Cezalılar

DOSYA ADI SOYADI KULÜP CEZA SÜRESİ B. TARİHİ LİG GÖREVİ
1884 SÜLEYMAN ORHUNCAN İLBUGA ADALAR Hak Mahrumiyeti 8 Gün 11.02.2019 1.A.L.PLAY-OF İdareci
1884 OĞUZHAN ÇAĞATAY ADALAR Tedbirli 0 11.02.2019 1.A.L.PLAY-OF Sporcu
1946 DOĞUŞ KAAN DENİZ ANADOLU KARTALLARI Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U16/B Sporcu
1872 ÜNSAL GÜMÜŞ ARNAVUTKÖY Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1872 NADİR DAĞ ARNAVUTKÖY Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1962 MURAT ÜLKÜ ASLANTEPE Hak Mahrumiyeti 15 Gün 11.02.2019 U14/B Antrenör
1878 GÖKHAN ATASOY ATALAR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1968 KORAY ERGÜL ATEŞTUĞLA SPOR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/B Sporcu
1905 EMİN AYTUĞ UZUNOĞLU ATEŞTUĞLA SPOR Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1871 ŞAFAK YAMAN AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1871 YUNUS ATAŞ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1871 MUHAMMET DEMİR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1882 FERHAT YILDIZ B.Ç.M.SİNAN Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 1.A.L.PLAY-OF Sporcu
1882 CAN EHİCAN B.Ç.M.SİNAN Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 1.A.L.PLAY-OF Sporcu
1903 FURKAN ATABEY BAĞCILAR GÜNEŞLİ Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1963 BERKE SOBA BAHÇELİEVLER ÇINAR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U14/B Sporcu
1925 KEREM ALPER YAZGAN BAHÇELİEVLER SOĞANLI Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/A Sporcu
1921 MUHAMMET ONUR İZCİ BAŞAKŞEHİR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/A Sporcu
1901 GÜVEN ÇAÇA BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ Hak Mahrumiyeti 8 Gün 11.02.2019 U19/1.Ligi İdareci
1911 MUHAMMET YEŞİLMEN BATI TRAKYA Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1877 ERAY SOY CEVİZLİSPOR Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1939 MUSTAFA GÖKTÜRK KAHVECİ ÇATALCASPOR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/B Sporcu
1950 MURAT ŞENGÜN ÇEKMEKÖY ÇARŞI Tedbirli 0 11.02.2019 U14/A İdareci
1928 MUHAMMET CAN TEK ÇENGELKÖY Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U16/A Sporcu
1948 TURABİ TAŞ DAĞYENİCE Tedbirli 0 11.02.2019 U14/A Antrenör
1902 SAİM YÜKSEL DAMLASPOR Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1926 SERDAR KURTOK EROĞLU Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/A Sporcu
1914 YUNUS EMRE TAŞKIN ESENKENT Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1914 AHMET AKKOÇ ESENKENT Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1914 BİLAL YILDIZ ESENKENT Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1875 SALİH KAYA ESENKENT GENÇLİK Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1924 MERT ANIL ÖZER ESENLER KENTYILDIZ Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U16/A Sporcu
1872 TEKİN CENGİZ ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Hak Mahrumiyeti 22 Gün 11.02.2019 2. Amatör Lig Antrenör
1927 EMİRHAN ATA EYÜP ÇIRÇIR İMAR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/A Sporcu
1947 MEHMET SELİM DURSUN FERAHSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U16/B Sporcu
1943 EMRE BOĞAZ FK 1864 Müsabakadan Men 4 Maç 11.02.2019 U16/B Sporcu
1944 KEREM ÖZTÜRK GİRNE GENÇLİK Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U16/B Sporcu
1871 EMİRKAN ÖRKMES GÖKÇEALİ Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1883 SAVAŞ DAVULCU GÜLENSU SPOR Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 1.A.L.PLAY-OF Sporcu
1941 HACI ABDULLAH ÇAM GÜNGÖREN DOĞUŞ Hak Mahrumiyeti 22 Gün 11.02.2019 U16/B İdareci
1949 BİROL ÖZYILMAZ HALKALI TAŞTEPE Tedbirli 0 11.02.2019 U14/A Antrenör
1910 ÜNAL KAYA HALKALI TAŞTEPE Müsabakadan Men 4 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1880 KUBİLAY GÖREN İÇERENKÖY İ.Y. Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1900 BATUHAN ELKAN İSTANBUL BAFRA Tedbirli 0 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1876 MUSTAFA DÖNMEZ İSTANBUL GİRESUN Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1967 SEÇKİN İŞLER İSTANBUL GÜMÜŞHANE Müsabakadan Men 4 Maç 11.02.2019 1.A.L.PLAY-OF Sporcu
1961 EMİR ÜNSAL İSTANBUL SİNOP Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U14/B Sporcu
1961 DAVUT ANTLI İSTANBUL SİNOP Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U14/B Sporcu
1911 YUNUS EMRE ULUS İSTANBUL TRABZON Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1907 MEHMET KOCABAŞ K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1873 CUMHUR MUTLU SİRKECİ KARACAKÖY BLD. Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
1912 İLYAS FİLİZ KARTALGÜCÜ Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1912 KARTALGÜCÜ Kulüp Savunması 0 11.02.2019 U19/1.Ligi
1912 SÜLEYMAN KARTAV KARTALGÜCÜ Müsabakadan Men 1 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1912 SERVET KOBULAN KARTALGÜCÜ Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1912 MUHAMMET EMİN KOÇ KARTALGÜCÜ Müsabakadan Men 3 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1912 SERHAT MADEN KARTALGÜCÜ Hak Mahrumiyeti 8 Gün 11.02.2019 U19/1.Ligi Antrenör
1913 ALPARSLAN MÜJDE KAYNARCA Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1913 BERK TOPRAK KAYNARCA Müsabakadan Men 2 Maç 11.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
1913 KAYNARCA Kulüp Savunması 0 11.02.2019 U19/1.Ligi