HADIMKÖY SAHASI
 
Stad Adı : HADIMKÖY SAHASI
Telefonu : 2127714360 Faks : 2127712326
Telefonu :

İl : İSTANBUL İlçe : ARNAVUTKÖY
Adresi : HADIMKÖY

Seyirci Kapasitesi : 0 Oyun Alanı : 0x0 Zemin Türü : Çim
Koltuklandırma : Tümü Koltuklu Işıklandırma : Var Engelli Tribünü : Yok
Kapalı Devre Kamera Sistemi : Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     2.GRUP
3. Hafta28.09.2013 13:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - SİLİVRİ ALİBEY00
5. Hafta20.10.2013 12:30 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - ARNAVUTKÖY10
7. Hafta26.10.2013 12:30 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - GAZİTEPE22
9. Hafta09.11.2013 14:15 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - KARAAĞAÇ31
13. Hafta01.12.2013 12:30 KARAAĞAÇ - SİLİVRİ ALİBEY13
     7.GRUP
11. Hafta24.11.2013 12:00 ESENTEPE ŞAHİN - AYAZAĞA ESEN11
     8.GRUP
3. Hafta28.09.2013 11:00 ESENKENT GENÇLİK - GOP.VENÜS100
5. Hafta20.10.2013 14:30 ESENKENT GENÇLİK - BAHÇEKÖY22
10. Hafta17.11.2013 14:15 GOP.VENÜS - İSTANBUL ÜNYE04
15. Hafta21.12.2013 14:15 ESENKENT GENÇLİK - İSTANBUL PTT 11
18. Hafta12.01.2014 14:30 ESENKENT GENÇLİK - ARAPHAN13
2. Amatör Lig
     1.GRUP
2. Hafta02.03.2014 15:15 GÜMÜŞPINAR - SİLİVRİ KADIKÖY22
     2.GRUP
2. Hafta01.03.2014 15:15 YEŞİLBAYIR - TEPECİK ANADOLU24
3. Hafta09.03.2014 15:15 YEŞİLBAYIR - KABAKÇA50
5. Hafta23.03.2014 15:30 YEŞİLBAYIR - KARACAKÖY BLD.51
7. Hafta06.04.2014 16:00 KABAKÇA - KARACAKÖY BLD.05
7. Hafta06.04.2014 14:00 YEŞİLBAYIR - AKÖRENKÖY45
9. Hafta20.04.2014 16:00 YEŞİLBAYIR - AVCILAR YEŞİLKENT  
     3.GRUP
2. Hafta02.03.2014 13:15 GÖKÇEALİ - KUMBURGAZ90
3. Hafta08.03.2014 15:15 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ16
4. Hafta16.03.2014 13:00 ÇATALCA ÖZNAKKAŞ - DAĞYENİCE50
7. Hafta05.04.2014 16:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - FİRUZKÖY32
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
1. Hafta24.08.2013 18:00 ÖMERLİ KÖYÜ - LEVENT12
3. Hafta07.09.2013 17:00 ÖMERLİ KÖYÜ - BAKIRKÖY34
5. Hafta21.09.2013 15:30 ÖMERLİ KÖYÜ - ÇUBUKLU21
7. Hafta02.10.2013 15:00 ÖMERLİ KÖYÜ - REŞİTPAŞA00
9. Hafta13.10.2013 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - KEMERBURGAZ20
12. Hafta02.11.2013 14:15 ÖMERLİ KÖYÜ - GÜNGÖRENSPOR22
15. Hafta24.11.2013 14:15 ÖMERLİ KÖYÜ - GAZİ MAHALLESİ01
17. Hafta05.12.2013 14:15 ÖMERLİ KÖYÜ - ESENLER10
19. Hafta14.12.2013 14:15 ÖMERLİ KÖYÜ - EROKSPOR02
21. Hafta28.12.2013 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - İSTANBUL SİNOP02
24. Hafta11.01.2014 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - BEŞYÜZEVLER22
26. Hafta22.01.2014 14:30 ÖMERLİ KÖYÜ - SANAYİ MAHALLESİ 21
     2.GRUP
14. Hafta17.11.2013 12:30 BOLLUCA - PAŞABAHÇE11
     3.GRUP
23. Hafta05.01.2014 14:15 İFA - OSMANİYE İSTİKLAL10
     6.GRUP
2. Hafta31.08.2013 17:00 HADIMKÖY - TAKSİM23
4. Hafta14.09.2013 16:00 HADIMKÖY - K.BULVARSPOR21
6. Hafta28.09.2013 15:00 HADIMKÖY - YAHYA KEMAL 20
8. Hafta06.10.2013 15:00 HADIMKÖY - ESENYURT İNCİRTEPE02
9. Hafta12.10.2013 14:30 HADIMKÖY - RAMİ11
11. Hafta26.10.2013 14:30 HADIMKÖY - ŞİLE YILDIZ13
12. Hafta03.11.2013 14:15 HADIMKÖY - ALBAYRAK11
16. Hafta01.12.2013 14:15 HADIMKÖY - ALUCRA DOLUDERE30
18. Hafta07.12.2013 14:15 HADIMKÖY - SELİMİYE00
21. Hafta29.12.2013 14:00 HADIMKÖY - CFS BAĞCILAR20
U-13 Ligi
     1.GRUP
3. Hafta05.04.2014 14:00 ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY - ARNAVUTKÖY BLD.011
5. Hafta13.04.2014 14:30 ÇATALCA - SELİMPAŞA12
5. Hafta13.04.2014 13:00 ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY - BÜYÜKÇEKMECE BLD.05
     2.GRUP
1. Hafta23.03.2014 13:30 HADIMKÖY - FENER BEYLİKDÜZÜ15
4. Hafta12.04.2014 16:00 HADIMKÖY - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ11
6. Hafta20.04.2014 14:30 HADIMKÖY - TEPECİK ANADOLU  
     26.GRUP
5. Hafta13.04.2014 11:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - M.KEMALPAŞA12
U-14 Ligi
     1.GRUP
5. Hafta26.01.2014 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - SELİMPAŞA28
8. Hafta09.02.2014 14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.12
11. Hafta01.03.2014 13:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ESENYURT ACAR22
     2.GRUP
4. Hafta19.01.2014 14:30 KARAAĞAÇ - MERKEZ KAYAŞEHİR30
9. Hafta16.02.2014 10:45 MERKEZ KAYAŞEHİR - BEYLİKDÜZÜ DEMİR18
12. Hafta08.03.2014 11:00 ÇATALCA - YEŞİLESENYURT55
     3.GRUP
3. Hafta12.01.2014 10:45 BAŞAKŞEHİR - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.51
5. Hafta26.01.2014 10:45 BAŞAKŞEHİR - FENER BEYLİKDÜZÜ72
     38.GRUP
4. Hafta19.01.2014 10:45 İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA12
     4.GRUP
11. Hafta02.03.2014 10:00 BOLLUCA - İSTANBUL BULANCAK34
14. Hafta16.03.2014 11:00 BOLLUCA - GÜRSELSPOR33
U-15 Ligi
     1.GRUP
14. Hafta14.12.2013 10:45 BAŞAKŞEHİR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.81
     12.GRUP
3. Hafta06.10.2013 11:00 BOLLUCA - Y.GÜNEŞ17
14. Hafta15.12.2013 10:45 BOLLUCA - YEŞİLILGAZ32
U-16 Ligi
     1.GRUP
1. Hafta21.12.2013 10:45 HADIMKÖY - OKYANUS KOLEJİ17
3. Hafta05.01.2014 12:00 HADIMKÖY - BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ 41
6. Hafta25.01.2014 12:30 HADIMKÖY - BÜYÜKÇEKMECE BLD.09
9. Hafta13.02.2014 14:30 HADIMKÖY - ESENYURT ACAR54
11. Hafta22.02.2014 10:45 HADIMKÖY - FENER BEYLİKDÜZÜ25
12. Hafta02.03.2014 11:30 HADIMKÖY - BAŞAKŞEHİR46
     2.GRUP
4. Hafta12.01.2014 12:30 AMBARLI IŞIK - SİLİVRİ ALİBEY04
5. Hafta18.01.2014 12:30 MERKEZ KAYAŞEHİR - BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM03
11. Hafta23.02.2014 10:45 MERKEZ KAYAŞEHİR - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ09
U-17 Ligi
     1.GRUP
1. Hafta28.09.2013 09:00 ÖMERLİ KÖYÜ - GÜRPINAR02
2. Hafta06.10.2013 13:00 ÖMERLİ KÖYÜ - GÜZELCE42
4. Hafta20.10.2013 10:45 ÖMERLİ KÖYÜ - BÜYÜK ÇAVUŞLU40
6. Hafta03.11.2013 12:30 ÖMERLİ KÖYÜ - B.Ç.M.SİNAN14
10. Hafta23.11.2013 14:00 ÖMERLİ KÖYÜ - BÜYÜKÇEKMECE BLD.11
11. Hafta01.12.2013 10:45 B.Ç.M.SİNAN - FENER BEYLİKDÜZÜ63
12. Hafta07.12.2013 12:00 ÖMERLİ KÖYÜ - MURATBEY40
14. Hafta21.12.2013 12:30 ÖMERLİ KÖYÜ - FENER BEYLİKDÜZÜ40
     13.GRUP
7. Hafta09.11.2013 10:45 AVCILAR BLD. - ÖZMURAT20
     2.GRUP
1. Hafta29.09.2013 13:00 ÇATALCA - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.11
1. Hafta29.09.2013 15:00 HADIMKÖY - SİLİVRİ ALİBEY00
2. Hafta05.10.2013 15:00 HADIMKÖY - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.21
3. Hafta13.10.2013 10:45 ÇATALCA - ESENYURT32
3. Hafta13.10.2013 12:30 HADIMKÖY - SİLİVRİ KADIKÖY70
5. Hafta27.10.2013 14:30 HADIMKÖY - CELALİYE100
7. Hafta10.11.2013 14:00 HADIMKÖY - ÇATALCA20
11. Hafta30.11.2013 14:00 HADIMKÖY - ESENYURT31
13. Hafta14.12.2013 12:30 HADIMKÖY - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ22
     4.GRUP
5. Hafta27.10.2013 12:30 ESENKENT GENÇLİK - ALİBEYKÖY İMAR31
     5.GRUP
7. Hafta09.11.2013 12:30 AVCILAR CİHANGİR - MAHMUTŞEVKETPAŞA03
13. Hafta15.12.2013 14:15 AVCILAR CİHANGİR - HASKÖY10
     7.GRUP
13. Hafta15.12.2013 12:30 ARNAVUTKÖY BLD. - HALKALI TAŞTEPE02
U-19/1
     1.GRUP
2. Hafta18.01.2014 14:30 BAŞAKŞEHİR - GÜZELCE41
4. Hafta01.02.2014 14:30 BAŞAKŞEHİR - B.Ç.M.SİNAN60
7. Hafta23.02.2014 14:30 BAŞAKŞEHİR - BÜYÜKÇEKMECE BLD.11
10. Hafta09.03.2014 13:00 BAŞAKŞEHİR - GÜRPINAR03
14. Hafta06.04.2014 12:00 ÇATALCA - B.Ç.M.SİNAN23
     2.GRUP
1. Hafta11.01.2014 12:30 HADIMKÖY - ARNAVUTKÖY30
3. Hafta25.01.2014 14:30 HADIMKÖY - SİLİVRİ ALİBEY21
6. Hafta16.02.2014 14:30 HADIMKÖY - DENİZKÖŞKLER23
9. Hafta05.03.2014 15:00 HADIMKÖY - ESENYURT İNCİRTEPE20
11. Hafta16.03.2014 15:15 HADIMKÖY - TEPECİK ANADOLU53
12. Hafta22.03.2014 15:30 HADIMKÖY - ESENYURT03
14. Hafta07.04.2014 16:00 HADIMKÖY - YEŞİLESENYURT07
     25.GRUP
7. Hafta23.02.2014 12:30 TEPECİKSPOR A.Ş. - BEYLERBEYİ01
     26.GRUP
2. Hafta19.01.2014 12:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA12
6. Hafta16.02.2014 12:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - İSTANBUL GÜNGÖREN31
10. Hafta08.03.2014 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - A.ÜSKÜDAR 190820
     3.GRUP
11. Hafta15.03.2014 15:00 KANARYA - ÖRNEKTEPE01
U-19/2
     2.GRUP
2. Hafta19.04.2014 16:00 ÖMERLİ KÖYÜ - ESENYURT ACAR  
     3.GRUP
1. Hafta12.04.2014 14:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - AMBARLI20
     4.GRUP
1. Hafta13.04.2014 16:00 SUBAŞI - İZZETTİN60