GRUPLAR
2018-2019 Sezonu 1. Amatör Lig  Grupları

1.GRUP
 
1 - GÜRPINAR
2 - KABAKÇA
3 - KAVAKLI KÖYÜ
4 - KUMBURGAZ
5 - İZZETTİN
6 - GÜZELCE
7 - YEŞİLESENYURT
8 - BOLLUCA
9 - ÇAKILKÖY
10 - GOP.YENİKÖY
 
2.GRUP
 
1 - SUBAŞI
2 - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
3 - HADIMKÖY
4 - ESENYURT
5 - B.Ç.M.SİNAN
6 - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY
7 - AKALAN
8 - YEŞİLBAYIR
9 - GAZİTEPE
10 - TAŞOLUK
 
3.GRUP
 
1 - KÜÇÜKÇEKMECE
2 - EMİRGAN
3 - MURADİYE
4 - EROĞLU
5 - ESENLER
6 - FATİH HİLAL
7 - DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
8 - TOPÇULAR
9 - K.K.BEKİR MEVLANA
10 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
 
4.GRUP
 
1 - KÜÇÜK AYASOFYA
2 - ŞİRİNEVLER
3 - TAKSİM
4 - KURUÇEŞME
5 - R.KAVAĞI
6 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
7 - ÇANKIRI MARUF SPOR
8 - SELVİSPOR
9 - RUMELİ İDMANYURDU
10 - İSTANBUL TRABZON
 
5.GRUP
 
1 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
2 - KUMKAPI SARIÇUBUK
3 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
4 - ÇAYIRBAŞI
5 - CEYLANSPOR
6 - ŞİŞLİ YAYLA
7 - KARADOLAPSPOR
8 - GELİŞİMSPOR
9 - YEDİKULE
10 - AKATLAR
 
6.GRUP
 
1 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
2 - ESENYURT ACAR
3 - GÜLTEPE
4 - A.PARSELLER
5 - DAMLASPOR
6 - OKMEYDANI FETİH
7 - İSTANBULSPOR KULÜBÜ
8 - IHLAMURDERE SPOR
9 - ULUTEPE
10 - MURATPAŞA
 
7.GRUP
 
1 - İST. ESENLER TOKAT
2 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
3 - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
4 - 1863 BOĞAZİÇİ
5 - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE
6 - AKSARAY
7 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
8 - HÜR.GÜCÜ
 
8.GRUP
 
1 - Z.YILDIZ
2 - İKİTELLİ
3 - TRABZON 1453 SPOR
4 - MERTER
5 - SARIYER F.S.M.
6 - İST.BAYBURT
7 - TOPKAPI
8 - SAKARYA İMÇ.
9 - HALİLRIFATPAŞA
 
9.GRUP
 
1 - İZZETPAŞA
2 - ÇELİKTEPE ÜMİT
3 - YEŞİLDİREK
4 - BAYRAMPAŞA DEMİR
5 - SEFAKÖY
6 - ESENLER KENTYILDIZ
7 - İSTANBUL KASTAMONU
8 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
9 - FERAHEVLER
 
10.GRUP
 
1 - T.TAYFUN
2 - HALİÇ
3 - YÜCESPOR
4 - YENİ LEVENT KONAKLAR
5 - ÇAYIRGÜCÜ
6 - TELSİZ
7 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
8 - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR
9 - ABİDEİ HÜRRİYET
 
11.GRUP
 
1 - BOĞAZİÇİ
2 - ZEYTİNBURNU 1957
3 - BALAT SPOR
4 - ESENYURT ÜNYE
5 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
6 - GÜNGÖRENSPOR
7 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
8 - HAVATAŞ SPOR
9 - YENİGAYRET
 
12.GRUP
 
1 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
2 - MERKEZ KAYAŞEHİR
3 - TERAZİDERE
4 - AVCILAR CİHANGİR
5 - ÇAPA
6 - ALTINOVA
7 - BAĞCILAR GÜNEŞLİ
8 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
9 - PINARSPOR
 
13.GRUP
 
1 - NİŞANCA GENÇLİK
2 - KİLYOS
3 - SAĞMALCILAR SPOR
4 - ŞEHZADEBAŞI
5 - GÜNEŞLİ
6 - S.KARTAL
7 - G.O.PAŞA BARBAROS
8 - MİMARSİNAN
9 - VARDAR
 
14.GRUP
 
1 - TAŞDELEN
2 - TUNUSBAĞI
3 - ÇUBUKLU
4 - TUZLA MİMARSİNAN
5 - ORTADAĞSPOR
6 - TED İSTANBUL KOLEJİ
7 - KARTAL YUNUSSPOR
8 - ESENKENT
9 - PENDİK ESENYALI
 
15.GRUP
 
1 - PENDİK KAVAKPINAR
2 - HEYBELİADA
3 - TAÇSPOR
4 - BOSTANCI
5 - DNZ. İŞLETMELERİ
6 - GÜLENSU SPOR
7 - KARTAL ELÇİ
8 - ORHANLISPOR
9 - SELİMİYE
 
16.GRUP
 
1 - YELDEĞİRMENİ
2 - YAMANSPOR
3 - KANLICA
4 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
5 - PENDİK KAYNARCA
6 - ŞİLE
7 - SANCAKTEPE
8 - ATAŞEHİRGÜCÜ
9 - VALİDE TAYFUN
 
17.GRUP
 
1 - KOŞUYOLU
2 - ONAYSPOR
3 - ÖZ KARACAAHMET
4 - ORTAÇEŞME
5 - MARMARA KARAYOLLARI
6 - ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI)
7 - BATI ATAŞEHİR SPOR
8 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
 
18.GRUP
 
1 - PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ
2 - İSTANBUL KARTAL BLD
3 - GÜLSUYU
4 - ADALAR
5 - AYDINLISPOR
6 - KEMAHSPOR
7 - İSTANBUL SİTESPOR
8 - BEYKOZ ELMALI SPOR