TFF BAŞKAN VEKİLİ ALİ DÜŞMEZ TABAN BİRLİKLERİ İLE BURSA’DA BULUŞTU

BİZ BİR AİLEYİZ SLOGANI İLE YOLA ÇIKAN TFF BAŞKAN VEKİLİ ALİ DÜŞMEZ TABAN BİRLİKLERİ İLE BURSA’DA BULUŞTU

Gücünü daima tabandan aldığını her fırsatta ifade eden TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, Türkiye Saha Komiserleri Derneğinin Bursa’da tertip etmiş olduğu toplantıda futbolumuzun taban birlikleri ve sporun paydaşları ile buluştu. TFSKD tarafından organize edilen toplantı, bir süre önce vefat eden Genel Merkez Kurucusu ve 3.Dönem Başkan Yardımcısı Metin Altay anısına düzenlendi.

Bursa Yenişehir ilçe belediye başkanı Davut Aydın, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Nurullah Yıldız, Bursa ASKF Başkanı Osman Kılıç, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, TFFHGD Bursa Şube Başkanı Özgür Uçak, TFF Bursa Bölge Müdürü Atilla Dönmez, TÜFAD Bursa Şube Başkanı Metin Begüm’ün katılmış olduğu bu toplantıda Türkiye Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan tarafından taban birliklerine yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Ali Düşmez’e plaket verdi. 

TFF Başkanvekili Ali Düşmez yapmış olduğu konuşmada böyle bir toplantıyı organize ettikleri, sporun paydaşlarını bir araya getirdikleri ve çözüm gerektiren konular noktasında bu imkanı tanıdıkları için Türkiye Saha Komiserleri Derneği’ne teşekkür ederken taban birliklerinin birlik ve beraberlik içerisinde olmasının önemini vurguladı. Tüm alt liglerin sağlıklı bir şekilde oynanması için taban birlikleri ile birlikte katkı veren tüm paydaşlara TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu adına teşekkür eden Ali Düşmez, samimi duygularla hizmet eden sporun paydaşlarının bu anlayışının katlanarak devam etmesi gerektiği ve bu anlayışla hareket edildiği takdirde sporun ülkemizde yayılarak kalkınmasının mümkün olabileceğini belirtti.  Ülkemizde gençlerimize hizmet vererek onların faydalı bireyler olmasının hepimizin iyi niyetli ve koordineli çalışmasının sonucu olabileceğini belirten Ali Düşmez BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ sloganını yineleyerek büyük ailenin fertlerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Türkiye Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan ise yaptığı konuşmada saha komiserlerimizin bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlere daima destek olan TFF Başkanvekili Ali Düşmez’e teşekkür ederken şükranlarını sundu. 

Toplantıya katılan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Spor Daire Başkanı Nurullah Yıldız ve taban birliklerinin temsilcileri Ali Düşmez’e kendilerine gösterilen samimi duygu ve yakınlıktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.