PUANTAJ ve FİKSTÜR

U17/B 2. Hafta Puan Durumu

İlk Yarı : 1234567
İkinci Yarı : 891011121314


1.GRUP
ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
2 2 0 0 6 1 6 5 0
DAĞYENİCE
2 1 1 0 5 2 4 3 0
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
2 1 1 0 5 4 4 1 0
DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
2 1 1 0 3 2 4 1 0
BOLLUCA
2 1 0 1 4 3 3 1 0
ANADOLU ESENYURT SPOR
2 0 1 1 1 3 1 -2 0
GÜZELCE
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
DAĞYENİCE 2 2 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
ESENYURT ÖRNEK İ.Y. 3 0(H) BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
BOLLUCA 2 0 ANADOLU ESENYURT SPOR
DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT 2 1 GÜZELCE
2.GRUP
B.Ç.M.SİNAN
2 2 0 0 8 1 6 7 0
MERKEZ KAYAŞEHİR
1 1 0 0 12 1 3 11 0
AVCILAR 1903 SPOR
2 1 0 1 7 5 3 2 0
SİLİVRİ KADIKÖY
2 1 0 1 1 4 3 -3 0
ESENYURT
2 0 1 1 1 2 1 -1 0
ESENYURT ÜNYE
2 0 1 1 2 13 1 -11 0
ÇANTAKÖY
1 0 0 1 1 6 0 -5 0
ÇANTAKÖY 1 6 AVCILAR 1903 SPOR
ESENYURT 1 1 ESENYURT ÜNYE
B.Ç.M.SİNAN 4 0 SİLİVRİ KADIKÖY
MERKEZ KAYAŞEHİR BAY
3.GRUP
GÜZELHİSAR
2 2 0 0 6 0 6 6 0
ŞİŞLİ YAYLA
2 2 0 0 8 4 6 4 0
BAYRAMPAŞA DEMİR
2 2 0 0 5 2 6 3 0
ÇELİKTEPE ÜMİT
2 1 0 1 5 4 3 1 0
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
2 0 1 1 3 5 1 -2 0
ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
2 0 1 1 3 5 1 -2 0
ALEMDAR
2 0 0 2 0 4 0 -4 0
FERAHEVLER
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
FERAHEVLER 0(H) 3 ÇELİKTEPE ÜMİT
ALEMDAR 0 3 GÜZELHİSAR
ŞİŞLİ YAYLA 4 2 GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
ZEYTİNBURNU HÜRRİYET 2 4 BAYRAMPAŞA DEMİR
4.GRUP
MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA
2 2 0 0 14 1 6 13 0
ESENYURT ACAR
2 2 0 0 12 1 6 11 0
ÇATALCASPOR
2 2 0 0 7 3 6 4 0
BEYLİKGÜCÜSPOR
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
AVCILAR CİHANGİR
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
AVCILAR GENÇLİK (AFA)
2 0 0 2 3 6 0 -3 0
ÇANAKÇA
2 0 0 2 0 22 0 -22 0
AVCILAR CİHANGİR 1 3 ÇATALCASPOR
ÇANAKÇA 0 12 MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA
AVCILAR GENÇLİK (AFA) 1 2 ESENYURT ACAR
BEYLİKGÜCÜSPOR BAY
5.GRUP
S.KARTAL
2 2 0 0 15 1 6 14 0
BAKIRKÖYSPOR
2 2 0 0 7 1 6 6 0
YEDİKULE
2 2 0 0 5 2 6 3 0
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
2 1 0 1 6 4 3 2 0
NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 1 0 1 3 5 3 -2 0
GÜNYAMAÇ
2 0 0 2 2 4 0 -2 0
NESLİŞAH
2 0 0 2 1 8 0 -7 0
ZEYTİNBURNU
2 0 0 2 1 15 0 -14 0
NURTEPE GÜNEYYILDIZI 0 5 BAKIRKÖYSPOR
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 5 1 NESLİŞAH
GÜNYAMAÇ 1 2 S.KARTAL
ZEYTİNBURNU 1 2 YEDİKULE
6.GRUP
KEMERBURGAZ
2 2 0 0 11 2 6 9 0
SEYRANTEPE YEŞİLCE
2 1 1 0 5 4 4 1 0
HAZNEDARSPOR
2 1 0 1 13 3 3 10 0
BAYRAMPAŞA DOĞAN
2 0 2 0 3 3 2 0 0
YILDIZ KANARYALAR
1 0 1 0 1 1 1 0 0
YAHYA KEMAL
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
TELSİZ
2 0 0 2 1 19 0 -18 0
YAHYA KEMAL 1 3 KEMERBURGAZ
SEYRANTEPE YEŞİLCE 2 2 BAYRAMPAŞA DOĞAN
TELSİZ 0 11 HAZNEDARSPOR
YILDIZ KANARYALAR BAY
7.GRUP
TAŞLITARLA SPOR
2 2 0 0 8 0 6 8 0
BAHÇELİEVLER SOĞANLI
2 2 0 0 6 1 6 5 0
GÜNEŞLİ
2 1 1 0 4 1 4 3 0
SEFAKÖY
2 0 1 1 2 3 1 -1 0
İSTANBUL GÜMÜŞHANE
2 1 0 1 3 3 0 0 3
FATİH HİLAL
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
BAĞCILAR ORDU
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
YENİ ÖZKARTAL
2 0 0 2 0 9 0 -9 0
İSTANBUL GÜMÜŞHANE 0(H) 3 TAŞLITARLA SPOR
BAĞCILAR ORDU H H FATİH HİLAL
YENİ ÖZKARTAL 0 4 BAHÇELİEVLER SOĞANLI
SEFAKÖY 1 1 GÜNEŞLİ
8.GRUP
KÜÇÜKKÖY
2 2 0 0 6 0 6 6 0
TOZKOPARAN BİRLİK
2 2 0 0 4 0 6 4 0
MERTER
2 1 1 0 6 1 4 5 0
ŞİRİNEVLER
2 1 0 1 6 3 3 3 0
ÖZ YARIMBURGAZ
2 1 0 1 3 3 3 0 0
BEZİRGANBAHÇE
2 0 1 1 0 1 1 -1 0
SELVİSPOR
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
Z.YILDIZ
2 0 0 2 1 12 0 -11 0
ÖZ YARIMBURGAZ 3 0(H) SELVİSPOR
BEZİRGANBAHÇE 0 1 TOZKOPARAN BİRLİK
KÜÇÜKKÖY 3 0 ŞİRİNEVLER
Z.YILDIZ 1 6 MERTER
9.GRUP
KUŞTEPE
2 2 0 0 10 0 6 10 0
ÇAYIRBAŞI
2 2 0 0 10 1 6 9 0
KARTALTEPE
2 2 0 0 7 0 6 7 0
VEFASPOR
2 1 0 1 1 1 3 0 0
M.KEMALPAŞA
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
GENÇOSMAN
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
POLİGON FETHİYE
2 0 0 2 0 13 0 -13 0
FLORYA SPOR
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
POLİGON FETHİYE 0 4 KARTALTEPE
VEFASPOR 0 1 KUŞTEPE
FLORYA SPOR 0(H) 3 M.KEMALPAŞA
ÇAYIRBAŞI 5 0 GENÇOSMAN
10.GRUP
KAĞITHANE SADABAD
2 2 0 0 8 2 6 6 0
YILDIZTABYA
2 2 0 0 5 0 6 5 0
SULTANMURAT
2 2 0 0 4 0 6 4 0
ZEYTİNBURNU ZAFER
2 1 0 1 2 2 3 0 0
İSTİNYE
2 0 1 1 1 4 1 -3 0
FİLİZSPOR
2 0 1 1 3 7 1 -4 0
MECİDİYEKÖY
2 0 0 2 0 3 0 -3 0
AVCILAR GÜMÜŞPALA
2 0 0 2 0 5 0 -5 0
SULTANMURAT 3 0 AVCILAR GÜMÜŞPALA
YILDIZTABYA 2 0 MECİDİYEKÖY
ZEYTİNBURNU ZAFER 0 2 KAĞITHANE SADABAD
FİLİZSPOR 1 1 İSTİNYE
11.GRUP
ATIŞALANI
2 2 0 0 10 3 6 7 0
OLİMPİYAT
2 1 1 0 8 2 4 6 0
SÜTLÜCE
2 1 1 0 5 3 4 2 0
Y.GÜNEŞ
2 1 1 0 5 3 4 2 0
İSTANBUL ATAKENT
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
KOCAMUSTAFAPAŞA
2 0 1 1 2 4 1 -2 0
HARMANTEPE
2 0 0 2 2 7 0 -5 0
TOPÇULAR
2 0 0 2 2 11 0 -9 0
Y.GÜNEŞ 4 2 İSTANBUL ATAKENT
SÜTLÜCE 3 1 KOCAMUSTAFAPAŞA
HARMANTEPE 1 5 ATIŞALANI
TOPÇULAR 0 6 OLİMPİYAT
12.GRUP
GÜNEŞTEPE
2 2 0 0 8 0 6 8 0
YILDIRIMBOSNA
2 2 0 0 5 1 6 4 0
TRABZON 1453 SPOR
2 1 0 1 9 2 3 7 0
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
2 1 0 1 5 3 3 2 0
IRMAKSPOR
2 1 0 1 3 5 3 -2 0
İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
2 0 1 1 2 7 1 -5 0
RUMELİ İDMANYURDU
2 0 1 1 2 10 1 -8 0
KADİM SPOR
2 0 0 2 2 8 0 -6 0
YILDIRIMBOSNA 3 0 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
RUMELİ İDMANYURDU 0 8 TRABZON 1453 SPOR
KADİM SPOR 2 3 IRMAKSPOR
GÜNEŞTEPE 5 0 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
13.GRUP
PİYALEPAŞA
2 2 0 0 11 4 6 7 0
HÜR.GÜCÜ
2 2 0 0 9 2 6 7 0
HALKALI ÇAMLIKALTI
2 2 0 0 6 1 6 5 0
GAZİOSMANPAŞA
2 1 0 1 9 5 3 4 0
BALAT SPOR
2 1 0 1 4 8 3 -4 0
YENİ ORTABAYIR
2 0 0 2 2 6 0 -4 0
ARENA OLİMPİK GSK
2 0 0 2 2 12 0 -10 0
NURTEPE
2 0 0 2 1 6 -3 -5 3
PİYALEPAŞA 7 1 BALAT SPOR
ARENA OLİMPİK GSK 1 6 GAZİOSMANPAŞA
YENİ ORTABAYIR 1 3 HALKALI ÇAMLIKALTI
NURTEPE 1 3 HÜR.GÜCÜ
14.GRUP
T.TAYFUN
2 2 0 0 4 2 6 2 0
GÜRZAFER
2 1 1 0 4 2 4 2 0
İSTANBUL TRABZON
2 1 0 1 14 6 3 8 0
BAĞCILAR GÜNEŞLİ
2 1 0 1 6 3 3 3 0
İSTANBUL FETİH 1453
2 1 0 1 4 2 3 2 0
ŞİŞLİ GENÇLİK
2 1 0 1 4 4 3 0 0
GÖKTÜRKSPOR
2 0 1 1 1 4 1 -3 0
ETİLERSPOR
2 0 0 2 3 17 0 -14 0
GÖKTÜRKSPOR 0 0 GÜRZAFER
İSTANBUL FETİH 1453 3 0 ŞİŞLİ GENÇLİK
İSTANBUL TRABZON 12 2 ETİLERSPOR
BAĞCILAR GÜNEŞLİ 1 2 T.TAYFUN
15.GRUP
THY
2 2 0 0 15 2 6 13 0
KARADENİZ
2 2 0 0 11 0 6 11 0
ZEYTİNBURNU 1957
2 2 0 0 5 0 6 5 0
SARIYER BLD.
2 1 0 1 4 4 3 0 0
EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 1 0 1 5 6 3 -1 0
ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
2 0 0 2 1 4 0 -3 0
KARLITEPE
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
ÇELİKSPOR
2 0 0 2 0 19 0 -19 0
THY 11 0 ÇELİKSPOR
SARIYER BLD. 2 3 EYÜP ÇIRÇIR İMAR
KARADENİZ 3 0(H) KARLITEPE
ZEYTİNBURNU 1957 2 0 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
16.GRUP
İSTANBUL SİNOP
2 2 0 0 9 1 6 8 0
TERAZİDERE
2 1 1 0 5 2 4 3 0
GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 1 1 0 7 5 4 2 0
İSTANBUL BULANCAK
2 1 0 1 5 2 3 3 0
ÇAYIRGÜCÜ
2 1 0 1 3 3 3 0 0
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
2 1 0 1 3 4 3 -1 0
HASKÖY
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
İSTANBUL ARTVİN
2 0 0 2 3 12 0 -9 0
İSTANBUL ARTVİN 3 5 GÜNGÖREN DOĞUŞ
İSTANBUL BULANCAK 1 2 İSTANBUL SİNOP
TERAZİDERE 3 0 ÇAYIRGÜCÜ
HASKÖY 0(H) 3 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
17.GRUP
SAĞMALCILAR SPOR
2 2 0 0 6 2 6 4 0
BAHÇEKÖY SPOR
2 1 1 0 5 4 4 1 0
MALKOÇOĞLU SPOR
2 1 0 1 4 2 3 2 0
CEVATPAŞA
2 1 0 1 2 4 3 -2 0
GOP.ŞEMSİPAŞA
2 0 1 1 4 7 1 -3 0
DAVUTPAŞA
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
BEŞTELSİZ
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
DAVUTPAŞA 1 2 BAHÇEKÖY SPOR
MALKOÇOĞLU SPOR 3 0 CEVATPAŞA
GOP.ŞEMSİPAŞA 1 4 SAĞMALCILAR SPOR
BEŞTELSİZ BAY
18.GRUP
OSMANİYE İSTİKLAL
2 2 0 0 6 2 6 4 0
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
2 2 0 0 5 1 6 4 0
MURATPAŞA
2 1 1 0 4 3 4 1 0
BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
2 1 0 1 5 2 3 3 0
CFS BAĞCILAR
2 1 0 1 4 4 3 0 0
AKŞEMSETTİN
2 0 1 1 3 6 1 -3 0
SÖĞÜTLÜÇEŞME
2 0 0 2 1 5 0 -4 0
CEVİZLİSPOR
2 0 0 2 2 7 0 -5 0
AKŞEMSETTİN 2 2 MURATPAŞA
SÖĞÜTLÜÇEŞME 1 2 OSMANİYE İSTİKLAL
CFS BAĞCILAR 3 2 CEVİZLİSPOR
BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ 1 2 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
19.GRUP
İSTANBUL DEMİR
2 2 0 0 15 1 6 14 0
ORTAKÖY
2 2 0 0 7 1 6 6 0
GEDİKPAŞA
2 1 0 1 5 7 3 -2 0
GÖKTÜRK SARAYSPOR
2 1 0 1 3 8 3 -5 0
İSTANBUL KASTAMONU
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
CEYLANSPOR
2 0 0 2 1 8 0 -7 0
GEDİKPAŞA 1 7 İSTANBUL DEMİR
ORTAKÖY 4 1 CEYLANSPOR
GÖKTÜRK SARAYSPOR 3 0(H) İSTANBUL KASTAMONU
20.GRUP
YENİSAHRA
2 2 0 0 6 1 6 5 0
PENDİK DOĞAN
2 1 1 0 7 3 4 4 0
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
2 1 1 0 5 2 4 3 0
KÜÇÜKYALI YELKEN
2 1 0 1 6 2 3 4 0
ATAŞEHİR YONCASPOR
2 1 0 1 4 4 3 0 0
KEMAHSPOR
2 1 0 1 4 6 3 -2 0
PENDİK VELİBABA
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
ATAŞEHİRGÜCÜ
2 0 0 2 1 9 0 -8 0
ATAŞEHİR YONCASPOR 3 0(H) PENDİK VELİBABA
KÜÇÜKYALI YELKEN 5 0 KEMAHSPOR
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 2 2 PENDİK DOĞAN
ATAŞEHİRGÜCÜ 0 4 YENİSAHRA
21.GRUP
FERAHSPOR
2 2 0 0 4 0 6 4 0
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK
2 1 1 0 8 0 4 8 0
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
2 1 1 0 5 2 4 3 0
ORTAÇEŞME
2 1 1 0 4 2 4 2 0
FK 1864
2 1 0 1 3 3 3 0 0
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
2 0 1 1 0 3 1 -3 0
FETİH KELKİT
2 0 0 2 1 6 0 -5 0
ATAŞEHİR ARENA SPOR
2 0 0 2 0 9 0 -9 0
ATAŞEHİR ARENA SPOR 0 1 FERAHSPOR
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 0 0 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK
FETİH KELKİT 1 3 FK 1864
ORTAÇEŞME 2 2 ÇEKMEKÖY ÇARŞI
22.GRUP
KAYNARCA
2 2 0 0 21 1 6 20 0
KARTAL YUVASI
2 2 0 0 8 4 6 4 0
YELDEĞİRMENİ
2 1 1 0 8 2 4 6 0
BEYLERBEYİ
2 1 1 0 7 3 4 4 0
TAŞDELEN
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
İSTANBUL ALTINORDU
2 0 0 2 5 15 0 -10 0
1453 MALTEPE GENÇLİK
2 0 0 2 0 17 0 -17 0
AYDINLISPOR
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
İSTANBUL ALTINORDU 1 10 KAYNARCA
AYDINLISPOR 0(H) 3 KARTAL YUVASI
1453 MALTEPE GENÇLİK 0 6 YELDEĞİRMENİ
BEYLERBEYİ 5 1 TAŞDELEN
23.GRUP
PENDİK KAVAKPINAR
2 2 0 0 6 3 6 3 0
ATAŞEHİR DOĞUŞ
2 1 1 0 4 2 4 2 0
ÜMRANİYE KEMERDERE
2 1 1 0 2 1 4 1 0
ANADOLU ÜSKÜDAR
2 1 0 1 6 5 3 1 0
BAŞIBÜYÜKSPOR
2 1 0 1 5 4 3 1 0
ANADOLU KARTALLARI
2 1 0 1 7 7 3 0 0
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
2 0 0 2 2 4 0 -2 0
TRABZON SAMANDIRA
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
ANADOLU KARTALLARI 5 3 ANADOLU ÜSKÜDAR
ÜMRANİYE KEMERDERE 0 0 ATAŞEHİR DOĞUŞ
TRABZON SAMANDIRA 0(H) 3 BAŞIBÜYÜKSPOR
PENDİK KAVAKPINAR 2 1 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
24.GRUP
İDEALTEPESPOR
2 2 0 0 6 0 6 6 0
MODAFEN
2 1 1 0 5 2 4 3 0
MALTEPE BELEDİYE
2 1 1 0 5 4 4 1 0
1923 ESENKENT
2 1 0 1 6 2 3 4 0
İSTANBUL SİTESPOR
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
İÇERENKÖY İ.Y.
2 1 0 1 4 6 3 -2 0
ORTADAĞSPOR
2 0 0 2 3 6 0 -3 0
KAVAKPINAR
2 0 0 2 1 9 0 -8 0
1923 ESENKENT 5 0 KAVAKPINAR
İÇERENKÖY İ.Y. 4 2 İSTANBUL SİTESPOR
MODAFEN 1 1 MALTEPE BELEDİYE
ORTADAĞSPOR 0 2 İDEALTEPESPOR
25.GRUP
TAÇSPOR
2 2 0 0 11 5 6 6 0
ORHANLISPOR
2 1 1 0 4 1 4 3 0
SOĞANLIK
2 1 1 0 3 1 4 2 0
ÖZATAŞEHİR
2 1 0 1 10 7 3 3 0
YAKACIK
2 1 0 1 5 6 3 -1 0
BOSTANCI
2 0 1 1 4 6 1 -2 0
MALTEPE
2 0 1 1 2 4 1 -2 0
BATI ATAŞEHİR SPOR
2 0 0 2 0 9 0 -9 0
ORHANLISPOR 1 1 SOĞANLIK
ÖZATAŞEHİR 6 0 BATI ATAŞEHİR SPOR
MALTEPE 2 2 BOSTANCI
YAKACIK 1 4 TAÇSPOR
26.GRUP
KARTAL ÇAVUŞOĞLU
2 2 0 0 15 1 6 14 0
GÜLSUYU
2 2 0 0 10 1 6 9 0
ERENKÖY ACAR
2 1 1 0 14 3 4 11 0
SULTANBEYLİ
2 1 0 1 6 5 3 1 0
CEVİZLİ ANADOLU
2 0 2 0 3 3 2 0 0
ÖZ KARACAAHMET
2 0 1 1 1 6 1 -5 0
BEYKOZ YENİMAHALLE
2 0 0 2 1 15 0 -14 0
FENERYOLU
2 0 0 2 1 17 0 -16 0
SULTANBEYLİ 5 0 BEYKOZ YENİMAHALLE
ÖZ KARACAAHMET 0 5 GÜLSUYU
KARTAL ÇAVUŞOĞLU 5 0 FENERYOLU
ERENKÖY ACAR 2 2 CEVİZLİ ANADOLU