. Hafta7.11.2015 12:30 HADIMKÖY - GÜRPINAR24
14. Hafta5.12.2015 12:30 HADIMKÖY - KARAAĞAÇ31
U-16 Ligi
     1.GRUP
5. Hafta31.1.2016 10:45 ESENYURT ACAR - SİLİVRİ ALİBEY52
11. Hafta28.2.2016 10:45 ESENYURT ACAR - BÜYÜK KILIÇLI70
     3.GRUP
1. Hafta19.12.2015 14:30 HADIMKÖY - BEYLİKDÜZÜ 201125
3. Hafta9.1.2016 12:00 HADIMKÖY - BÜYÜKÇEKMECE BLD.05
5. Hafta31.1.2016 09:00 HADIMKÖY - BEYLİKDÜZÜ DEMİR07
6. Hafta28.1.2016 14:00 HADIMKÖY - ARNAVUTKÖY BLD.17
7. Hafta6.2.2016 14:30 ARNAVUTKÖY BLD. - BÜYÜKÇEKMECE BLD.13
8. Hafta14.2.2016 10:45 ARNAVUTKÖY BLD. - SELİMPAŞA70
9. Hafta20.2.2016 14:30 HADIMKÖY - BAHÇEŞEHİR SPOR36
11. Hafta28.2.2016 14:30 HADIMKÖY - ESENYURT12
14. Hafta13.3.2016 15:00 HADIMKÖY - SELİMPAŞA14
     5.GRUP
4. Hafta17.1.2016 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ARENA OLİMPİK GSK50
U-17 Ligi
     1.GRUP
7. Hafta24.10.2015 12:30 ESENKENT GENÇLİK - İZZETTİN30
7. Hafta24.10.2015 09:00 ESENYURT GÜMÜŞHANE - ESENYURT11
10. Hafta15.11.2015 12:30 ESENKENT GENÇLİK - BEYCİLER34
11. Hafta21.11.2015 14:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - ESENYURT GÜMÜŞHANE22
12. Hafta29.11.2015 12:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - İSTANBUL KAYAŞEHİR03
14. Hafta13.12.2015 12:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.17
     12.GRUP
14. Hafta12.12.2015 12:30 ESENYURT ACAR - YAHYA KEMAL 30
     2.GRUP
1. Hafta13.9.2015 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. - BAŞAKŞEHİR14
1. Hafta13.9.2015 17:00 ÖMERLİ KÖYÜ - B.Ç.M.SİNAN12
4. Hafta3.10.2015 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - ARNAVUTKÖY BLD.05
6. Hafta17.10.2015 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - BAŞAKŞEHİR05
9. Hafta8.11.2015 10:00 ÖMERLİ KÖYÜ - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ11
10. Hafta14.11.2015 12:30 ÖMERLİ KÖYÜ - KARAAĞAÇ40
14. Hafta12.12.2015 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - GÜRPINAR04
     3.GRUP
4. Hafta4.10.2015 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - SAYALAR SPOR01
7. Hafta24.10.2015 10:45 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. - GÜZELCE11
8. Hafta31.10.2015 12:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BEYLİKDÜZÜ 201101
10. Hafta15.11.2015 10:45 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.16
12. Hafta29.11.2015 10:45 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR01
13. Hafta5.12.2015 14:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - YEŞİLESENYURT04
U-19/1
     1.GRUP
1. Hafta17.1.2016 14:30 HADIMKÖY - BOLLUCA20
3. Hafta7.2.2016 10:30 ARNAVUTKÖY BLD. - BOLLUCA50
5. Hafta13.2.2016 12:30 HADIMKÖY - BÜYÜKÇEKMECE BLD.31
7. Hafta27.2.2016 12:30 HADIMKÖY - YEŞİLESENYURT22
9. Hafta6.3.2016 10:00 HADIMKÖY - ARNAVUTKÖY BLD.00
11. Hafta20.3.2016 10:00 HADIMKÖY - GÜZELCE73
13. Hafta3.4.2016 11:30 HADIMKÖY - ESENYURT12
     2.GRUP
2. Hafta31.1.2016 12:30 ESENKENT GENÇLİK - SAYALAR SPOR14
2. Hafta31.1.2016 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ01
4. Hafta11.2.2016 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - B.Ç.M.SİNAN05
5. Hafta14.2.2016 12:30 ÖMERLİ KÖYÜ - ESENYURT GÜMÜŞHANE20
7. Hafta28.2.2016 12:30 ÖMERLİ KÖYÜ - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.30
8. Hafta2.3.2016 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - SAYALAR SPOR23
10. Hafta14.3.2016 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - ESENKENT GENÇLİK23
13. Hafta2.4.2016 15:30 ÖMERLİ KÖYÜ - GÜRPINAR24
     5.GRUP
5. Hafta13.2.2016 10:45 İSTANBUL KAYAŞEHİR - K.K.BEKİR MEVLANA62