TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI
 
TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI
İSTANBUL

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     17.GRUP
5. Hafta29.4.2017 15:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ES.KULÜP ATLETİK  
5. Hafta29.4.2017 14:00 İST. ESENLER TOKAT - ASLANORDU GENÇLİK  
     4.GRUP
1. Hafta1.4.2017 14:00 BAKIRKÖY - AKYEL SPOR   
1. Hafta1.4.2017 10:00 BAKIRKÖY 1903 - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
1. Hafta1.4.2017 09:00 BAKIRKÖY ASLAN - KADİM SPOR  
1. Hafta1.4.2017 13:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - İSTANBUL BARIŞSPOR  
1. Hafta1.4.2017 12:00 BAKIRKÖY KARTALTEPE - OSMANİYE İSTİKLAL  
2. Hafta9.4.2017 09:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY ASLAN  
2. Hafta9.4.2017 11:00 AKYEL SPOR - BAKIRKÖY 1903  
2. Hafta9.4.2017 10:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - BAKIRKÖY KARTALTEPE  
2. Hafta9.4.2017 14:00 KADİM SPOR - BAKIRKÖY GENÇLİK  
2. Hafta8.4.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖY  
3. Hafta15.4.2017 09:00 BAKIRKÖY 1903 - BAKIRKÖY  
3. Hafta15.4.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - AKYEL SPOR   
3. Hafta15.4.2017 12:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
3. Hafta15.4.2017 10:00 BAKIRKÖY KARTALTEPE - KADİM SPOR  
3. Hafta15.4.2017 13:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - OSMANİYE İSTİKLAL  
4. Hafta23.4.2017 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY KARTALTEPE  
4. Hafta23.4.2017 09:00 AKYEL SPOR - BAKIRKÖY GENÇLİK  
4. Hafta23.4.2017 11:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY ASLAN  
4. Hafta23.4.2017 10:00 KADİM SPOR - İSTANBUL BARIŞSPOR  
4. Hafta23.4.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖY 1903  
5. Hafta29.4.2017 11:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAKIRKÖY 1903  
5. Hafta29.4.2017 12:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - BAKIRKÖY  
5. Hafta29.4.2017 10:00 BAKIRKÖY KARTALTEPE - AKYEL SPOR   
5. Hafta29.4.2017 09:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
5. Hafta29.4.2017 13:00 KADİM SPOR - OSMANİYE İSTİKLAL  
6. Hafta7.5.2017 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - KADİM SPOR  
6. Hafta7.5.2017 09:00 AKYEL SPOR - İSTANBUL BARIŞSPOR  
6. Hafta7.5.2017 10:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY KARTALTEPE  
6. Hafta7.5.2017 12:00 BAKIRKÖY 1903 - BAKIRKÖY GENÇLİK  
6. Hafta7.5.2017 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖY ASLAN  
7. Hafta13.5.2017 09:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - BAKIRKÖY ASLAN  
7. Hafta13.5.2017 13:00 BAKIRKÖY KARTALTEPE - BAKIRKÖY 1903  
7. Hafta13.5.2017 10:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - BAKIRKÖY  
7. Hafta13.5.2017 12:00 KADİM SPOR - AKYEL SPOR   
7. Hafta13.5.2017 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
8. Hafta21.5.2017 12:00 AKYEL SPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
8. Hafta21.5.2017 13:00 BAKIRKÖY - KADİM SPOR  
8. Hafta21.5.2017 10:00 BAKIRKÖY ASLAN - BAKIRKÖY KARTALTEPE  
8. Hafta21.5.2017 11:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - OSMANİYE İSTİKLAL  
     9.GRUP
1. Hafta2.4.2017 11:00 GÜNEŞTEPE - ALTINOVA  
1. Hafta2.4.2017 10:00 GÜNGÖREN ATLETİK - TOZKOPARAN  
1. Hafta2.4.2017 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ŞEHZADEBAŞI  
1. Hafta2.4.2017 09:00 GÜNGÖRENSPOR - İSTANBUL GÜNGÖREN  
1. Hafta2.4.2017 13:00 HAZNEDAR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
1. Hafta1.4.2017 11:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - YILDIRIMBOSNA  
2. Hafta8.4.2017 09:00 ALTINOVA - GÜNGÖREN ATLETİK  
2. Hafta8.4.2017 13:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
2. Hafta9.4.2017 12:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - HAZNEDAR  
2. Hafta8.4.2017 12:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜNGÖRENSPOR  
2. Hafta9.4.2017 13:00 TOZKOPARAN - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
2. Hafta8.4.2017 10:00 YILDIRIMBOSNA - GÜNEŞTEPE  
3. Hafta22.4.2017 09:00 GÜNGÖREN ATLETİK - GÜNEŞTEPE  
3. Hafta15.4.2017 14:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ALTINOVA  
3. Hafta22.4.2017 13:00 GÜNGÖRENSPOR - TOZKOPARAN  
3. Hafta22.4.2017 11:00 HAZNEDAR - ŞEHZADEBAŞI  
3. Hafta22.4.2017 10:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - İSTANBUL GÜNGÖREN  
3. Hafta22.4.2017 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - YILDIRIMBOSNA  
4. Hafta30.4.2017 12:00 ALTINOVA - GÜNGÖRENSPOR  
4. Hafta30.4.2017 10:00 GÜNEŞTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
4. Hafta30.4.2017 09:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
4. Hafta30.4.2017 14:00 ŞEHZADEBAŞI - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
4. Hafta30.4.2017 11:00 TOZKOPARAN - HAZNEDAR  
4. Hafta30.4.2017 13:00 YILDIRIMBOSNA - GÜNGÖREN ATLETİK  
5. Hafta1.5.2017 11:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - GÜNGÖREN ATLETİK  
5. Hafta1.5.2017 12:00 GÜNGÖRENSPOR - GÜNEŞTEPE  
5. Hafta1.5.2017 13:00 HAZNEDAR - ALTINOVA  
5. Hafta1.5.2017 14:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - TOZKOPARAN  
5. Hafta1.5.2017 15:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ŞEHZADEBAŞI  
5. Hafta1.5.2017 16:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - YILDIRIMBOSNA  
6. Hafta6.5.2017 10:00 ALTINOVA - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
6. Hafta6.5.2017 11:00 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR  
6. Hafta6.5.2017 09:00 GÜNGÖREN ATLETİK - GÜNGÖRENSPOR  
6. Hafta6.5.2017 12:00 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL GÜNGÖREN  
6. Hafta6.5.2017 14:00 TOZKOPARAN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
6. Hafta6.5.2017 13:00 YILDIRIMBOSNA - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
7. Hafta13.5.2017 14:00 GÜNGÖRENSPOR - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
7. Hafta14.5.2017 09:00 HAZNEDAR - GÜNGÖREN ATLETİK  
7. Hafta14.5.2017 12:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNEŞTEPE  
7. Hafta13.5.2017 15:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ALTINOVA  
7. Hafta14.5.2017 10:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - TOZKOPARAN  
7. Hafta14.5.2017 11:00 ŞEHZADEBAŞI - YILDIRIMBOSNA  
8. Hafta20.5.2017 09:00 ALTINOVA - İSTANBUL GÜNGÖREN  
8. Hafta20.5.2017 10:00 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
8. Hafta20.5.2017 11:00 GÜNGÖREN ATLETİK - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
8. Hafta20.5.2017 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HAZNEDAR  
8. Hafta20.5.2017 13:00 TOZKOPARAN - ŞEHZADEBAŞI  
8. Hafta20.5.2017 14:00 YILDIRIMBOSNA - GÜNGÖRENSPOR  
U12 Ligi
     12.GRUP
1. Hafta16.10.2016 09:00 GENÇOSMAN - ALTINOVA  
1. Hafta16.10.2016 13:00 GÜNEŞTEPE - ŞEHZADEBAŞI  
1. Hafta16.10.2016 10:00 GÜNGÖREN ATLETİK - İSTANBUL GÜNGÖREN  
1. Hafta16.10.2016 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
1. Hafta16.10.2016 11:00 GÜNGÖRENSPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
2. Hafta22.10.2016 09:00 ALTINOVA - GÜNEŞTEPE  
2. Hafta22.10.2016 10:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - HAZNEDAR  
2. Hafta22.10.2016 13:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GÜNGÖRENSPOR  
2. Hafta22.10.2016 11:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
2. Hafta22.10.2016 12:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜNGÖREN ATLETİK  
3. Hafta6.11.2016 10:00 GÜNGÖREN ATLETİK - ALTINOVA  
3. Hafta30.10.2016 11:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - ŞEHZADEBAŞI  
3. Hafta30.10.2016 12:00 GÜNGÖRENSPOR - İSTANBUL GÜNGÖREN  
3. Hafta30.10.2016 13:00 HAZNEDAR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
4. Hafta5.11.2016 10:00 ALTINOVA - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
4. Hafta5.11.2016 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - HAZNEDAR ÇETİNKAYA  
4. Hafta5.11.2016 09:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - HAZNEDAR  
4. Hafta5.11.2016 11:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜNGÖRENSPOR  
8. Hafta4.12.2016 11:00 ALTINOVA - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
8. Hafta3.12.2016 10:00 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR  
8. Hafta4.12.2016 12:00 GÜNGÖREN ATLETİK - GÜNGÖRENSPOR  
8. Hafta3.12.2016 11:00 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL GÜNGÖREN  
9. Hafta10.12.2016 13:00 GÜNGÖRENSPOR - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
9. Hafta11.12.2016 09:00 HAZNEDAR - GÜNGÖREN ATLETİK  
9. Hafta11.12.2016 10:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNEŞTEPE  
9. Hafta11.12.2016 11:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - ALTINOVA  
11. Hafta25.12.2016 10:00 HAZNEDAR - GÜNGÖRENSPOR  
11. Hafta24.12.2016 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNGÖREN DOĞUŞ  
11. Hafta25.12.2016 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GÜNGÖREN ATLETİK  
11. Hafta25.12.2016 12:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - GÜNEŞTEPE  
     5.GRUP
3. Hafta29.10.2016 13:00 BAKIRKÖY 1903 - BAKIRKÖY  
3. Hafta29.10.2016 12:00 BAKIRKÖY ASLAN - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
3. Hafta29.10.2016 11:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - Y.GÜNEŞ  
3. Hafta29.10.2016 10:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET  
3. Hafta30.10.2016 14:00 KADİM SPOR - Z.YILDIZ  
4. Hafta6.11.2016 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BAKIRKÖY GENÇLİK  
4. Hafta6.11.2016 13:00 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY ASLAN  
4. Hafta6.11.2016 11:00 Y.GÜNEŞ - İSTANBUL BARIŞSPOR  
4. Hafta6.11.2016 14:00 Z.YILDIZ - OSMANİYE İSTİKLAL  
4. Hafta6.11.2016 09:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - KADİM SPOR  
8. Hafta4.12.2016 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - Z.YILDIZ  
8. Hafta4.12.2016 09:00 BAKIRKÖY - OSMANİYE İSTİKLAL  
8. Hafta4.12.2016 15:00 BAKIRKÖY 1903 - KADİM SPOR  
8. Hafta4.12.2016 13:00 BAKIRKÖY ASLAN - İSTANBUL BARIŞSPOR  
8. Hafta4.12.2016 14:00 Y.GÜNEŞ - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET  
9. Hafta10.12.2016 12:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - BAKIRKÖY GENÇLİK  
9. Hafta10.12.2016 09:00 KADİM SPOR - BAKIRKÖY ASLAN  
9. Hafta10.12.2016 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖY 1903  
9. Hafta11.12.2016 12:00 Z.YILDIZ - BAKIRKÖY  
9. Hafta10.12.2016 10:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - 1907 A.Ç.ÇEŞME  
11. Hafta24.12.2016 11:00 KADİM SPOR - İSTANBUL BARIŞSPOR  
11. Hafta24.12.2016 10:00 OSMANİYE İSTİKLAL - BAKIRKÖY GENÇLİK  
11. Hafta24.12.2016 09:00 Y.GÜNEŞ - BAKIRKÖY  
11. Hafta25.12.2016 09:00 Z.YILDIZ - BAKIRKÖY ASLAN  
11. Hafta24.12.2016 12:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - BAKIRKÖY 1903  
U13 Ligi
     11.GRUP
1. Hafta19.3.2017 10:30 OSMANİYE İSTİKLAL - SİYAVUŞPAŞA13
2. Hafta26.3.2017 13:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - YILDIRIMBOSNA30
     12.GRUP
1. Hafta18.3.2017 12:00 TELSİZ - BAĞCILAR ORDU03
     13.GRUP
1. Hafta19.3.2017 13:30 ALTINOVA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR21
2. Hafta25.3.2017 09:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - G.O.PAŞA BARBAROS50
4. Hafta2.4.2017 15:30 ALTINOVA - G.O.PAŞA BARBAROS60
     15.GRUP
1. Hafta19.3.2017 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - SEKBANLAR SPOR11
2. Hafta25.3.2017 10:30 IRMAKSPOR - GOP.VENÜS113
     16.GRUP
2. Hafta25.3.2017 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - SÖĞÜTLÜÇEŞME31
2. Hafta26.3.2017 12:00 BAHÇELİEVLER - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK03
     18.GRUP
2. Hafta26.3.2017 10:30 TOZKOPARAN - BEŞYÜZEVLER26
4. Hafta2.4.2017 14:00 TOZKOPARAN - İSTANBUL TRABZON03
     43.GRUP
1. Hafta18.3.2017 13:30 GÜNEŞTEPE - KÜÇÜKKÖY81
     6.GRUP
1. Hafta18.3.2017 09:00 BEŞTELSİZ - RUMELİ İDMANYURDU05
     7.GRUP
2. Hafta26.3.2017 09:00 GÜNGÖREN ATLETİK - HALKALI11
     8.GRUP
1. Hafta18.3.2017 10:30 YEŞİLILGAZ - GÜRZAFER32
U14/A
     11.GRUP
2. Hafta25.1.2017 15:00 GÜNGÖREN ATLETİK - BEŞYÜZEVLER05
6. Hafta5.2.2017 12:00 GÜNGÖREN ATLETİK - ÇELİKTEPE015
12. Hafta5.3.2017 11:00 GÜNGÖREN ATLETİK - ÖZ Y.SELİM45
14. Hafta11.3.2017 12:00 GÜNGÖREN ATLETİK - YILDIZTABYA07
     12.GRUP
12. Hafta4.3.2017 11:00 SELVİSPOR - YEŞİLILGAZ31
     13.GRUP
3. Hafta22.1.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AYAZAĞA65
3. Hafta22.1.2017 12:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AYAZAĞA65
4. Hafta28.1.2017 13:30 HAZNEDAR - TUNASPOR32
8. Hafta11.2.2017 11:00 HAZNEDAR - AYAZAĞA23
14. Hafta11.3.2017 10:30 HAZNEDAR - TÜRK TELEKOMSPOR26
     14.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 ŞEHZADEBAŞI - Z.YILDIZ14
4. Hafta29.1.2017 11:30 Z.YILDIZ - KEMER FK14
5. Hafta31.1.2017 13:00 ŞEHZADEBAŞI - GÜNEŞTEPE06
6. Hafta4.2.2017 13:30 Z.YILDIZ - AVCILAR 1903 SPOR01
8. Hafta12.2.2017 12:00 ŞEHZADEBAŞI - K.K.BEKİR MEVLANA12
10. Hafta26.2.2017 09:00 GÜNEŞTEPE - K.K.BEKİR MEVLANA25
10. Hafta26.2.2017 12:00 ŞEHZADEBAŞI - AVCILAR 1903 SPOR11
12. Hafta4.3.2017 12:30 Z.YILDIZ - K.K.BEKİR MEVLANA31
     15.GRUP
3. Hafta22.1.2017 09:00 ALTINOVA - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE61
9. Hafta19.2.2017 12:00 ALTINOVA - DAMLASPOR11
11. Hafta2.3.2017 13:00 ALTINOVA - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.30
12. Hafta5.3.2017 09:30 ALTINOVA - A.PARSELLER31
14. Hafta11.3.2017 09:00 ALTINOVA - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK17
     16.GRUP
8. Hafta12.2.2017 10:30 BAKIRKÖY - BATI TRAKYA01
9. Hafta18.2.2017 12:00 BATI TRAKYA - EROKSPOR05
     3.GRUP
10. Hafta25.2.2017 12:00 IRMAKSPOR - İST. ESENLER TOKAT23
10. Hafta25.2.2017 09:00 Y.GÜNEŞ - BAYRAMPAŞA TEKNİK06
     5.GRUP
6. Hafta5.2.2017 13:30 MERKEZEFENDİ - CFS BAĞCILAR65
6. Hafta5.2.2017 10:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İKİTELLİ17
8. Hafta11.2.2017 12:30 CFS BAĞCILAR - GAZİ MAHALLESİ15
9. Hafta19.2.2017 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KOCASİNAN71
10. Hafta25.2.2017 10:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - GAZİ MAHALLESİ11
     6.GRUP
3. Hafta21.1.2017 10:30 İSTANBUL GÜNGÖREN - KÜÇÜKÇEKMECE00
5. Hafta31.1.2017 15:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - AVCILAR BELEDİYE40
     7.GRUP
3. Hafta22.1.2017 13:30 ŞİRİNEVLER - BAKIRKÖY ASLAN71
3. Hafta22.1.2017 13:30 ŞİRİNEVLER - BAKIRKÖY ASLAN71
8. Hafta11.2.2017 09:30 BAKIRKÖY ASLAN - HALİÇ32
9. Hafta19.2.2017 10:30 İSTANBUL ARTVİN - CENNET BARBAROS06
     8.GRUP
6. Hafta4.2.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - İFA23
14. Hafta12.3.2017 11:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAĞCILAR ASİL KARTAL38
     9.GRUP
4. Hafta28.1.2017 09:00 GÜNGÖRENSPOR - BAHÇELİEVLER SOĞANLI31
4. Hafta28.1.2017 12:00 KADIRGA - ES.KULÜP ATLETİK06
U14/B
     10.GRUP
3. Hafta21.1.2017 13:30 AKYEL SPOR - HAMİDİYESPOR34
5. Hafta31.1.2017 11:00 AKYEL SPOR - YENİ ORTABAYIR41
9. Hafta18.2.2017 10:30 AKYEL SPOR - İSTANBUL BAFRA60
10. Hafta26.2.2017 10:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - GÜRZAFER51
     12.GRUP
3. Hafta21.1.2017 09:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - KARTALTEPE30
     13.GRUP
9. Hafta19.2.2017 13:30 BAĞCILAR EVREN - MAHMUTŞEVKETPAŞA22
     14.GRUP
4. Hafta29.1.2017 13:00 ÇELİKSPOR - ARENA OLİMPİK GSK25
     3.GRUP
14. Hafta11.3.2017 13:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ASLANTEPE 33
     5.GRUP
2. Hafta25.1.2017 13:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - YEDİKULE50
4. Hafta28.1.2017 10:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - GÜMÜŞDERE70
10. Hafta25.2.2017 13:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - HARMANTEPE33
12. Hafta5.3.2017 12:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ - YEŞİLPINAR43
12. Hafta5.3.2017 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL - GÜMÜŞDERE30
14. Hafta11.3.2017 15:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - AVCILAR CİHANGİR40
     6.GRUP
9. Hafta18.2.2017 09:00 TELSİZ - ESENLER013
     7.GRUP
3. Hafta22.1.2017 10:30 EROĞLU - SÜTLÜCE81
6. Hafta5.2.2017 09:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - SÜTLÜCE34
     8.GRUP
3. Hafta21.1.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - HALKALI38
U15/A
     10.GRUP
1. Hafta25.9.2016 12:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - İKİNCİ NESİL30
     12.GRUP
1. Hafta25.9.2016 14:00 HAZNEDAR - KOSOVA GÜÇSPOR60
3. Hafta9.10.2016 14:00 HAZNEDAR - KARLITEPE55
     6.GRUP
1. Hafta25.9.2016 10:00 İSTANBUL GÜNGÖREN - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.42
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2016 13:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAHÇELİEVLER SOĞANLI01
3. Hafta8.10.2016 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - BAHÇELİEVLER ÇINAR10
     9.GRUP
3. Hafta8.10.2016 10:30 ALTINOVA - SÖĞÜTLÜÇEŞME90
U16/B
     3.GRUP
11. Hafta12.3.2017 12:30 KISIRKAYA - SAKARYA İMÇ.34
     7.GRUP
11. Hafta12.3.2017 09:30 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - MURATPAŞA96
U17/A
     6.GRUP
1. Hafta8.10.2016 14:00 HAZNEDAR - İSTANBUL GÜMÜŞHANE12