FEDERASYONUMUZ DOWN SENDROMLU ÖZEL EĞİTİMLİ ÇOCUKLARIMIZI AĞIRLADI

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu her sene olduğu gibi bu yıl da Down Sendromlu çocuklarımızı unutmadı. Beykoz Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri İstanbul ASKF Orhan Saka Amatörler Evi’nde ağırlanarak yapılan etkinlikte doyasıya eğlendi.

27 Aralık Cuma günü yapılan etkinliğe TFF İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’in yanı sıra, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri de katılarak bu mutlu günlerinde çocuklarımızı yalnız bırakmadı. Yapılan etkinlikte çocuklarımız doyasıya eğlendi.

Genel Başkan Ali Düşmez yaptığı konuşmada; bu tarz organizasyonlara ağırlık vereceklerini ve sadece futbolla sınırlı bir kurum olmayacaklarını, her türlü spor branşını ve her türlü sosyal aktiviteyi destekleyeceklerini sözlerine eklerken, “Bugün çok anlamlı bir etkinliğin geleneksel hale gelmesine ve ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Biz göreve geldiğimiz andan itibaren Orhan Saka Amatörler Evini her türlü etkinliklere açtık. Her türlü desteği vermeye hazırız”  şeklinde konuştu.

Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul yetkilileri ve öğretmenleri ise Ali Düşmez Başkanlığındaki İASKF Yönetiminin her sene Orhan Saka Amatörler evinin kapılarını kendilerine açtığı için şükranlarını ilettiklerini söylerken, “ Gerçekten de çok sıcak, samimi bir ortam. Gerek şahsımız ve okulumuz adına gerekse de öğrencilerimiz adına Ali Düşmez Bey’e teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizlerin gönüllerini bir kez daha fethettiler” diye konuştu.