BAKIRKÖYSPOR
 


Klüp Renkleri :
166
BAKIRKÖYSPOR
BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ (166)
BASRİ ÇİFTÇİ
5336845635
İSTANBUL
BAKIRKÖY
SANATÇILAR PARKI KAPALI SPOR SALONU ATAKÖY 3.KISIM

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig






Katıldığı Kategoriler

sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     7.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA8.9.2018 16:30 BAKIRKÖYSPOR - PİYALEPAŞA 1 1
2. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI16.9.2018 16:00 KARTALTEPE - BAKIRKÖYSPOR 0 0
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.9.2018 15:30 BAKIRKÖYSPOR - TÜRK TELEKOMSPOR 1 0
4. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI30.9.2018 15:00 KAVACIK - BAKIRKÖYSPOR 1 0
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.10.2018 15:00 BAKIRKÖYSPOR - SİLİVRİ ALİBEY 5 0
7. HaftaDUDULLU STADI20.10.2018 14:30 DUDULLU - BAKIRKÖYSPOR 2 0
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA25.10.2018 14:30 BAKIRKÖYSPOR - 1453 FATİH GENÇLİK 3 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI28.10.2018 14:30 HAMİDİYESPOR - BAKIRKÖYSPOR 0 5
10. HaftaİBB ŞENLİKKÖY STADI3.11.2018 14:30 BAKIRKÖYSPOR - KURTKÖYSPOR 1 0
11. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI11.11.2018 15:00 ŞAFAKSPOR - BAKIRKÖYSPOR 0 3
12. HaftaBEYOĞLU STADI17.11.2018 12:30 PİYALEPAŞA - BAKIRKÖYSPOR 3 0
U12 Ligi
     11.GRUP
1. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI27.10.2018 09:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - BAKIRKÖYSPOR 2 4
2. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI4.11.2018 10:00 BAKIRKÖYSPOR - SELVİSPOR 4 0
3. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI11.11.2018 10:30 ZEYTİNBURNU ZAFER - BAKIRKÖYSPOR 2 2
4. HaftaZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HASAN DOĞAN HALI SAHASI18.11.2018 09:00 BAKIRKÖYSPOR - Y.GÜNEŞ 1 1
U15/A
     7.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA16.9.2018 12:00 BAKIRKÖYSPOR - CEVATPAŞA 4 0
2. HaftaİFA SAHASI22.9.2018 12:00 SİYAVUŞPAŞA - BAKIRKÖYSPOR 1 1
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA30.9.2018 12:00 BAKIRKÖYSPOR - PİYALEPAŞA 3 0
4. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI6.10.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BAKIRKÖYSPOR 2 1
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA14.10.2018 10:00 BAKIRKÖYSPOR - ES.KULÜP ATLETİK 1 1
6. HaftaİBB BAYRAMPAŞA STADI20.10.2018 10:00 RAMİ - BAKIRKÖYSPOR 0 0
7. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI28.10.2018 10:30 BAKIRKÖYSPOR - İFA 3 2
8. HaftaİBB BAYRAMPAŞA STADI3.11.2018 09:30 CEVATPAŞA - BAKIRKÖYSPOR 0 1
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.11.2018 17:00 BAKIRKÖYSPOR - SİYAVUŞPAŞA 3 0
10. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI17.11.2018 15:00 PİYALEPAŞA - BAKIRKÖYSPOR 0 3
U17/B
     5.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA23.9.2018 12:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜNYAMAÇ 2 1
2. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI29.9.2018 13:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - BAKIRKÖYSPOR 0 5
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA7.10.2018 13:00 BAKIRKÖYSPOR - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 5 0
4. HaftaNAMIK SEVİK STADI13.10.2018 09:00 YEDİKULE - BAKIRKÖYSPOR 0 4
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA21.10.2018 11:00 BAKIRKÖYSPOR - NESLİŞAH 5 0
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA27.10.2018 12:00 BAKIRKÖYSPOR - ZEYTİNBURNU 3 0(H)
7. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI4.11.2018 16:00 S.KARTAL - BAKIRKÖYSPOR 0(H) 3
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI10.11.2018 14:00 GÜNYAMAÇ - BAKIRKÖYSPOR 1 3
9. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA18.11.2018 09:30 BAKIRKÖYSPOR - NURTEPE GÜNEYYILDIZI 7 1