PUANTAJ ve FİKSTÜR

U15/B 2. Hafta Puan Durumu

İlk Yarı : 1234567
İkinci Yarı : 891011121314


1.GRUP
ANADOLU ESENYURT SPOR
2 2 0 0 16 0 6 16 0
SİLİVRİSPOR
2 2 0 0 11 1 6 10 0
DAĞYENİCE
2 2 0 0 9 1 6 8 0
GÜZELCE
2 1 0 1 3 4 3 -1 0
ESENYURT GÜMÜŞHANE
2 1 0 1 4 7 3 -3 0
GÜRPINAR
2 0 0 2 2 6 0 -4 0
GENÇOBA SPOR
2 0 0 2 1 21 0 -20 0
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
ESENYURT GÜMÜŞHANE 1 6 DAĞYENİCE
GÜZELCE 3 1 GÜRPINAR
BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ 0(H) 3 ANADOLU ESENYURT SPOR
GENÇOBA SPOR 1 8 SİLİVRİSPOR
2.GRUP
AVCILAR 1903 SPOR
2 2 0 0 23 2 6 21 0
KESTANELİK
2 2 0 0 20 0 6 20 0
B.Ç.M.SİNAN
2 2 0 0 11 1 6 10 0
ÇATALCASPOR
2 1 0 1 5 7 3 -2 0
MERKEZ KAYAŞEHİR
2 1 0 1 3 6 3 -3 0
MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA
2 0 0 2 2 9 0 -7 0
TEPECİK ANADOLU
2 0 0 2 0 33 0 -33 0
ÇANTAKÖY
2 0 0 2 1 7 -3 -6 3
ÇANTAKÖY 1 4 ÇATALCASPOR
KESTANELİK 6 0 MERKEZ KAYAŞEHİR
B.Ç.M.SİNAN 5 0 MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA
AVCILAR 1903 SPOR 19 0 TEPECİK ANADOLU
3.GRUP
SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
2 2 0 0 8 0 6 8 0
HAVATAŞ SPOR
2 2 0 0 8 1 6 7 0
ALEMDAR
2 2 0 0 5 1 6 4 0
GÜNYAMAÇ
2 1 0 1 4 2 3 2 0
ARNAVUTKÖY YAYLA
2 1 0 1 2 6 3 -4 0
ÇELİKTEPE ÜMİT
2 0 0 2 1 6 0 -5 0
ŞİŞLİ YAYLA
2 0 0 2 0 5 0 -5 0
KİLYOS
2 0 0 2 1 8 0 -7 0
KİLYOS 0 6 HAVATAŞ SPOR
SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK 5 0 ARNAVUTKÖY YAYLA
GÜNYAMAÇ 3 0 ÇELİKTEPE ÜMİT
ALEMDAR 2 0 ŞİŞLİ YAYLA
4.GRUP
T.TAYFUN
2 2 0 0 14 7 6 7 0
NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O.
2 1 1 0 8 2 4 6 0
İSTANBUL BAFRA
2 1 1 0 6 4 4 2 0
İSTANBUL TRABZON
2 1 1 0 4 3 4 1 0
ÖZ YARIMBURGAZ
2 1 0 1 4 8 3 -4 0
SARIYER F.S.M.
2 0 1 1 5 6 1 -1 0
MURATPAŞA
2 0 0 2 7 11 0 -4 0
YENİYÜZYIL GENÇLİK
2 0 0 2 2 9 0 -7 0
T.TAYFUN 6 1 YENİYÜZYIL GENÇLİK
İSTANBUL BAFRA 3 1 MURATPAŞA
ÖZ YARIMBURGAZ 1 7 NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O.
İSTANBUL TRABZON 3 2 SARIYER F.S.M.
5.GRUP
EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 2 0 0 9 1 6 8 0
5 MEVSİM GENÇLİK
2 2 0 0 6 3 6 3 0
BAYRAMPAŞA DEMİR
2 1 0 1 4 2 3 2 0
KAĞITHANE
2 1 0 1 5 5 3 0 0
BAKIRKÖY ASLAN
2 1 0 1 4 6 3 -2 0
HALKALI ÇAMLIKALTI
2 1 0 1 3 8 3 -5 0
HARMANTEPE
2 0 0 2 4 7 0 -3 0
SEFAKÖY
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
KAĞITHANE 3 1 SEFAKÖY
BAYRAMPAŞA DEMİR 1 2 5 MEVSİM GENÇLİK
EYÜP ÇIRÇIR İMAR 7 0 HALKALI ÇAMLIKALTI
HARMANTEPE 3 4 BAKIRKÖY ASLAN
6.GRUP
YAHYA KEMAL
2 2 0 0 17 0 6 17 0
İSTANBUL ARTVİN
2 2 0 0 11 1 6 10 0
OKMEYDANI FETİH
2 2 0 0 6 0 6 6 0
İSTANBUL SİNOP
2 1 0 1 4 2 3 2 0
TELSİZ
2 1 0 1 3 3 3 0 0
SELVİSPOR
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
KANARYA AZİM
2 0 0 2 0 23 0 -23 0
RUMELİ İDMANYURDU
2 0 0 2 0 6 -6 -6 6
RUMELİ İDMANYURDU 0(H) 3 İSTANBUL SİNOP
SELVİSPOR 0(H) 3 OKMEYDANI FETİH
İSTANBUL ARTVİN 9 0 KANARYA AZİM
YAHYA KEMAL 3 0(H) TELSİZ
7.GRUP
ÖZ Y.SELİM
2 2 0 0 9 0 6 9 0
SÜTLÜCE
1 1 0 0 4 0 3 4 0
MİMARSİNAN
1 1 0 0 3 0 3 3 0
S.KARTAL
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
YEŞİLILGAZ
2 1 0 1 3 4 3 -1 0
LEVENT
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
KARADOLAPSPOR
2 0 0 2 1 9 0 -8 0
SÜTLÜCE 4 0 S.KARTAL
YEŞİLILGAZ 3 0(H) LEVENT
KARADOLAPSPOR 0 5 ÖZ Y.SELİM
MİMARSİNAN BAY
8.GRUP
YENİBOSNA
2 2 0 0 10 1 6 9 0
KADIRGA
2 2 0 0 7 3 6 4 0
SULTANMURAT
2 1 1 0 4 1 4 3 0
IRMAKSPOR
2 1 0 1 9 4 3 5 0
EMİREFENDİ
2 1 0 1 5 9 3 -4 0
AKŞEMSETTİN
2 0 1 1 0 3 1 -3 0
KEMERBURGAZ
2 0 0 2 2 8 0 -6 0
ASLANORDU GENÇLİK
2 0 0 2 3 11 0 -8 0
YENİBOSNA 3 0 AKŞEMSETTİN
EMİREFENDİ 4 2 ASLANORDU GENÇLİK
SULTANMURAT 4 1 KEMERBURGAZ
KADIRGA 3 2 IRMAKSPOR
9.GRUP
BEŞYÜZEVLER
2 2 0 0 16 1 6 15 0
FERAHEVLER
2 2 0 0 5 1 6 4 0
BEŞTELSİZ
2 2 0 0 8 5 6 3 0
ORTAKÖY
2 1 0 1 4 2 3 2 0
ÇAYIRBAŞI
2 1 0 1 6 5 3 1 0
YENİ ÖZKARTAL
2 0 0 2 0 8 0 -8 0
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
2 0 0 2 3 14 0 -11 0
GÜRSELSPOR
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 1 11 BEŞYÜZEVLER
ÇAYIRBAŞI 3 5 BEŞTELSİZ
YENİ ÖZKARTAL 0 3 FERAHEVLER
ORTAKÖY 3 0(H) GÜRSELSPOR
10.GRUP
BAYRAMPAŞA DOĞAN
2 2 0 0 10 3 6 7 0
FATİH SULTAN MEHMET
2 2 0 0 8 1 6 7 0
BEYOĞLU YENİÇARŞI
2 1 0 1 7 4 3 3 0
TOZKOPARAN BİRLİK
2 1 0 1 3 2 3 1 0
SEYRANTEPE YEŞİLCE
2 1 0 1 2 3 3 -1 0
İSTANBUL BULANCAK
2 1 0 1 3 6 3 -3 0
ŞİŞLİ GENÇLİK
2 0 0 2 1 7 0 -6 0
CEVİZLİSPOR
2 0 0 2 1 9 0 -8 0
BAYRAMPAŞA DOĞAN 7 1 CEVİZLİSPOR
ŞİŞLİ GENÇLİK 1 5 BEYOĞLU YENİÇARŞI
TOZKOPARAN BİRLİK 1 2 İSTANBUL BULANCAK
FATİH SULTAN MEHMET 3 0 SEYRANTEPE YEŞİLCE
11.GRUP
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
2 2 0 0 13 1 6 12 0
KARTALTEPE
2 2 0 0 9 1 6 8 0
AVCILAR BELEDİYE
2 1 0 1 7 3 3 4 0
1907 A.Ç.ÇEŞME
2 1 0 1 7 4 3 3 0
HAMİDİYESPOR
2 1 0 1 4 7 3 -3 0
ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
2 1 0 1 3 7 3 -4 0
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
2 0 0 2 2 10 0 -8 0
PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
2 0 0 2 0 12 0 -12 0
1907 A.Ç.ÇEŞME 6 0 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
KARTALTEPE 6 0 HAMİDİYESPOR
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 1 7 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ 0 6 AVCILAR BELEDİYE
12.GRUP
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
2 2 0 0 8 2 6 6 0
MECİDİYEKÖY TAYFUN
2 1 1 0 5 3 4 2 0
CFS BAĞCILAR
2 1 1 0 3 1 4 2 0
KANARYA
2 1 1 0 3 2 4 1 0
ABİDEİ HÜRRİYET
2 1 0 1 8 2 3 6 0
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
2 0 1 1 3 10 1 -7 0
ÇAPA
2 0 0 2 1 5 0 -4 0
FATİH YAYLA
2 0 0 2 3 9 0 -6 0
ÇAPA 0 2 CFS BAĞCILAR
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 2 MECİDİYEKÖY TAYFUN
KANARYA 2 1 FATİH YAYLA
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 1 0 ABİDEİ HÜRRİYET
13.GRUP
TEPEBAĞ KÜLTÜR
2 2 0 0 9 2 6 7 0
SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
2 2 0 0 6 2 6 4 0
MERKEZEFENDİ
2 2 0 0 3 0 6 3 0
HAZNEDAR ÇETİNKAYA
2 1 0 1 7 2 3 5 0
GÜNEŞLİ
2 1 0 1 2 3 3 -1 0
YILDIZTABYA MİMARSİNAN
2 0 0 2 2 7 0 -5 0
GAZİOSMANPAŞA
2 0 0 2 2 8 0 -6 0
YENİ ORTABAYIR
2 0 0 2 0 7 0 -7 0
YILDIZTABYA MİMARSİNAN 1 5 TEPEBAĞ KÜLTÜR
MERKEZEFENDİ 2 0 GÜNEŞLİ
GAZİOSMANPAŞA 1 4 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
HAZNEDAR ÇETİNKAYA 6 0 YENİ ORTABAYIR
14.GRUP
BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
2 2 0 0 20 0 6 20 0
AVCILAR GENÇLİK (AFA)
2 2 0 0 17 1 6 16 0
ATEŞTUĞLA SPOR
1 1 0 0 5 0 3 5 0
BAĞCILAR G.GÜCÜ
2 1 0 1 3 8 3 -5 0
TERAZİDERE
2 0 0 2 1 7 0 -6 0
HALKALI
1 0 0 1 0 9 0 -9 0
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
2 0 0 2 0 21 0 -21 0
HALKALI 0 9 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
BAĞCILAR G.GÜCÜ 2 1 TERAZİDERE
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 0 10 AVCILAR GENÇLİK (AFA)
ATEŞTUĞLA SPOR BAY
15.GRUP
HÜR.GÜCÜ
2 2 0 0 18 0 6 18 0
DAVUTPAŞA
2 2 0 0 7 3 6 4 0
KEMER FK
2 1 1 0 2 0 4 2 0
BAHÇEKÖY SPOR
2 1 0 1 19 4 3 15 0
MAHMUTBEY
2 1 0 1 4 3 3 1 0
OLİMPİYAT
2 0 1 1 2 3 1 -1 0
İST. ESENLER TOKAT
2 0 0 2 1 8 0 -7 0
NİŞANCA GENÇLİK
2 0 0 2 0 32 0 -32 0
DAVUTPAŞA 3 2 OLİMPİYAT
NİŞANCA GENÇLİK 0 18 BAHÇEKÖY SPOR
KEMER FK 2 0 MAHMUTBEY
İST. ESENLER TOKAT 0 4 HÜR.GÜCÜ
16.GRUP
YILDIZ KANARYALAR
2 2 0 0 9 1 6 8 0
İST.BAYBURT
2 2 0 0 7 1 6 6 0
KAĞITHANE SADABAD
1 1 0 0 3 0 3 3 0
YENİ LEVENT KONAKLAR
2 1 0 1 3 5 3 -2 0
YILDIZTABYA
1 0 0 1 1 2 0 -1 0
NİŞANTAŞI
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
İSTANBUL FETİH 1453
2 0 0 2 1 9 -3 -8 3
YILDIZTABYA 1 2 İST.BAYBURT
YILDIZ KANARYALAR 6 1 İSTANBUL FETİH 1453
YENİ LEVENT KONAKLAR 3 0(H) NİŞANTAŞI
KAĞITHANE SADABAD BAY
17.GRUP
BAŞAKŞEHİR
2 2 0 0 9 0 6 9 0
THY
2 2 0 0 10 2 6 8 0
ULUSSPOR
2 2 0 0 9 1 6 8 0
YENİKÖY
2 1 0 1 3 2 3 1 0
BAHÇELİEVLER ÇINAR
2 1 0 1 6 6 3 0 0
BALAT SPOR
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
KUŞTEPE
2 0 0 2 3 10 0 -7 0
SAĞMALCILAR SPOR
2 0 0 2 0 13 0 -13 0
THY 8 2 KUŞTEPE
BALAT SPOR 0(H) 3 YENİKÖY
ULUSSPOR 7 0 SAĞMALCILAR SPOR
BAHÇELİEVLER ÇINAR 0 6 BAŞAKŞEHİR
18.GRUP
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
2 2 0 0 12 1 6 11 0
AKYEL SPOR
2 2 0 0 6 0 6 6 0
GÜNGÖREN ATLETİK
2 1 0 1 10 5 3 5 0
ZEYTİNBURNU ZAFER
2 1 0 1 4 3 3 1 0
ŞİRİNTEPE
2 1 0 1 3 4 3 -1 0
ÇIKSALIN
2 1 0 1 2 3 3 -1 0
FİLİZSPOR
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
2 0 0 2 2 17 0 -15 0
ÇIKSALIN 2 0 ŞİRİNTEPE
FİLİZSPOR 0(H) 3 AKYEL SPOR
GÜNGÖREN ATLETİK 8 2 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 3 1 ZEYTİNBURNU ZAFER
19.GRUP
B.EVLER FUTBOL ATLETİK
2 2 0 0 8 0 6 8 0
İSTANBUL BALKAN SPOR
2 1 1 0 4 1 4 3 0
HÜR.EĞİTİM
2 1 1 0 2 0 4 2 0
ÇELİKTEPE
2 1 0 1 3 2 3 1 0
ÇAĞRIM MARMARA 1907
2 1 0 1 3 5 3 -2 0
GERÇEK KUZEY
2 0 1 1 1 4 1 -3 0
VEFASPOR
2 0 1 1 0 3 1 -3 0
İSTANBUL GÜMÜŞHANE
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
İSTANBUL BALKAN SPOR 4 1 GERÇEK KUZEY
ÇELİKTEPE 0 2 HÜR.EĞİTİM
VEFASPOR 0 3 B.EVLER FUTBOL ATLETİK
ÇAĞRIM MARMARA 1907 3 0(H) İSTANBUL GÜMÜŞHANE
20.GRUP
TAŞDELEN
2 2 0 0 12 0 6 12 0
İDEALTEPESPOR
2 2 0 0 6 0 6 6 0
YENİSAHRA
2 2 0 0 5 0 6 5 0
ATAŞEHİRGÜCÜ
2 1 0 1 3 2 3 1 0
ÜSKÜDAR İCADİYE
2 1 0 1 3 9 3 -6 0
RÜZGARLIBAHÇE
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
KARTALGÜCÜ
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
KEMAHSPOR
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
KEMAHSPOR 0(H) 3 ÜSKÜDAR İCADİYE
KARTALGÜCÜ 0(H) 3 İDEALTEPESPOR
TAŞDELEN 3 0(H) RÜZGARLIBAHÇE
YENİSAHRA 2 0 ATAŞEHİRGÜCÜ
21.GRUP
ÜSKÜDAR 1919 SPOR
2 2 0 0 4 1 6 3 0
BULVARSPOR
2 1 1 0 6 1 4 5 0
ORTAÇEŞME
2 1 1 0 5 0 4 5 0
KİRAZLITEPE
2 1 0 1 2 2 3 0 0
KAYIŞDAĞI
2 1 0 1 4 5 3 -1 0
ŞİLE YILDIZ
2 1 0 1 2 6 3 -4 0
ATALAR
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
ÖZATAŞEHİR
2 0 0 2 0 5 0 -5 0
KİRAZLITEPE 0 1 ŞİLE YILDIZ
ÜSKÜDAR 1919 SPOR 3 1 ATALAR
BULVARSPOR 0 0 ORTAÇEŞME
KAYIŞDAĞI 4 0 ÖZATAŞEHİR
22.GRUP
KÜÇÜKYALI YELKEN
2 2 0 0 4 0 6 4 0
BEYLERBEYİ
2 1 1 0 6 4 4 2 0
PENDİK ESENYALI
2 1 0 1 7 4 3 3 0
TUZLA GENÇLERGÜCÜ
2 1 0 1 5 4 3 1 0
İSTANBUL KARTALLARI
2 1 0 1 3 5 3 -2 0
PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI
2 1 0 1 5 8 3 -3 0
İSTANBUL ALTINORDU
2 0 1 1 3 5 1 -2 0
ORTADAĞSPOR
2 0 0 2 2 5 0 -3 0
PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI 3 7 PENDİK ESENYALI
BEYLERBEYİ 3 1 ORTADAĞSPOR
İSTANBUL KARTALLARI 2 5 TUZLA GENÇLERGÜCÜ
KÜÇÜKYALI YELKEN 2 0 İSTANBUL ALTINORDU
23.GRUP
ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
2 2 0 0 10 1 6 9 0
ATAŞEHİR ARENA SPOR
2 2 0 0 9 2 6 7 0
PAŞABAHÇE
1 1 0 0 7 0 3 7 0
KAVACIK
1 1 0 0 2 1 3 1 0
DOLAYOBA
2 0 0 2 2 4 0 -2 0
ESENKENT
2 0 0 2 2 10 0 -8 0
KARTAL ELÇİ
2 0 0 2 0 14 0 -14 0
PAŞABAHÇE 7 0 ESENKENT
ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ 2 1 DOLAYOBA
ATAŞEHİR ARENA SPOR 6 0 KARTAL ELÇİ
KAVACIK BAY
24.GRUP
SULTANBEYLİ
2 2 0 0 6 0 6 6 0
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
2 1 1 0 5 2 4 3 0
SARIGAZİ
2 1 1 0 4 1 4 3 0
GÜMÜŞSUYU
2 1 0 1 4 4 3 0 0
ATAŞEHİR YONCASPOR
1 0 0 1 0 3 0 -3 0
PENDİK ESENLER SPOR
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
AYDINLISPOR
1 0 0 1 0 3 -3 -3 3
AYDINLISPOR 0(H) 3 GÜMÜŞSUYU
PENDİK ESENLER SPOR 0(H) 3 SULTANBEYLİ
İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 1 1 SARIGAZİ
ATAŞEHİR YONCASPOR BAY
25.GRUP
ANADOLU HİSARI
2 2 0 0 6 1 6 5 0
ÖZESATPAŞA
2 1 1 0 9 2 4 7 0
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
2 1 1 0 5 2 4 3 0
GÜLENSU SPOR
1 1 0 0 3 0 3 3 0
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
1 0 0 1 1 3 0 -2 0
ANADOLU KARTALLARI
2 0 0 2 0 6 -3 -6 3
BOSTANCI
2 0 0 2 0 10 -3 -10 3
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 3 ANADOLU HİSARI
ÇEKMEKÖY ÇARŞI 3 0(H) ANADOLU KARTALLARI
BOSTANCI 0 7 ÖZESATPAŞA
GÜLENSU SPOR BAY
26.GRUP
HAYDARPAŞA DEMİR
2 2 0 0 10 1 6 9 0
MALTEPE BELEDİYE
2 1 0 1 12 4 3 8 0
PENDİK VELİBABA
1 1 0 0 5 3 3 2 0
ÖRNEK GENÇLİK
2 1 0 1 6 5 3 1 0
KAVAKPINAR
2 1 0 1 4 12 3 -8 0
GÜLSUYU
1 0 0 1 1 7 0 -6 0
GİRNE GENÇLİK
2 0 0 2 0 6 0 -6 0
PENDİK VELİBABA 5 3 ÖRNEK GENÇLİK
GİRNE GENÇLİK 0(H) 3 HAYDARPAŞA DEMİR
MALTEPE BELEDİYE 12 1 KAVAKPINAR
GÜLSUYU BAY