PUANTAJ ve FİKSTÜR

U17/B 1. Hafta Puan Durumu

İlk Yarı : 1234567
İkinci Yarı : 891011121314


1.GRUP
DAĞYENİCE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
1 1 0 0 3 1 3 2 0
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
1 1 0 0 3 2 3 1 0
ANADOLU ESENYURT SPOR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
1 0 1 0 1 1 1 0 0
BOLLUCA
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
GÜZELCE
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
GÜZELCE 1 3 ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ 0(H) 3 DAĞYENİCE
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 BOLLUCA
ANADOLU ESENYURT SPOR 1 1 DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
2.GRUP
MERKEZ KAYAŞEHİR
1 1 0 0 12 1 3 11 0
B.Ç.M.SİNAN
1 1 0 0 4 1 3 3 0
SİLİVRİ KADIKÖY
1 1 0 0 1 0 3 1 0
ESENYURT
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
AVCILAR 1903 SPOR
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
ESENYURT ÜNYE
1 0 0 1 1 12 0 -11 0
ÇANTAKÖY
0 0 0 0 0 0
ESENYURT ÜNYE 1 12 MERKEZ KAYAŞEHİR
AVCILAR 1903 SPOR 1 4 B.Ç.M.SİNAN
SİLİVRİ KADIKÖY 1 0 ESENYURT
ÇANTAKÖY BAY
3.GRUP
GÜZELHİSAR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ŞİŞLİ YAYLA
1 1 0 0 4 2 3 2 0
BAYRAMPAŞA DEMİR
1 1 0 0 1 0 3 1 0
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
1 0 1 0 1 1 1 0 0
ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
1 0 1 0 1 1 1 0 0
ALEMDAR
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
ÇELİKTEPE ÜMİT
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
FERAHEVLER
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
BAYRAMPAŞA DEMİR 1 0 ALEMDAR
GÜZELHİSAR 3 0(H) FERAHEVLER
ÇELİKTEPE ÜMİT 2 4 ŞİŞLİ YAYLA
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 1 1 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
4.GRUP
ESENYURT ACAR
1 1 0 0 10 0 3 10 0
ÇATALCASPOR
1 1 0 0 4 2 3 2 0
MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
BEYLİKGÜCÜSPOR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
AVCILAR GENÇLİK (AFA)
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
ÇANAKÇA
1 0 0 1 0 10 0 -10 0
AVCILAR CİHANGİR
0 0 0 0 0 0
MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA 2 1 BEYLİKGÜCÜSPOR
ÇATALCASPOR 4 2 AVCILAR GENÇLİK (AFA)
ESENYURT ACAR 10 0 ÇANAKÇA
AVCILAR CİHANGİR BAY
5.GRUP
S.KARTAL
1 1 0 0 13 0 3 13 0
NURTEPE GÜNEYYILDIZI
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YEDİKULE
1 1 0 0 3 1 3 2 0
BAKIRKÖYSPOR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
GÜNYAMAÇ
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
NESLİŞAH
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ZEYTİNBURNU
1 0 0 1 0 13 0 -13 0
YEDİKULE 3 1 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
NESLİŞAH 0 3 NURTEPE GÜNEYYILDIZI
BAKIRKÖYSPOR 2 1 GÜNYAMAÇ
S.KARTAL 13 0 ZEYTİNBURNU
6.GRUP
KEMERBURGAZ
1 1 0 0 8 1 3 7 0
SEYRANTEPE YEŞİLCE
1 1 0 0 3 2 3 1 0
BAYRAMPAŞA DOĞAN
1 0 1 0 1 1 1 0 0
YILDIZ KANARYALAR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
HAZNEDARSPOR
1 0 0 1 2 3 0 -1 0
TELSİZ
1 0 0 1 1 8 0 -7 0
YAHYA KEMAL
0 0 0 0 0 0
BAYRAMPAŞA DOĞAN 1 1 YILDIZ KANARYALAR
KEMERBURGAZ 8 1 TELSİZ
HAZNEDARSPOR 2 3 SEYRANTEPE YEŞİLCE
YAHYA KEMAL BAY
7.GRUP
TAŞLITARLA SPOR
1 1 0 0 5 0 3 5 0
GÜNEŞLİ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İSTANBUL GÜMÜŞHANE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BAHÇELİEVLER SOĞANLI
1 1 0 0 2 1 3 1 0
SEFAKÖY
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
FATİH HİLAL
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
BAĞCILAR ORDU
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
YENİ ÖZKARTAL
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
GÜNEŞLİ 3 0(H) BAĞCILAR ORDU
FATİH HİLAL 0(H) 3 İSTANBUL GÜMÜŞHANE
TAŞLITARLA SPOR 5 0 YENİ ÖZKARTAL
BAHÇELİEVLER SOĞANLI 2 1 SEFAKÖY
8.GRUP
ŞİRİNEVLER
1 1 0 0 6 0 3 6 0
TOZKOPARAN BİRLİK
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KÜÇÜKKÖY
1 1 0 0 3 0 3 3 0
MERTER
1 0 1 0 0 0 1 0 0
BEZİRGANBAHÇE
1 0 1 0 0 0 1 0 0
ÖZ YARIMBURGAZ
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
SELVİSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
Z.YILDIZ
1 0 0 1 0 6 0 -6 0
MERTER 0 0 BEZİRGANBAHÇE
TOZKOPARAN BİRLİK 3 0 ÖZ YARIMBURGAZ
SELVİSPOR 0(H) 3 KÜÇÜKKÖY
ŞİRİNEVLER 6 0 Z.YILDIZ
9.GRUP
KUŞTEPE
1 1 0 0 9 0 3 9 0
ÇAYIRBAŞI
1 1 0 0 5 1 3 4 0
KARTALTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
VEFASPOR
1 1 0 0 1 0 3 1 0
GENÇOSMAN
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
M.KEMALPAŞA
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
POLİGON FETHİYE
1 0 0 1 0 9 0 -9 0
FLORYA SPOR
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
GENÇOSMAN 0 1 VEFASPOR
KUŞTEPE 9 0 POLİGON FETHİYE
KARTALTEPE 3 0(H) FLORYA SPOR
M.KEMALPAŞA 1 5 ÇAYIRBAŞI
10.GRUP
KAĞITHANE SADABAD
1 1 0 0 6 2 3 4 0
YILDIZTABYA
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ZEYTİNBURNU ZAFER
1 1 0 0 2 0 3 2 0
SULTANMURAT
1 1 0 0 1 0 3 1 0
MECİDİYEKÖY
1 0 0 1 0 1 0 -1 0
AVCILAR GÜMÜŞPALA
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
İSTİNYE
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
FİLİZSPOR
1 0 0 1 2 6 0 -4 0
İSTİNYE 0 3 YILDIZTABYA
MECİDİYEKÖY 0 1 SULTANMURAT
AVCILAR GÜMÜŞPALA 0 2 ZEYTİNBURNU ZAFER
KAĞITHANE SADABAD 6 2 FİLİZSPOR
11.GRUP
ATIŞALANI
1 1 0 0 5 2 3 3 0
İSTANBUL ATAKENT
1 1 0 0 2 1 3 1 0
OLİMPİYAT
1 0 1 0 2 2 1 0 0
SÜTLÜCE
1 0 1 0 2 2 1 0 0
Y.GÜNEŞ
1 0 1 0 1 1 1 0 0
KOCAMUSTAFAPAŞA
1 0 1 0 1 1 1 0 0
HARMANTEPE
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
TOPÇULAR
1 0 0 1 2 5 0 -3 0
OLİMPİYAT 2 2 SÜTLÜCE
KOCAMUSTAFAPAŞA 1 1 Y.GÜNEŞ
İSTANBUL ATAKENT 2 1 HARMANTEPE
ATIŞALANI 5 2 TOPÇULAR
12.GRUP
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
1 1 0 0 5 0 3 5 0
GÜNEŞTEPE
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YILDIRIMBOSNA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
RUMELİ İDMANYURDU
1 0 1 0 2 2 1 0 0
İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
TRABZON 1453 SPOR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
IRMAKSPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
KADİM SPOR
1 0 0 1 0 5 0 -5 0
İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ 2 2 RUMELİ İDMANYURDU
TRABZON 1453 SPOR 1 2 YILDIRIMBOSNA
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 5 0 KADİM SPOR
IRMAKSPOR 0 3 GÜNEŞTEPE
13.GRUP
HÜR.GÜCÜ
1 1 0 0 6 1 3 5 0
HALKALI ÇAMLIKALTI
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BALAT SPOR
1 1 0 0 3 1 3 2 0
PİYALEPAŞA
1 1 0 0 4 3 3 1 0
GAZİOSMANPAŞA
1 0 0 1 3 4 0 -1 0
YENİ ORTABAYIR
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
ARENA OLİMPİK GSK
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
NURTEPE
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
HÜR.GÜCÜ 6 1 ARENA OLİMPİK GSK
GAZİOSMANPAŞA 3 4 PİYALEPAŞA
BALAT SPOR 3 1 YENİ ORTABAYIR
HALKALI ÇAMLIKALTI 3 0(H) NURTEPE
14.GRUP
BAĞCILAR GÜNEŞLİ
1 1 0 0 5 1 3 4 0
ŞİŞLİ GENÇLİK
1 1 0 0 4 1 3 3 0
GÜRZAFER
1 1 0 0 4 2 3 2 0
T.TAYFUN
1 1 0 0 2 1 3 1 0
İSTANBUL FETİH 1453
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
İSTANBUL TRABZON
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
GÖKTÜRKSPOR
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
ETİLERSPOR
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
T.TAYFUN 2 1 İSTANBUL FETİH 1453
ŞİŞLİ GENÇLİK 4 1 GÖKTÜRKSPOR
GÜRZAFER 4 2 İSTANBUL TRABZON
ETİLERSPOR 1 5 BAĞCILAR GÜNEŞLİ
15.GRUP
KARADENİZ
1 1 0 0 8 0 3 8 0
ZEYTİNBURNU 1957
1 1 0 0 3 0 3 3 0
THY
1 1 0 0 4 2 3 2 0
SARIYER BLD.
1 1 0 0 2 1 3 1 0
ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
EYÜP ÇIRÇIR İMAR
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
KARLITEPE
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ÇELİKSPOR
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 1 2 SARIYER BLD.
EYÜP ÇIRÇIR İMAR 2 4 THY
ÇELİKSPOR 0 8 KARADENİZ
KARLITEPE 0(H) 3 ZEYTİNBURNU 1957
16.GRUP
İSTANBUL SİNOP
1 1 0 0 7 0 3 7 0
İSTANBUL BULANCAK
1 1 0 0 4 0 3 4 0
ÇAYIRGÜCÜ
1 1 0 0 3 0 3 3 0
GÜNGÖREN DOĞUŞ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
TERAZİDERE
1 0 1 0 2 2 1 0 0
HASKÖY
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
İSTANBUL ARTVİN
1 0 0 1 0 7 0 -7 0
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 0 4 İSTANBUL BULANCAK
İSTANBUL SİNOP 7 0 İSTANBUL ARTVİN
GÜNGÖREN DOĞUŞ 2 2 TERAZİDERE
ÇAYIRGÜCÜ 3 0(H) HASKÖY
17.GRUP
CEVATPAŞA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
SAĞMALCILAR SPOR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
GOP.ŞEMSİPAŞA
1 0 1 0 3 3 1 0 0
BAHÇEKÖY SPOR
1 0 1 0 3 3 1 0 0
BEŞTELSİZ
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
MALKOÇOĞLU SPOR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
DAVUTPAŞA
0 0 0 0 0 0
CEVATPAŞA 2 1 BEŞTELSİZ
BAHÇEKÖY SPOR 3 3 GOP.ŞEMSİPAŞA
SAĞMALCILAR SPOR 2 1 MALKOÇOĞLU SPOR
DAVUTPAŞA BAY
18.GRUP
BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
1 1 0 0 4 0 3 4 0
OSMANİYE İSTİKLAL
1 1 0 0 4 1 3 3 0
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
1 1 0 0 3 0 3 3 0
MURATPAŞA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
CFS BAĞCILAR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
AKŞEMSETTİN
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
SÖĞÜTLÜÇEŞME
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
CEVİZLİSPOR
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 3 0 SÖĞÜTLÜÇEŞME
OSMANİYE İSTİKLAL 4 1 AKŞEMSETTİN
MURATPAŞA 2 1 CFS BAĞCILAR
CEVİZLİSPOR 0 4 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
19.GRUP
İSTANBUL DEMİR
1 1 0 0 8 0 3 8 0
GEDİKPAŞA
1 1 0 0 4 0 3 4 0
ORTAKÖY
1 1 0 0 3 0 3 3 0
İSTANBUL KASTAMONU
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
CEYLANSPOR
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
GÖKTÜRK SARAYSPOR
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
CEYLANSPOR 0 4 GEDİKPAŞA
İSTANBUL DEMİR 8 0 GÖKTÜRK SARAYSPOR
İSTANBUL KASTAMONU 0(H) 3 ORTAKÖY
20.GRUP
PENDİK DOĞAN
1 1 0 0 5 1 3 4 0
KEMAHSPOR
1 1 0 0 4 1 3 3 0
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YENİSAHRA
1 1 0 0 2 1 3 1 0
KÜÇÜKYALI YELKEN
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
ATAŞEHİR YONCASPOR
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
PENDİK VELİBABA
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ATAŞEHİRGÜCÜ
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
YENİSAHRA 2 1 KÜÇÜKYALI YELKEN
KEMAHSPOR 4 1 ATAŞEHİR YONCASPOR
PENDİK VELİBABA 0(H) 3 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
PENDİK DOĞAN 5 1 ATAŞEHİRGÜCÜ
21.GRUP
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK
1 1 0 0 8 0 3 8 0
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
1 1 0 0 3 0 3 3 0
FERAHSPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ORTAÇEŞME
1 1 0 0 2 0 3 2 0
FK 1864
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
FETİH KELKİT
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
ATAŞEHİR ARENA SPOR
1 0 0 1 0 8 0 -8 0
ÇEKMEKÖY ÇARŞI 3 0(H) BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK 8 0 ATAŞEHİR ARENA SPOR
FERAHSPOR 3 0 FETİH KELKİT
FK 1864 0 2 ORTAÇEŞME
22.GRUP
KAYNARCA
1 1 0 0 11 0 3 11 0
TAŞDELEN
1 1 0 0 3 0 3 3 0
KARTAL YUVASI
1 1 0 0 5 4 3 1 0
YELDEĞİRMENİ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
BEYLERBEYİ
1 0 1 0 2 2 1 0 0
İSTANBUL ALTINORDU
1 0 0 1 4 5 0 -1 0
1453 MALTEPE GENÇLİK
1 0 0 1 0 11 0 -11 0
AYDINLISPOR
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
TAŞDELEN 3 0(H) AYDINLISPOR
KARTAL YUVASI 5 4 İSTANBUL ALTINORDU
KAYNARCA 11 0 1453 MALTEPE GENÇLİK
YELDEĞİRMENİ 2 2 BEYLERBEYİ
23.GRUP
ANADOLU ÜSKÜDAR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
ATAŞEHİR DOĞUŞ
1 1 0 0 4 2 3 2 0
PENDİK KAVAKPINAR
1 1 0 0 4 2 3 2 0
ÜMRANİYE KEMERDERE
1 1 0 0 2 1 3 1 0
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
BAŞIBÜYÜKSPOR
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
ANADOLU KARTALLARI
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
TRABZON SAMANDIRA
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 1 2 ÜMRANİYE KEMERDERE
ATAŞEHİR DOĞUŞ 4 2 ANADOLU KARTALLARI
ANADOLU ÜSKÜDAR 3 0(H) TRABZON SAMANDIRA
BAŞIBÜYÜKSPOR 2 4 PENDİK KAVAKPINAR
24.GRUP
İDEALTEPESPOR
1 1 0 0 4 0 3 4 0
MODAFEN
1 1 0 0 4 1 3 3 0
MALTEPE BELEDİYE
1 1 0 0 4 3 3 1 0
İSTANBUL SİTESPOR
1 1 0 0 2 1 3 1 0
ORTADAĞSPOR
1 0 0 1 3 4 0 -1 0
1923 ESENKENT
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
KAVAKPINAR
1 0 0 1 1 4 0 -3 0
İÇERENKÖY İ.Y.
1 0 0 1 0 4 0 -4 0
İDEALTEPESPOR 4 0 İÇERENKÖY İ.Y.
İSTANBUL SİTESPOR 2 1 1923 ESENKENT
KAVAKPINAR 1 4 MODAFEN
MALTEPE BELEDİYE 4 3 ORTADAĞSPOR
25.GRUP
TAÇSPOR
1 1 0 0 7 4 3 3 0
ORHANLISPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YAKACIK
1 1 0 0 4 2 3 2 0
SOĞANLIK
1 1 0 0 2 0 3 2 0
BOSTANCI
1 0 0 1 2 4 0 -2 0
MALTEPE
1 0 0 1 0 2 0 -2 0
ÖZATAŞEHİR
1 0 0 1 4 7 0 -3 0
BATI ATAŞEHİR SPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
TAÇSPOR 7 4 ÖZATAŞEHİR
BATI ATAŞEHİR SPOR 0 3 ORHANLISPOR
SOĞANLIK 2 0 MALTEPE
BOSTANCI 2 4 YAKACIK
26.GRUP
ERENKÖY ACAR
1 1 0 0 12 1 3 11 0
KARTAL ÇAVUŞOĞLU
1 1 0 0 10 1 3 9 0
GÜLSUYU
1 1 0 0 5 1 3 4 0
ÖZ KARACAAHMET
1 0 1 0 1 1 1 0 0
CEVİZLİ ANADOLU
1 0 1 0 1 1 1 0 0
SULTANBEYLİ
1 0 0 1 1 5 0 -4 0
BEYKOZ YENİMAHALLE
1 0 0 1 1 10 0 -9 0
FENERYOLU
1 0 0 1 1 12 0 -11 0
CEVİZLİ ANADOLU 1 1 ÖZ KARACAAHMET
GÜLSUYU 5 1 SULTANBEYLİ
BEYKOZ YENİMAHALLE 1 10 KARTAL ÇAVUŞOĞLU
FENERYOLU 1 12 ERENKÖY ACAR