Haftalık Bülten

TARİH STADYUM SAAT EV SAHİBİ MİSAFİR LİG GRUP SAHA KOM. SAĞLIK GÖR.
20.09.2019 ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI 19:00 İSTANBULSPOR A.Ş. BALIKESİRSPOR BALTOK TFF 1.Lig TFF 1.Lig ALİM DEMİRYÜREK
21.09.2019 ÇATALCA STADI 16:00 ÇATALCASPOR SERİK BLD.SPOR TFF 3.LİG TFF 3.LİG ALAADDİN GÖKTAŞ
21.09.2019 BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ STADI 16:00 BAYRAMPAŞA MEDİKALPARK BATMAN PETROL TFF 3.LİG TFF 3.LİG BURHAN KAYA
21.09.2019 İBB ESENLER STADI 16:00 EROKSPOR A.Ş. DERİNCE BLD. TFF 3.LİG TFF 3.LİG SELAMİ SARIYER
21.09.2019 RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI 15:00 KASIMPAŞA A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. Süper Lig Süper Lig ÖNDER DENLİ
21.09.2019 YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI 16:00 SARIYER AFJET AFYONSPOR TFF 2.Lig TFF 2.Lig SEDAT FEDAKAR
21.09.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 16:00 1877 ALEMDAĞ KOZAN SPOR FK TFF 3.LİG TFF 3.LİG ERDEM RİZELİ
21.09.2019 MALTEPE HASAN POLAT STADI 15:00 KÜÇÜKYALI YELKEN İLİMTEPE KULLAR 1975 Spor Toto BAL Spor Toto BAL B. DEDEOĞULLARI
21.09.2019 SANCAKTEPE 15 TEMMUZ STADI 16:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. YENİ ÇORUM AŞ TFF 2.Lig TFF 2.Lig HÜSEYİN AKMAZ
21.09.2019 ŞİLE STADI 16:00 ŞİLE YILDIZ ÇANKAYA FUTBOL KLB. TFF 3.LİG TFF 3.LİG BERKANT ÖZSİNAN
21.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI 16:00 TUZLASPOR SAKARYASPOR TFF 2.Lig TFF 2.Lig ABDULLAH AYATA
21.09.2019 ÜLKER STADYUMU FENERBAHÇE ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU SPOR KOMPLEKSİ 20:00 FENERBAHÇE A.Ş. MKE ANKARAGÜCÜ Süper Lig Süper Lig CAN TELCİ
21.09.2019 ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI 14:00 ÜMRANİYESPOR BOLUSPOR TFF 1.Lig TFF 1.Lig FİKRET ÖZEN
22.09.2019 ALİBEYKÖY STADI 15:00 ALİBEYKÖYSPOR UZUNKÖPRÜ Spor Toto BAL Spor Toto BAL BİLGİN ÖZEN SEYİRCİSİZ MAÇ
22.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 15:00 BAĞCILAR SPOR GEBZESPOR Spor Toto BAL Spor Toto BAL İLHAN ALBAYRAK
22.09.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 15:00 VEFASPOR YEŞİLKÖY Spor Toto BAL Spor Toto BAL AYTEKİN DURNA
22.09.2019 MALTEPE HASAN POLAT STADI 15:00 MALTEPE BOZÜYÜKSPOR Spor Toto BAL Spor Toto BAL CEMAL SİVRİKAYA
22.09.2019 PAŞABAHÇE STADI 15:00 ATLAS SPOR SULTANGAZİ Spor Toto BAL Spor Toto BAL FUAT DEMİR
23.09.2019 VODAFONE PARK 20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Süper Lig Süper Lig YÜKSEL KARABULUT
21.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 09:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR YILDIZ KANARYALAR U14/A 9.GRUP İSMAİL KABAKÇI AKAY YAYLAGÜL
21.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 10:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK İSTANBUL BARIŞSPOR U14/A 5.GRUP İSMAİL KABAKÇI AKAY YAYLAGÜL
21.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 12:00 5 MEVSİM GENÇLİK ŞİRİNEVLER U16/A 6.GRUP İSMAİL KABAKÇI AKAY YAYLAGÜL
21.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 14:00 BAŞAKŞEHİR HAZNEDARSPOR U16/A 10.GRUP ÖZGÜR KORKMAZ AKAY YAYLAGÜL
21.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 16:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ DAVUTPAŞA U16/A 6.GRUP ÖZGÜR KORKMAZ AKAY YAYLAGÜL
21.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 17:30 MERKEZ KAYAŞEHİR ESENYURT KARTAL U16/B 2.GRUP ÖZGÜR KORKMAZ AKAY YAYLAGÜL
21.09.2019 BOLLUCA STADI 16:00 BOLLUCA SAKARYA İMÇ. 1. Amatör Lig 7.GRUP ZAFER YİĞİT MUĞDAT ADANAŞ
21.09.2019 GÜRPINAR STADI 16:00 GÜRPINAR KARACAKÖY BLD. 1. Amatör Lig 1.GRUP BURHANETTİN EKİNCİ
21.09.2019 GÜZELCE STADI 11:00 ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ B.Ç.M.SİNAN U14/B 1.GRUP ÖZGÜR GÜREL RECEP ALİ DAKES
21.09.2019 GÜZELCE STADI 13:00 GÜZELCE İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16/B 2.GRUP ÖZGÜR GÜREL RECEP ALİ DAKES
21.09.2019 GÜZELCE STADI 15:00 İSTANBUL JENERİK SPOR İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U14/A 1.GRUP ÖZGÜR GÜREL RECEP ALİ DAKES
21.09.2019 İHSANİYE STADI 16:00 AKALAN ALİBEYSPOR 1. Amatör Lig 1.GRUP RECEP ŞEN
21.09.2019 İZZETTİN STADI 16:00 ORMANLI KÖYÜ SPOR GOP.YENİKÖY 1. Amatör Lig 1.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ
21.09.2019 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI 16:00 BEYLİKGÜCÜSPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U16/B 2.GRUP ALİ RIZA TÖRE
21.09.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 16:00 B.Ç.M.SİNAN DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT 1. Amatör Lig 1.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK SERCAN BARIŞ
21.09.2019 SİLİVRİ STADI 15:00 SİLİVRİSPOR EYÜPSPOR U14/B 29.GRUP MESUT KÖK
21.09.2019 TAŞOLUK STADI 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. EMİREFENDİ U16/A 4.GRUP AHMET KAPLAN TURGUT COŞKUN
21.09.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 12:00 MODAFEN BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. BGL U17 BGL U17
21.09.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 14:00 MODAFEN BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. BGL U19 BGL U19
21.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 10:30 YILDIZTABYA HÜR.GÜCÜ U16/B 6.GRUP ALİ ÖZTÜRK SADIK AYDIN
21.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 12:30 HAVATAŞ SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14/B 9.GRUP ALİ ÖZTÜRK SADIK AYDIN
21.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 14:00 GENÇOSMAN Z.YILDIZ U16/B 16.GRUP BİLGİN ÖZEN SADIK AYDIN
21.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 16:00 ATIŞALANISPOR ZEYTİNBURNU ZAFER U16/B 4.GRUP BİLGİN ÖZEN SADIK AYDIN
21.09.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 16:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR KOCASİNAN U16/A 6.GRUP ÜNAL ERDEM SONER K. ÖZMEN
21.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 09:30 FİRUZKÖY YEŞİLESENYURT U14/B 1.GRUP SERKAN İSFENDİYAR TURAN YILDIRIMOĞLU
21.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 11:00 M.KEMALPAŞA BÜYÜKÇEKMECE BLD. U14/A 1.GRUP SERKAN İSFENDİYAR TURAN YILDIRIMOĞLU
21.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 12:30 AVCILAR BELEDİYE KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16/B 12.GRUP SERKAN İSFENDİYAR TURAN YILDIRIMOĞLU
21.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 14:00 AVCILAR 1903 SPOR AMBARLISPOR U16/B 2.GRUP YÜKSEL KARABULUT TURAN YILDIRIMOĞLU
21.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 16:00 DENİZKÖŞKLER ORTAKÖY SİLİVRİ 1. Amatör Lig 1.GRUP YÜKSEL KARABULUT TURAN YILDIRIMOĞLU
21.09.2019 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU 11:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA BOLLUCA U14/B 17.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM
21.09.2019 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU 13:00 HALİDE EDİP ADIVAR EROKSPOR A.Ş. U14/B 29.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM
21.09.2019 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU 16:00 MECİDİYEKÖY TAYFUN ÇELİKTEPE ÜMİT 1. Amatör Lig 7.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM
21.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 09:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN OKMEYDANI FETİH U14/B 11.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ Z.BETÜL TUNÇERİZ
21.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 11:00 TERAZİDERE HASİP DİNÇSOY İÖO U14/B 3.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ Z.BETÜL TUNÇERİZ
21.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 12:30 GÜNGÖRENSPOR GAZİOSMANPAŞA U14/A 7.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ Z.BETÜL TUNÇERİZ
21.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 14:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA BAĞCILAR EĞİTİM U14/B 17.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ Z.BETÜL TUNÇERİZ
21.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 10:30 GÜNEŞLİ SAĞMALCILAR SPOR U16/B 14.GRUP ÖMER ÇAYLI ALİ T. KOÇAK
21.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 12:00 BAĞCILAR EVREN SEKBANLAR SPOR U16/A 2.GRUP ÖMER ÇAYLI ALİ T. KOÇAK
21.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 14:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR ALTINOVA 1. Amatör Lig 5.GRUP SABRİ KOÇAK ALİ T. KOÇAK
21.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 16:00 TRABZON 1453 SPOR TAKSİM 1. Amatör Lig 3.GRUP SABRİ KOÇAK ALİ T. KOÇAK
21.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 11:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR GÜNEŞTEPE U14/B 13.GRUP UĞUR TÜRKAN ENGİN E. ŞEN
21.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 12:30 HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR GERÇEK KUZEY U14/B 15.GRUP UĞUR TÜRKAN ENGİN E. ŞEN
21.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 14:00 ŞAFAK 76 ABİDEİ HÜRRİYET U14/B 11.GRUP ÖZER BAKBAK ENGİN E. ŞEN
21.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 16:00 İSTANBUL BULANCAK KEMER FK U14/A 9.GRUP ÖZER BAKBAK ENGİN E. ŞEN
21.09.2019 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI 12:00 İSTANBULSPOR A.Ş. BALIKESİRSPOR BALTOK ELİT U17 ELİT U17
21.09.2019 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI 14:30 İSTANBULSPOR A.Ş. BALIKESİRSPOR BALTOK ELİT U19 ELİT U19
21.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 11:00 BAKIRKÖYSPOR ÇELİKTEPE ÜMİT U14/B 19.GRUP DOĞAN BEKER BATUHAN ERDOĞAN
21.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 12:30 YÜCESPOR ALBAYRAK U14/A 3.GRUP DOĞAN BEKER BATUHAN ERDOĞAN
21.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 14:00 AKYEL SPOR AYAZAĞA U16/A 8.GRUP GÜRCAN URAL BATUHAN ERDOĞAN
21.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 16:00 İSTANBUL BARIŞSPOR YILDIZTABYA 1. Amatör Lig 7.GRUP GÜRCAN URAL BATUHAN ERDOĞAN
21.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 10:00 BAYRAMPAŞA DEMİR İMRAHOR YUNUS EMRE U14/B 3.GRUP BURHAN KAHVECİ ZEYNEP Ö. SANCAR
21.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 11:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U16/A 4.GRUP BURHAN KAHVECİ ZEYNEP Ö. SANCAR
21.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 13:30 BAYRAMPAŞA BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. U14/B 29.GRUP CELAL ÇAVAK ZEYNEP Ö. SANCAR
21.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 15:00 KARTALTEPE MERKEZEFENDİ U16/A 4.GRUP CELAL ÇAVAK ZEYNEP Ö. SANCAR
21.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 17:00 BAYRAMPAŞA DEMİR BOĞAZİÇİ 1. Amatör Lig 11.GRUP CELAL ÇAVAK ZEYNEP Ö. SANCAR
21.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 09:30 KURUÇEŞME THY U14/B 16.GRUP ALPER SEVİNC HALUK BİLGİ
21.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 11:00 YILDIZ HALİÇ U14/A 5.GRUP ALPER SEVİNC HALUK BİLGİ
21.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 12:30 YENİ LEVENT KONAKLAR FİLİZSPOR U14/B 7.GRUP ALPER SEVİNC HALUK BİLGİ
21.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 14:00 ORTAKÖY BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U14/B 5.GRUP ELİF YURDUN HALUK BİLGİ
21.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 15:30 SARIYER F.S.M. İSTANBUL FETİH 1453 U14/B 19.GRUP ELİF YURDUN HALUK BİLGİ
21.09.2019 BEYOĞLU STADI 09:30 ÇIKSALIN SPOR YENİBOSNA U14/A 5.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY HÜSEYİN ARPACI
21.09.2019 BEYOĞLU STADI 11:00 OKSPOR SİYAVUŞPAŞA U14/A 11.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY HÜSEYİN ARPACI
21.09.2019 BEYOĞLU STADI 12:30 PİYALEPAŞA ESENYURT ACAR U14/B 20.GRUP DURSUN ÇİL HÜSEYİN ARPACI
21.09.2019 BEYOĞLU STADI 14:00 PİYALEPAŞA AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16/B 18.GRUP DURSUN ÇİL HÜSEYİN ARPACI
21.09.2019 BEYOĞLU STADI 16:00 HASKÖY ŞİŞLİ YAYLA 1. Amatör Lig 5.GRUP DURSUN ÇİL HÜSEYİN ARPACI
21.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 11:00 ESENYURT BEYLİKGÜCÜSPOR U14/A 2.GRUP ORHAN UĞUN NEZAHAT DOĞAN
21.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 12:30 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. CEVİZLİSPOR U14/B 13.GRUP ORHAN UĞUN NEZAHAT DOĞAN
21.09.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 12:00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ BOĞAZİÇİ U14/B 3.GRUP İLYAS KARACA ŞENOL YAHŞİ
21.09.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 13:30 RAMİ FERİKÖY U14/A 3.GRUP İLYAS KARACA ŞENOL YAHŞİ
21.09.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 15:00 ŞAFAKSPOR ÖZ Y.SELİM U14/B 17.GRUP İLYAS KARACA ŞENOL YAHŞİ
21.09.2019 EYÜP KARADOLAP SAHASI 12:30 KARADOLAPSPOR KÜÇÜKKÖY U16/B 10.GRUP FADIL KUŞ CEMAL ÖNEL
21.09.2019 EYÜP KARADOLAP SAHASI 14:00 ÖZALİBEYKÖY FERAHEVLER U16/A 2.GRUP FADIL KUŞ CEMAL ÖNEL
21.09.2019 EYÜP KARADOLAP SAHASI 16:00 A.PARSELLER ESENTEPE ADIYAMAN 1. Amatör Lig 11.GRUP FADIL KUŞ CEMAL ÖNEL
21.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 09:30 Y.S.SELİM İSTANBUL BAFRA U14/B 13.GRUP MUSTAFA ATEŞ GÜROL ULUSAN
21.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 11:00 GÜZELHİSAR HAMİDİYESPOR U14/B 5.GRUP MUSTAFA ATEŞ GÜROL ULUSAN
21.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 12:30 ÇAPA BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U14/B 7.GRUP MUSTAFA ATEŞ GÜROL ULUSAN
21.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 14:00 ÇELİKSPOR HALKALI U16/B 18.GRUP AYTEKİN DURNA GÜROL ULUSAN
21.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 16:00 KÜÇÜKPAZAR GAYRET SPOR 1. Amatör Lig 11.GRUP AYTEKİN DURNA GÜROL ULUSAN
21.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 18:00 VEFASPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14/B 15.GRUP AYTEKİN DURNA GÜROL ULUSAN
21.09.2019 FERİKÖY STADI 11:00 ŞİŞLİ YAYLA YEŞİLILGAZ U16/B 8.GRUP SİNAN BORA HAKAN KÜÇÜK
21.09.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 16:00 GAZİ MAHALLESİ ÇELİKTEPE U16/A 12.GRUP MURAT SÖNÜK EMRE CAN DEMİRAY
21.09.2019 GÖKTÜRK SAHASI 16:00 GÖKTÜRK SARAYSPOR BAYRAMPAŞA TEKNİK U16/B 6.GRUP ÇETİN SALTAR
21.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 09:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ İSTANBUL GÜNGÖREN U14/B 17.GRUP SEDAT DUMAN ERHAN ALGÜL
21.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 11:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ TÜRK TELEKOMSPOR U16/B 10.GRUP SEDAT DUMAN ERHAN ALGÜL
21.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 12:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI İSTANBUL ARTVİN U16/B 16.GRUP SEDAT DUMAN ERHAN ALGÜL
21.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 14:00 ŞEHZADEBAŞI BEŞYÜZEVLER U16/A 8.GRUP SEDAT DUMAN ERHAN ALGÜL
21.09.2019 HALKALI ETAP STADI 10:30 ÖZ YARIMBURGAZ ALTINOVA U14/A 7.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU M.FEVZİ BAZ
21.09.2019 HALKALI ETAP STADI 12:00 İSTANBUL TRABZON BAĞCILAR ORDU U14/B 15.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU M.FEVZİ BAZ
21.09.2019 HALKALI ETAP STADI 14:00 İSTANBUL DEMİR GÜNGÖREN ATLETİK U14/B 15.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU M.FEVZİ BAZ
21.09.2019 HALKALI ETAP STADI 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. KADIRGA U14/A 11.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU M.FEVZİ BAZ
21.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 09:30 TAŞLITARLA SPOR BAKIRKÖY ASLAN U14/B 13.GRUP ŞENER MENGENE ALİ RIZA AYDIN
21.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 11:00 YILDIRIMBOSNA BAĞCILAR G.GÜCÜ U14/A 3.GRUP ŞENER MENGENE ALİ RIZA AYDIN
21.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 12:30 TOZKOPARAN BİRLİK S.KARTALSPOR U16/B 4.GRUP KEMAL SAKAOĞLU ALİ RIZA AYDIN
21.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 14:00 ESENLER AVCILAR GENÇLİK (AFA) U16/A 6.GRUP KEMAL SAKAOĞLU ALİ RIZA AYDIN
21.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 16:00 SAĞMALCILAR SPOR REŞİTPAŞA 1. Amatör Lig 3.GRUP KEMAL SAKAOĞLU ALİ RIZA AYDIN
21.09.2019 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 14:00 SULTANGÜCÜ HALKALI TAŞTEPE U14/A 5.GRUP ERKAN DÖNMEZ SEFA U. ÖZBAKIR
21.09.2019 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 16:00 SULTANGAZİ İSMETPAŞA İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ U16/A 10.GRUP ERKAN DÖNMEZ SEFA U. ÖZBAKIR
21.09.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 14:00 THY YEŞİLPINAR U16/A 2.GRUP EDİP BOZAN ADEM ULUTAŞ
21.09.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 16:00 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 1. Amatör Lig 7.GRUP EDİP BOZAN ADEM ULUTAŞ
21.09.2019 İFA SAHASI 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME SELVİSPOR U14/B 3.GRUP ONUR ERZİNCAN FATİH KOÇAK
21.09.2019 İFA SAHASI 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR İSTANBUL SİNOP U16/B 6.GRUP ONUR ERZİNCAN FATİH KOÇAK
21.09.2019 İFA SAHASI 14:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK İKİTELLİ U16/A 12.GRUP ONUR ERZİNCAN FATİH KOÇAK
21.09.2019 İFA SAHASI 16:00 İFA SULTANGAZİ U16/A 8.GRUP ONUR ERZİNCAN FATİH KOÇAK
21.09.2019 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI 10:30 CENNET BARBAROS KOCAMUSTAFAPAŞA U14/A 7.GRUP ARİF SARIOĞLU AHMET ÇOBAN
21.09.2019 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI 12:00 YENİUFUK NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14/B 9.GRUP ARİF SARIOĞLU AHMET ÇOBAN
21.09.2019 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI 14:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK HARMANTEPE U14/B 5.GRUP REFİK BAYRAKÇI AHMET ÇOBAN
21.09.2019 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI 16:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SÜTLÜCE U16/B 14.GRUP REFİK BAYRAKÇI AHMET ÇOBAN
21.09.2019 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI 16:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN İSTANBUL KASTAMONU U16/A 2.GRUP
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 12:30 KUŞTEPE ÜÇYÜZLÜ U14/B 11.GRUP ERDAL EMRE UFUK TAN GENÇ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 14:00 KAĞITHANE SADABAD ASLANTEPE U16/B 8.GRUP ERDAL EMRE UFUK TAN GENÇ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 16:00 HAMİDİYESPOR YENİ LEVENT KONAKLAR 1. Amatör Lig 3.GRUP ERDAL EMRE UFUK TAN GENÇ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 10:30 GÜRSELSPOR KANARYA U16/B 10.GRUP BASRİ BAKMAZ LOKMAN TOKGÖZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 12:30 FATİH SULTAN MEHMET SİMURG SPOR U14/A 3.GRUP BASRİ BAKMAZ LOKMAN TOKGÖZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 14:00 İST.BAYBURT SEFAKÖY U14/B 9.GRUP BASRİ BAKMAZ LOKMAN TOKGÖZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 16:00 GÜNYAMAÇ YENİ ÖZKARTAL U16/B 6.GRUP BASRİ BAKMAZ LOKMAN TOKGÖZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI 16:00 SEYRANTEPE OF ALİBEYKÖYSPOR U16/A 10.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY MEHMET ERDEM
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 10:30 ŞİRİNTEPE HÜR.EĞİTİM U16/B 14.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ ÖMER YILDIZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 12:30 YENİ ORTABAYIR ESENLER KULÜP ATLETİK U14/A 9.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ ÖMER YILDIZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 14:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE BAĞCILAR ASİL KARTAL U16/B 14.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ ÖMER YILDIZ
21.09.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 16:00 YAHYA KEMAL İSTANBUL ESENLER TOKAT U16/B 4.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ ÖMER YILDIZ
21.09.2019 KANARYA SAHASI 12:00 KANARYA AZİM SULTANMURAT U16/B 18.GRUP ARİF SARIOĞLU ALAMETTİN PEKTAŞ
21.09.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ ÇİM SAHA 14:30 KASIMPAŞA A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. ELİT U19 ELİT U19
21.09.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 12:00 EYÜPSPOR SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. BGL U17 BGL U17
21.09.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 14:00 EYÜPSPOR SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. BGL U19 BGL U19
21.09.2019 KİLYOS STADI 16:00 KİLYOS BEŞTELSİZ U16/B 12.GRUP ALPER SEVİNC
21.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 12:00 İSTANBUL ATAKENT MURATPAŞA U14/B 9.GRUP HİKMET CÖMERT YUSUF KAYIKÇI
21.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 14:00 ATAKENT 2015 ZEYTİNBURNU U16/B 18.GRUP HİKMET CÖMERT YUSUF KAYIKÇI
21.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 16:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÖRNEKTEPE U16/A 12.GRUP HİKMET CÖMERT YUSUF KAYIKÇI
21.09.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 16:00 ÇAYIRGÜCÜ İSTANBUL TRABZON 1. Amatör Lig 11.GRUP ALİ ÖZTÜRK M. ÇATALAHMETOĞLU
21.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 12:30 BATI TRAKYA ZARA EKİNLİ U14/B 7.GRUP MEHMET TORUN MUSTAFA KUNDUZCU
21.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 14:00 IRMAKSPOR KAĞITHANE U14/B 5.GRUP MEHMET TORUN MUSTAFA KUNDUZCU
21.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 16:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR ZEYTİNBURNU 1957 U16/B 8.GRUP MEHMET TORUN MUSTAFA KUNDUZCU
21.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 10:00 KOCAMUSTAFAPAŞA OKMEYDANI FETİH 1. Amatör Lig 3.GRUP ENVER SİNANOĞLU M.ŞEFİK ŞENGÜL
21.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 12:00 FATİH KARAGÜMRÜK BANDIRMASPOR BGL U17 BGL U17
21.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 14:00 KADIRGA GÜLTEPE 1. Amatör Lig 5.GRUP ENVER SİNANOĞLU M.ŞEFİK ŞENGÜL
21.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 16:00 HALİÇ RAMİ 1. Amatör Lig 7.GRUP ENVER SİNANOĞLU M.ŞEFİK ŞENGÜL
21.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 18:00 ŞEHREMİNİ İSTANBUL ERZİNCANSPOR 1. Amatör Lig 3.GRUP ENVER SİNANOĞLU M.ŞEFİK ŞENGÜL
21.09.2019 ORHAN KEÇELİ STADI 12:00 SARIYER ÇATALCASPOR U14/B 29.GRUP
21.09.2019 ORHAN KEÇELİ STADI 14:00 SARIYER BANDIRMASPOR BGL U19 BGL U19
21.09.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 12:00 REŞİTPAŞA G.PAŞA BAĞLARBAŞI U14/B 19.GRUP ALEV TERZİ
21.09.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 14:00 SARIYER BLD. EROĞLU U14/A 11.GRUP ALEV TERZİ
21.09.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 16:00 1863 BOĞAZİÇİ YENİUFUK 1. Amatör Lig 5.GRUP ALEV TERZİ
21.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR OLİMPİYAT U16/B 12.GRUP REFİK BAYRAKÇI FARUK EROL
21.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 14:30 İSTANBUL BALKAN SPOR BAHÇELİEVLER ÇINAR U14/B 11.GRUP REFİK BAYRAKÇI FARUK EROL
21.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 16:00 KOSOVA GÜÇSPOR ATEŞTUĞLA SPOR U14/A 7.GRUP REFİK BAYRAKÇI FARUK EROL
21.09.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 14:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET Y.GÜNEŞ U16/B 12.GRUP ALİM ÖZDEMİR YUSUF ÖZSOY
21.09.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 16:00 DAMLASPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI U16/A 4.GRUP ALİM ÖZDEMİR YUSUF ÖZSOY
21.09.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 12:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ESENKENT U16/B 26.GRUP MUSA AYDINKAN MEHMET KOÇAK
21.09.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 14:00 ATLAS SPOR KÜPLÜCE GENÇLİK U14/B 25.GRUP MUSA AYDINKAN MEHMET KOÇAK
21.09.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 16:00 KARTALSPOR İDEALTEPESPOR U14/A 13.GRUP MUSA AYDINKAN MEHMET KOÇAK
21.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 12:00 LİBADE KAYNARCA U14/A 15.GRUP SAİT DİNEK ERKAN ÇETİNAY
21.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 13:30 ÖZESATPAŞA KURTKÖYSPOR U16/A 16.GRUP SAİT DİNEK ERKAN ÇETİNAY
21.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 15:00 ÖZATAŞEHİR TUZLA PLEVNE SPOR U14/B 23.GRUP AYHAN KENARCI ERKAN ÇETİNAY
21.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 16:30 YAMANSPOR ANADOLU HİSARI U16/B 20.GRUP AYHAN KENARCI ERKAN ÇETİNAY
21.09.2019 ÇAVUŞBAŞI SAHASI 12:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI ÜMRANİYE KEMERDERE U16/B 20.GRUP FUAT DEMİR MUSTAFA ÖZTÜRK
21.09.2019 ÇAVUŞBAŞI SAHASI 14:00 ÇENGELKÖY PENDİK GÜLLÜBAĞLAR U14/A 15.GRUP FUAT DEMİR MUSTAFA ÖZTÜRK
21.09.2019 ÇAVUŞBAŞI SAHASI 16:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14/B 27.GRUP FUAT DEMİR MUSTAFA ÖZTÜRK
21.09.2019 DUDULLU STADI 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ SANCAKTEPE U16/A 16.GRUP MUZAFFER ZEREN UMUT VARİS
21.09.2019 DUDULLU STADI 14:30 DUDULLU ÖRNEK GENÇLİK U14/A 15.GRUP MUZAFFER ZEREN UMUT VARİS
21.09.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 12:00 FENERBAHÇE A.Ş. MKE ANKARAGÜCÜ ELİT U17 ELİT U17
21.09.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 14:30 FENERBAHÇE A.Ş. MKE ANKARAGÜCÜ ELİT U19 ELİT U19
21.09.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 11:00 GÜLENSU SPOR CEVİZLİ ANADOLU U14/B 21.GRUP SEYFETTİN KESİK MURAT DURMAZ
21.09.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 13:00 GÜLSUYU İSTANBUL ÇORUM SPOR U16/B 26.GRUP KENAN ÇELİK MURAT DURMAZ
21.09.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 14:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KEMAHSPOR 1. Amatör Lig 13.GRUP KENAN ÇELİK MURAT DURMAZ
21.09.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 11:00 KARTAL YUVASI MALTEPE U14/B 25.GRUP SERCAN GÖKCAN ERKAN ÇAKAR
21.09.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 12:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BATI ATAŞEHİR SPOR U14/B 23.GRUP SERCAN GÖKCAN ERKAN ÇAKAR
21.09.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 14:00 İSTANBUL ALTINORDU TAŞDELENSPOR U16/B 20.GRUP YAKUP ŞAHİN ERKAN ÇAKAR
21.09.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 16:00 KARTAL ÇAVUŞOĞLU PENDİK DOĞAN U16/A 14.GRUP YAKUP ŞAHİN ERKAN ÇAKAR
21.09.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 12:00 ÇUBUKLU DOLAYOBA U14/A 13.GRUP FUAT DEMİR
21.09.2019 KAYNARCA SAHASI 12:30 PENDİK KAVAKPINAR KOZYATAĞI U16/B 24.GRUP MURAT KUMAŞ ATİLLA TOSUN
21.09.2019 KAYNARCA SAHASI 14:00 PENDİK KAYNARCA İNKILAP SPOR 1. Amatör Lig 15.GRUP MURAT KUMAŞ ATİLLA TOSUN
21.09.2019 KAYNARCA SAHASI 16:00 KAYNARCA ÇUBUKLU 1. Amatör Lig 13.GRUP MURAT DOĞAN ATİLLA TOSUN
21.09.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK YAKACIK U16/B 22.GRUP HAKAN BOSTANCI YİĞİTCAN TEKNECİ
21.09.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 13:00 KAYIŞDAĞI PENDİKGÜCÜ U16/B 24.GRUP HAKAN BOSTANCI YİĞİTCAN TEKNECİ
21.09.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 15:00 GİRNE GENÇLİK ATAŞEHİRGÜCÜ U14/B 21.GRUP SERKAN SARA YİĞİTCAN TEKNECİ
21.09.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR ÇAKMAKSPOR U16/A 14.GRUP SERKAN SARA YİĞİTCAN TEKNECİ
21.09.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 14:00 BOSTANCI HAYDARPAŞA DEMİR U16/B 20.GRUP ENİSE BOSTANCI TARIK ŞAHİN
21.09.2019 NEVZAT DEMİR TESİSLERİ SAHASI 12:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ELİT U17 ELİT U17
21.09.2019 NEVZAT DEMİR TESİSLERİ SAHASI 14:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ELİT U19 ELİT U19
21.09.2019 PAŞABAHÇE STADI 14:00 GÜMÜŞSUYU TUNUSBAĞI U14/B 23.GRUP KAZIM AK
21.09.2019 PAŞABAHÇE STADI 16:00 GÜMÜŞSUYU TUZLA ŞİFA 1. Amatör Lig 15.GRUP KAZIM AK
21.09.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 12:30 PENDİKSPOR MODAFEN U14/B 30.GRUP
21.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 13:00 PENDİK HARMANDERE ONAYSPOR U14/B 23.GRUP YASİN UYSAL RUHİ DENİZERİ
21.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 14:30 TUZLA SAHİL SPOR SOĞUKSUSPOR U14/B 21.GRUP YASİN UYSAL RUHİ DENİZERİ
21.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 16:00 PENDİK VELİBABA BULVARSPOR U16/A 16.GRUP YASİN UYSAL RUHİ DENİZERİ
21.09.2019 SARIGAZİ STADYUMU 12:00 1877 ALEMDAĞ ATAŞEHİR ARENA SPOR U16/B 22.GRUP SEVGİ YALÇIN
21.09.2019 SARIGAZİ STADYUMU 14:00 SARIGAZİ İSTAN SPOR U14/B 25.GRUP SEVGİ YALÇIN CENGİZ COŞKUN
21.09.2019 SARIGAZİ STADYUMU 16:00 SANCAKTEPE ZİGANA PENDİK ESENYALI U14/B 27.GRUP SEVGİ YALÇIN CENGİZ COŞKUN
21.09.2019 SELİMİYE STADI 12:30 KEMAHSPOR İÇERENKÖY İ.Y. U14/B 27.GRUP ALİ GÜN TAMER AKGÜN
21.09.2019 SELİMİYE STADI 14:00 VADİ SPOR MARMARA KARAYOLLARI U14/B 21.GRUP ALİ GÜN TAMER AKGÜN
21.09.2019 SELİMİYE STADI 16:00 ANADOLU ÜSKÜDAR 1923 ESENKENT 1. Amatör Lig 15.GRUP TURAN TAŞ TAMER AKGÜN
21.09.2019 SELİMİYE STADI 18:00 SELİMİYE KAVACIK U14/A 13.GRUP TURAN TAŞ TAMER AKGÜN
21.09.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 13:00 SULTANBEYLİ BLD. BAYRAMPAŞA BGL U17 BGL U17
21.09.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 15:00 SULTANBEYLİ BLD. BAYRAMPAŞA BGL U19 BGL U19
21.09.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 17:00 SULTANBEYLİ KİRAZLITEPE U16/B 24.GRUP SERKAN YILDIZ ERHAN KARA
21.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 10:00 AYDINLISPOR KÜÇÜKYALI YELKEN U16/B 26.GRUP ABDULLAH AYATA
21.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 12:00 TUZLASPOR DARICA G.BİRLİĞİ BGL U17 BGL U17
21.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 14:00 TUZLASPOR SAKARYASPOR BGL U19 BGL U19
21.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 16:00 ONAYSPOR YAKACIK 1. Amatör Lig 13.GRUP HAYDAR KARA
21.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 18:00 TUZLA GENÇLERGÜCÜ PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK U16/A 14.GRUP HAYDAR KARA
21.09.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 12:00 ÜMRANİYESPOR BOLUSPOR ELİT U17 ELİT U17
21.09.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 16:30 ÜMRANİYE HEKİMBAŞI İÇERENKÖY İ.Y. 1. Amatör Lig 13.GRUP FERİDUN KOÇAK YAKUP A. AYDIN
21.09.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM 2 10:30 ÜMRANİYESPOR BİREVİM ELAZIĞ ELİT U19 ELİT U19
21.09.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 12:30 ÇAMLICASPOR BAĞLARBAŞI U14/A 13.GRUP CEMAL SİVRİKAYA REMZİ KANAN
21.09.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 14:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR KARABEKİRSPOR U16/A 14.GRUP CEMAL SİVRİKAYA REMZİ KANAN
21.09.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 16:00 BOSTANCI HEYBELİADA 1. Amatör Lig 15.GRUP CEMAL SİVRİKAYA REMZİ KANAN
22.09.2019 ÇATALCA STADI 14:00 MURATBEY DENİZKÖŞKLER U14/B 1.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ
22.09.2019 ÇATALCA STADI 16:00 GÖKÇEALİ ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY 1. Amatör Lig 2.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ
22.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 09:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR ZARA EKİNLİ U16/A 9.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU FATİH KOÇAK
22.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 11:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ HÜR.EĞİTİM U14/A 6.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU FATİH KOÇAK
22.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 12:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL AYAZAĞA U14/A 4.GRUP MUSTAFA HATİPOĞLU FATİH KOÇAK
22.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 14:00 BAŞAKŞEHİR KARTAL SEYRANTEPE YEŞİLCE 1. Amatör Lig 6.GRUP ÖZGÜR KORKMAZ AKAY YAYLAGÜL
22.09.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 16:00 MERKEZ KAYAŞEHİR ESENYURT 1. Amatör Lig 2.GRUP ÖZGÜR KORKMAZ AKAY YAYLAGÜL
22.09.2019 BÜYÜKÇEKMECE STADI 10:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. ESENYURT U16/A 1.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK RECEP ALİ DAKES
22.09.2019 BÜYÜKÇEKMECE STADI 11:30 BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU ESENYURT KARTAL U14/B 2.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK RECEP ALİ DAKES
22.09.2019 BÜYÜKÇEKMECE STADI 13:00 ESENYURT ACAR BEYLİKDÜZÜ DEMİR U16/A 1.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK RECEP ALİ DAKES
22.09.2019 GÜZELCE STADI 12:00 GÜZELCE ANADOLU ESENYURT SPOR U14/B 2.GRUP ÖZGÜR GÜREL
22.09.2019 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI 13:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U14/B 32.GRUP
22.09.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 12:00 MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA MERKEZ KAYAŞEHİR U14/B 2.GRUP BURHANETTİN EKİNCİ SERCAN BARIŞ
22.09.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 14:00 MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA ESENYURT İNCİRTEPE U16/B 1.GRUP BURHANETTİN EKİNCİ SERCAN BARIŞ
22.09.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 16:00 B.Ç.M.SİNAN DAĞYENİCE U16/A 1.GRUP BURHANETTİN EKİNCİ SERCAN BARIŞ
22.09.2019 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI 16:00 GAZİTEPE GÜZELCE 1. Amatör Lig 2.GRUP MESUT KÖK
22.09.2019 TAŞOLUK STADI 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAKIRKÖY 1903 U14/A 4.GRUP RECEP YILDIZ MUĞDAT ADANAŞ
22.09.2019 TAŞOLUK STADI 17:00 ARNAVUTKÖY YAYLA İSTANBUL ARENA U14/A 1.GRUP MUĞDAT ADANAŞ
22.09.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 12:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. MODAFEN BGL U15 BGL U15
22.09.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 14:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. MODAFEN BGL U16 BGL U16
22.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 10:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U16/B 3.GRUP KEMAL SAKAOĞLU ENGİN AKÇAY
22.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 12:00 GAZİOSMANPAŞA SELVİSPOR U16/B 11.GRUP KEMAL SAKAOĞLU ENGİN AKÇAY
22.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 14:00 ALBAYRAK KOSOVA GÜÇSPOR U16/A 5.GRUP ALİ ÖZTÜRK ENGİN AKÇAY
22.09.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 16:00 KAZIMKARABEKİR MEVLANA BAHÇELİEVLER SOĞANLI 1. Amatör Lig 6.GRUP ALİ ÖZTÜRK ENGİN AKÇAY
22.09.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 13:00 YEŞİLPINAR KÜÇÜKKÖY U14/B 18.GRUP YASİN ALİMLER SONER K. ÖZMEN
22.09.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14/B 10.GRUP YASİN ALİMLER SONER K. ÖZMEN
22.09.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 16:30 GİRESUN EMEKSAN ZEYTİNBURNU 1957 U14/B 32.GRUP YASİN ALİMLER SONER K. ÖZMEN
22.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 11:00 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ YEŞİLILGAZ U14/B 6.GRUP ORHAN UĞUN ADEM BİLMEZ
22.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 12:30 AVCILAR 1903 SPOR İSTANBUL BEYKENT SPOR U14/B 2.GRUP ORHAN UĞUN ADEM BİLMEZ
22.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 14:00 İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ BATI TRAKYA U16/A 9.GRUP NECATİ ALTINMAKAS ADEM BİLMEZ
22.09.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 16:00 AMBARLISPOR BAHÇEŞEHİR SPOR U14/A 2.GRUP NECATİ ALTINMAKAS ADEM BİLMEZ
22.09.2019 B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI 13:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. FATİH KARAGÜMRÜK ELİT U16 ELİT U16
22.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 09:30 TOZKOPARAN BİRLİK BAŞAKŞEHİR U14/B 8.GRUP ŞENER MENGENE ÖZAL YARŞI
22.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 11:00 OLİMPİYAT TAŞOLUK U14/B 6.GRUP ŞENER MENGENE ÖZAL YARŞI
22.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 12:30 ASLANORDU GENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U14/B 8.GRUP CELAL ÇAVAK ÖZAL YARŞI
22.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 14:00 HAZNEDARSPOR OSMANİYE İSTİKLAL U14/B 16.GRUP CELAL ÇAVAK ÖZAL YARŞI
22.09.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 16:00 TERAZİDERE SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U16/B 13.GRUP CELAL ÇAVAK ÖZAL YARŞI
22.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 10:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ MİMARSİNAN 1. Amatör Lig 4.GRUP ÖMER ÇAYLI ENGİN E. ŞEN
22.09.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 12:00 RUMELİ İDMANYURDU K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 1. Amatör Lig 8.GRUP ÖMER ÇAYLI ENGİN E. ŞEN
22.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 09:00 ŞAFAK 76 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U16/B 9.GRUP SEDAT DUMAN ALİ T. KOÇAK
22.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 10:30 MAHMUTBEY ARNAVUTKÖY YAYLA U16/B 15.GRUP SEDAT DUMAN ALİ T. KOÇAK
22.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 12:00 ATEŞTUĞLA SPOR İSTANBUL BALKAN SPOR U16/B 7.GRUP SEDAT DUMAN ALİ T. KOÇAK
22.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 14:00 TRABZON 1453 SPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U16/A 7.GRUP ALİM DEMİRYÜREK M.FEVZİ BAZ
22.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 16:00 GÜNEŞLİ İKİTELLİ 1. Amatör Lig 6.GRUP ALİM DEMİRYÜREK M.FEVZİ BAZ
22.09.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 18:00 GÜNEŞLİ FERAHEVLER U14/B 16.GRUP ALİM DEMİRYÜREK M.FEVZİ BAZ
22.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 09:00 İSTANBUL BARIŞSPOR T.TAYFUN U16/B 11.GRUP DOĞAN BEKER ADEM ULUTAŞ
22.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 10:30 1907 A.Ç.ÇEŞME BEYOĞLU YENİÇARŞI U14/B 20.GRUP DOĞAN BEKER ADEM ULUTAŞ
22.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 12:00 BAKIRKÖY ASLAN GÜZELHİSAR U16/B 3.GRUP DOĞAN BEKER ADEM ULUTAŞ
22.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 14:00 BAKIRKÖYSPOR SİYAVUŞPAŞA U16/A 3.GRUP ONUR ERZİNCAN ADEM ULUTAŞ
22.09.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 16:00 MERTER SİİRT İST.Y.SELİM 1. Amatör Lig 10.GRUP ONUR ERZİNCAN ADEM ULUTAŞ
22.09.2019 BALAT ÇİM SAHASI 12:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BURSASPOR ELİT U14 ELİT U14
22.09.2019 BALAT ÇİM SAHASI 14:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BURSASPOR ELİT U15 ELİT U15
22.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 09:00 BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN GÜNGÖREN DOĞUŞ U16/B 17.GRUP MUSTAFA ATEŞ MURAT SANCAR
22.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 11:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN ÇAYIRBAŞI U16/B 17.GRUP MUSTAFA ATEŞ MURAT SANCAR
22.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 12:30 MURATPAŞA MECİDİYEKÖY TAYFUN U16/B 5.GRUP MUSTAFA ATEŞ MURAT SANCAR
22.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 14:00 TUNASPOR RAMİ U16/A 3.GRUP OKTAY DÜZDİREK MURAT SANCAR
22.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 16:00 ÇANKIRI MARUF SPOR HALİLRIFATPAŞA 1. Amatör Lig 8.GRUP OKTAY DÜZDİREK MURAT SANCAR
22.09.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 18:00 ALTINASLAR RUMELİ İDMANYURDU U14/B 18.GRUP OKTAY DÜZDİREK MURAT SANCAR
22.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 09:00 YILDIZ NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U16/A 11.GRUP ALPER SEVİNC ERDAL GÜVENÇ
22.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 10:30 YENİ LEVENT KONAKLAR HAZNEDAR ÇETİNKAYA U16/B 7.GRUP ALPER SEVİNC ERDAL GÜVENÇ
22.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 12:00 ETİLER KARTALSPOR TEPEBAĞ KÜLTÜR 1. Amatör Lig 12.GRUP ALPER SEVİNC ERDAL GÜVENÇ
22.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 14:00 AKATLARSPOR OLİMPİYAT 1. Amatör Lig 8.GRUP ERDAL EMRE ERDAL GÜVENÇ
22.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 16:00 MURADİYE BAHÇELİEVLER İ.Y. 1. Amatör Lig 4.GRUP ERDAL EMRE ERDAL GÜVENÇ
22.09.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 18:00 SİMURG SPOR İSTANBUL BULANCAK U16/B 9.GRUP ERDAL EMRE ERDAL GÜVENÇ
22.09.2019 BEYOĞLU STADI 10:30 FATİH KAĞITHANE ÇAĞLAYAN U14/B 18.GRUP RAHİM ŞENGÜN ÖMER YILDIZ
22.09.2019 BEYOĞLU STADI 12:00 SÜTLÜCE KİLYOS U14/B 12.GRUP RAHİM ŞENGÜN ÖMER YILDIZ
22.09.2019 BEYOĞLU STADI 14:00 T.TAYFUN AYAZAĞA 1. Amatör Lig 10.GRUP ÖZCAN SERBEST ÖMER YILDIZ
22.09.2019 BEYOĞLU STADI 17:00 GALATA SULTANMURAT 1. Amatör Lig 12.GRUP ÖZCAN SERBEST ÖMER YILDIZ
22.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 09:00 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. GÜRPINAR U16/B 1.GRUP YÜKSEL KARABULUT NEZAHAT DOĞAN
22.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 10:30 ESENYURT GÜMÜŞHANE İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U14/A 2.GRUP YÜKSEL KARABULUT NEZAHAT DOĞAN
22.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 12:00 BAHÇEŞEHİR SPOR YEŞİLESENYURT U16/A 1.GRUP YÜKSEL KARABULUT NEZAHAT DOĞAN
22.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 14:00 ANADOLU ESENYURT SPOR İZZETTİN 1. Amatör Lig 2.GRUP SERKAN İSFENDİYAR NEZAHAT DOĞAN
22.09.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 16:00 ESENYURT ACAR HADIMKÖY 1. Amatör Lig 2.GRUP SERKAN İSFENDİYAR NEZAHAT DOĞAN
22.09.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 12:00 ESENLER KENTYILDIZ ZEYTİNBURNU U14/B 32.GRUP BASRİ BAKMAZ ŞENOL YAHŞİ
22.09.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 14:00 TAŞLITARLA SPOR ÇELİKTEPE ÜMİT U16/B 15.GRUP BASRİ BAKMAZ ŞENOL YAHŞİ
22.09.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 16:00 BEŞYÜZEVLER SEYRANTEPE OF U14/A 10.GRUP BASRİ BAKMAZ ŞENOL YAHŞİ
22.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 09:00 VEFASPOR FATİH YAYLA U16/B 9.GRUP MURAT SÖNÜK M.ŞEFİK ŞENGÜL
22.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 11:00 İSTANBUL KASTAMONU BAĞCILAR ASİL KARTAL U14/B 12.GRUP MURAT SÖNÜK M.ŞEFİK ŞENGÜL
22.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 12:30 KADIRGA SULTANGÜCÜ U16/B 17.GRUP MURAT SÖNÜK M.ŞEFİK ŞENGÜL
22.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 14:00 ÇAPA ULUSSPOR U16/B 7.GRUP MEHMET TORUN M.ŞEFİK ŞENGÜL
22.09.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 16:00 KUMKAPI SARIÇUBUK VARDAR 1. Amatör Lig 6.GRUP MEHMET TORUN M.ŞEFİK ŞENGÜL
22.09.2019 FERİKÖY STADI 11:00 ŞİŞLİ GENÇLİK SİİRT İST.Y.SELİM U16/B 17.GRUP SİNAN BORA HAKAN KÜÇÜK
22.09.2019 FERİKÖY STADI 13:00 FERİKÖY KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U16/A 11.GRUP SİNAN BORA HAKAN KÜÇÜK
22.09.2019 FLORYA METİN OKTAY SAHASI 13:00 GALATASARAY A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ELİT U16 ELİT U16
22.09.2019 GÖKTÜRK SAHASI 12:00 GÖKTÜRK SARAYSPOR ÇELİKTEPE U14/B 16.GRUP ÇETİN SALTAR
22.09.2019 GÖKTÜRK SAHASI 14:00 KEMER FK GÜNEŞTEPE U16/A 7.GRUP ÇETİN SALTAR
22.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 09:30 ŞEHZADEBAŞI ZEYTİNBURNU ZAFER U14/B 6.GRUP NUMAN COŞKUN EMRE SEYMEN
22.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 11:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI YENİKÖY U14/A 8.GRUP NUMAN COŞKUN EMRE SEYMEN
22.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 12:30 GÜNGÖREN ATLETİK İSTANBUL BAFRA U16/B 15.GRUP NUMAN COŞKUN EMRE SEYMEN
22.09.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 14:00 GÜNGÖRENSPOR HALKALI TAŞTEPE U16/A 11.GRUP NUMAN COŞKUN EMRE SEYMEN
22.09.2019 HALKALI ETAP STADI 09:00 BEZİRGANBAHÇE SEFAKÖY U16/B 5.GRUP İSMAİL KABAKÇI İZZETTİN ARSLAN
22.09.2019 HALKALI ETAP STADI 10:30 ÖZ YARIMBURGAZ PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U16/B 3.GRUP İSMAİL KABAKÇI İZZETTİN ARSLAN
22.09.2019 HALKALI ETAP STADI 12:30 İSTANBULSPOR A.Ş. ÜMRANİYESPOR ELİT U14 ELİT U14
22.09.2019 HALKALI ETAP STADI 14:30 İSTANBULSPOR A.Ş. ÜMRANİYESPOR ELİT U15 ELİT U15
22.09.2019 HALKALI ETAP STADI 16:30 İSTANBUL DEMİR EROĞLU U16/A 5.GRUP İSMAİL KABAKÇI İZZETTİN ARSLAN
22.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 09:00 CEVATPAŞA KARTALTEPE U14/B 6.GRUP BURHAN KAHVECİ ERHAN ALGÜL
22.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 10:30 GAZİOSMANPAŞA BARBAROS BAĞCILAR ORDU U16/B 19.GRUP BURHAN KAHVECİ ERHAN ALGÜL
22.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 12:00 BAYRAMPAŞA SULTANBEYLİ BLD. BGL U15 BGL U15
22.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 14:00 BAYRAMPAŞA SULTANBEYLİ BLD. BGL U16 BGL U16
22.09.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 16:00 YILDIRIMBOSNA KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U16/A 3.GRUP SELAMİ SARIYER ERHAN ALGÜL
22.09.2019 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 14:00 SULTANGAZİ İSMETPAŞA R.HİSARI U14/B 8.GRUP FERDİ GÜNDOĞDU M. ÇATALAHMETOĞLU
22.09.2019 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 16:00 SULTANGAZİ SEKBANLAR SPOR U14/A 8.GRUP FERDİ GÜNDOĞDU M. ÇATALAHMETOĞLU
22.09.2019 İBB ESENLER STADI 09:00 ÖZ Y.SELİM İSTANBUL GÜNGÖREN U16/A 7.GRUP CELAL ÇAVAK MUSTAFA ÇIRAK
22.09.2019 İBB ESENLER STADI 10:30 ÜÇYÜZLÜ CEVİZLİSPOR U16/B 11.GRUP CELAL ÇAVAK MUSTAFA ÇIRAK
22.09.2019 İBB ESENLER STADI 12:00 ESENLER KULÜP ATLETİK A.PARSELLER U16/A 3.GRUP CELAL ÇAVAK MUSTAFA ÇIRAK
22.09.2019 İBB ESENLER STADI 14:00 ESENLER KENTYILDIZ İSTANBUL GÜMÜŞHANE 1. Amatör Lig 12.GRUP BURHAN KAYA MUSTAFA ÇIRAK
22.09.2019 İBB ESENLER STADI 16:00 ESENLER İZZETPAŞA 1. Amatör Lig 4.GRUP BURHAN KAYA MUSTAFA ÇIRAK
22.09.2019 İBB ESENLER STADI 18:00 ESENLER AKŞEMSETTİN U14/A 12.GRUP BURHAN KAYA MUSTAFA ÇIRAK
22.09.2019 İFA SAHASI 11:00 İFA BAYRAMPAŞA TEKNİK U14/A 10.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ SEYİT AHMET HAZ
22.09.2019 İFA SAHASI 12:30 İKİTELLİ DİKİLİTAŞ U14/A 6.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ SEYİT AHMET HAZ
22.09.2019 İFA SAHASI 14:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ U14/B 18.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ SEYİT AHMET HAZ
22.09.2019 İFA SAHASI 15:30 KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14/B 12.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ SEYİT AHMET HAZ
22.09.2019 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI 11:00 ATAKENT 2015 ESENKENT GENÇLİK U14/B 8.GRUP EDİP BOZAN AHMET ÇOBAN
22.09.2019 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI 13:00 CENNET BARBAROS KARADENİZ U16/B 9.GRUP EDİP BOZAN AHMET ÇOBAN
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET HAVATAŞ SPOR U16/A 7.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM HÜSEYİN ARPACI
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 13:00 KAĞITHANE SADABAD ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U14/B 14.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY CEMAL ÖNEL
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 14:30 HÜR.GÜCÜ EMİREFENDİ U14/A 8.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY CEMAL ÖNEL
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 16:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI ÖZALİBEYKÖY U14/B 14.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY CEMAL ÖNEL
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 12:00 HALİLRIFATPAŞA MERKEZEFENDİ U14/A 12.GRUP MEHMET ASİLTEKİN
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 14:00 ASLANTEPE CFS BAĞCILAR U14/A 6.GRUP DURSUN ÇİL MEHMET ERDEM
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 16:00 FATİH SULTAN MEHMET YILDIZ KANARYALAR U16/B 11.GRUP DURSUN ÇİL MEHMET ERDEM
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 17:30 GÜNYAMAÇ MECİDİYEKÖY U14/A 10.GRUP DURSUN ÇİL MEHMET ERDEM
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 12:00 YAHYA KEMAL KAZIMKARABEKİR MEVLANA U14/B 4.GRUP EROL KELLECİ HALUK BİLGİ
22.09.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 14:00 HARMANTEPE KUŞTEPE U16/B 3.GRUP EROL KELLECİ HALUK BİLGİ
22.09.2019 KANARYA SAHASI 12:00 KANARYA AZİM AÇI GENÇLİK U14/B 14.GRUP MELİH ARICAN ALAMETTİN PEKTAŞ
22.09.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ SENTETİK SAHA 13:00 KASIMPAŞA A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ELİT U14 ELİT U14
22.09.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ SENTETİK SAHA 15:00 KASIMPAŞA A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ELİT U15 ELİT U15
22.09.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 16:00 KEMERBURGAZ KAĞITHANE U16/B 15.GRUP ÇETİN SALTAR
22.09.2019 KİLYOS STADI 16:00 KİLYOS İSTANBUL KASTAMONU 1. Amatör Lig 8.GRUP ELİF YURDUN
22.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 11:00 BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ŞİRİNTEPE U14/B 4.GRUP ÖNDER DENLİ EBUBEKİR GÜVEN
22.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 12:30 İSTANBUL ARTVİN AVCILAR BELEDİYE U14/B 14.GRUP ÖNDER DENLİ EBUBEKİR GÜVEN
22.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 14:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U14/A 4.GRUP ÖNDER DENLİ EBUBEKİR GÜVEN
22.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 15:30 ŞİRİNEVLER MALKOÇOĞLU SPOR U14/B 4.GRUP MELİH ARICAN EBUBEKİR GÜVEN
22.09.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 17:00 YENİBOSNA ÇIKSALIN SPOR U16/B 19.GRUP MELİH ARICAN EBUBEKİR GÜVEN
22.09.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 15:00 ÖZ GAYRETTEPE SPOR GEDİKPAŞA U14/B 20.GRUP CENK KARATAŞ MEHMET ASİLTEKİN
22.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 09:30 BEŞTELSİZ İSTANBUL ESENLER TOKAT U14/B 32.GRUP BEKİR KORKMAN MUSTAFA KUNDUZCU
22.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 11:00 DAMLASPOR BAĞCILAR EVREN U14/A 12.GRUP BEKİR KORKMAN MUSTAFA KUNDUZCU
22.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 12:30 TELSİZ BAĞCILAR G.GÜCÜ U16/B 13.GRUP BEKİR KORKMAN MUSTAFA KUNDUZCU
22.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 14:00 IRMAKSPOR OKMEYDANI FETİH U16/A 5.GRUP BEKİR KORKMAN MUSTAFA KUNDUZCU
22.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 16:00 MERKEZEFENDİ ESENAY 1. Amatör Lig 8.GRUP ALİM ÖZDEMİR BATUHAN ERDOĞAN
22.09.2019 MERKEZEFENDİ STADI 18:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR GAZİ MAHALLESİ U14/A 8.GRUP ALİM ÖZDEMİR BATUHAN ERDOĞAN
22.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 09:00 DAVUTPAŞA HALKALI U14/B 10.GRUP AYTEKİN DURNA NEVİN ÇAPKIN
22.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 10:30 CANKURTARAN ÇELİKTEPE 1. Amatör Lig 10.GRUP GÜRCAN URAL NEVİN ÇAPKIN
22.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 12:30 FATİH KARAGÜMRÜK BEŞİKTAŞ A.Ş. ELİT U14 ELİT U14
22.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 14:30 FATİH KARAGÜMRÜK BEŞİKTAŞ A.Ş. ELİT U15 ELİT U15
22.09.2019 NAMIK SEVİK STADI 16:30 KOCAMUSTAFAPAŞA HAMİDİYESPOR U16/A 5.GRUP AYTEKİN DURNA NEVİN ÇAPKIN
22.09.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 12:00 SARIYER F.S.M. Y.S.SELİM U16/B 19.GRUP DENİZ YILMAZ
22.09.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 14:00 R.KAVAĞI GERÇEK KUZEY U16/B 5.GRUP DENİZ YILMAZ
22.09.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 16:00 BAHÇEKÖY SPOR GELİŞİMSPOR 1. Amatör Lig 4.GRUP DENİZ YILMAZ
22.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 10:00 SULTANMURAT KANARYA U14/A 6.GRUP ALAEDDİN YAVAŞ FARUK EROL
22.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 12:00 S.KARTALSPOR GENÇOSMAN U14/B 10.GRUP ALAEDDİN YAVAŞ FARUK EROL
22.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 14:00 FİLİZSPOR ORTAKÖY U16/B 13.GRUP ALAADDİN GÖKTAŞ FARUK EROL
22.09.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 16:00 S.KARTALSPOR DAVUTPAŞA 1. Amatör Lig 4.GRUP ALAADDİN GÖKTAŞ FARUK EROL
22.09.2019 SEYİT ATEŞ STADI 11:00 BOLLUCA BAHÇEKÖY SPOR U16/B 5.GRUP ENVER SİNANOĞLU KEREM BAŞ
22.09.2019 SEYİT ATEŞ STADI 13:00 ALEMDAR İSTANBUL TRABZON U16/B 13.GRUP ENVER SİNANOĞLU KEREM BAŞ
22.09.2019 SEYİT ATEŞ STADI 15:00 ALTINOVA REŞİTPAŞA U16/A 9.GRUP ENVER SİNANOĞLU KEREM BAŞ
22.09.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 11:00 Y.GÜNEŞ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U14/B 10.GRUP ELİF YURDUN YUSUF ÖZSOY
22.09.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 12:30 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET TÜRK TELEKOMSPOR U14/A 4.GRUP ELİF YURDUN YUSUF ÖZSOY
22.09.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 14:00 DAMLASPOR ULUTEPE 1. Amatör Lig 10.GRUP ELİF YURDUN YUSUF ÖZSOY
22.09.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 16:00 ZEYTİNBURNU ZAFER TOZKOPARAN BİRLİK 1. Amatör Lig 6.GRUP ELİF YURDUN YUSUF ÖZSOY
22.09.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 10:30 SANCAKTEPE KARTAL ÇAVUŞOĞLU U14/A 14.GRUP MEHMET AKTAŞ HÜMEYRA TANAR
22.09.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 12:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI ŞİLESPOR U14/B 22.GRUP MEHMET AKTAŞ HÜMEYRA TANAR
22.09.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 14:00 SARIGAZİ İÇERENKÖY İ.Y. U16/B 21.GRUP MEHMET AKTAŞ HÜMEYRA TANAR
22.09.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 16:00 TAŞDELENSPOR MALTEPE YILDIZ 1. Amatör Lig 14.GRUP TAMER MEZGİTÇİ MELİKE AKTAŞ
22.09.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 18:00 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ BAŞIBÜYÜKSPOR U14/B 28.GRUP TAMER MEZGİTÇİ MELİKE AKTAŞ
22.09.2019 BEYKOZ STADI 15:00 TED İSTANBUL KOLEJİ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14/B 28.GRUP ZAFER GÜRGENSUYU
22.09.2019 BEYLERBEYİ 75 STADI 15:00 BEYLERBEYİ PAŞABAHÇE U14/A 16.GRUP CAN TELCİ
22.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 12:00 MEHMET RAUF LİSESİ KÜÇÜKYALI YELKEN U14/A 14.GRUP MUZAFFER ZEREN HANEFİ MEMİŞ
22.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 14:00 ATAŞEHİRGÜCÜ MALTEPE U16/B 25.GRUP MUZAFFER ZEREN HANEFİ MEMİŞ
22.09.2019 ÇAKMAK SAHASI 16:00 ÇAKMAKSPOR TUZLA GENÇLERGÜCÜ U14/A 14.GRUP MUZAFFER ZEREN HANEFİ MEMİŞ
22.09.2019 DUDULLU STADI 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ BEYKOZ 1908 U14/B 24.GRUP SEVGİ YALÇIN VEDAT DOĞAN
22.09.2019 DUDULLU STADI 14:30 DUDULLU ÇAMLICASPOR U16/A 13.GRUP SEVGİ YALÇIN VEDAT DOĞAN
22.09.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 12:30 1905 MALTEPE GENÇLİK TRABZON SAMANDIRA U14/A 16.GRUP B. DEDEOĞULLARI MURAT DURMAZ
22.09.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 14:00 ESENKENT PENDİK DOĞAN U14/B 26.GRUP B. DEDEOĞULLARI MURAT DURMAZ
22.09.2019 KANLICA STADI 16:00 KANLICA İSTANBUL SİTESPOR 1. Amatör Lig 14.GRUP CENGİZ FENERCİ
22.09.2019 KARTAL 75. YIL SAHASI 14:00 ATALAR BATI ATAŞEHİR SPOR U16/B 25.GRUP BERKANT ÖZSİNAN MESUT AKALIN
22.09.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 15:00 KARTAL YUNUSSPOR GÜLSUYU U14/B 26.GRUP SERCAN GÖKCAN ERKAN ÇAKAR
22.09.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 13:00 ANADOLU HİSARI İSTANBUL ÇORUM SPOR U14/B 22.GRUP SAİT DİNEK
22.09.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 15:00 KAVACIK KARTALSPOR U16/A 15.GRUP SAİT DİNEK
22.09.2019 KAYNARCA SAHASI 16:00 KAYNARCA LİBADE U16/B 23.GRUP MURAT KUMAŞ HASAN TOSUN
22.09.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 11:00 KAYIŞDAĞI TAŞDELENSPOR U14/B 24.GRUP YAKUP ŞAHİN YİĞİTCAN TEKNECİ
22.09.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 12:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK BULVARSPOR U14/B 26.GRUP YAKUP ŞAHİN YİĞİTCAN TEKNECİ
22.09.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 11:00 KURTKÖYSPOR ACIBADEM ÜSKÜDAR U14/A 16.GRUP ENİSE BOSTANCI TARIK ŞAHİN
22.09.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 13:00 İDEALTEPESPOR GÜLENSU SPOR U16/A 15.GRUP ENİSE BOSTANCI TARIK ŞAHİN
22.09.2019 ORTAÇEŞME SAHASI 15:00 ORTAÇEŞME ÇUBUKLU U16/A 15.GRUP KAZIM AK
22.09.2019 PAŞABAHÇE STADI 12:00 GÜMÜŞSUYU SELİMİYE U16/A 13.GRUP FUAT DEMİR
22.09.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 12:00 PENDİKSPOR KIRKLARELİSPOR BGL U15 BGL U15
22.09.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 14:00 PENDİKSPOR KIRKLARELİSPOR BGL U16 BGL U16
22.09.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 16:00 PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI KARABEKİRSPOR U14/A 14.GRUP MURAT DOĞAN RUHİ DENİZERİ
22.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 11:00 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK ATAŞEHİR YONCASPOR U14/B 28.GRUP HAYDAR KARA SALİM YARICI
22.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 12:30 PENDİK VELİBABA İSTANBUL ALTINORDU U14/B 22.GRUP HAYDAR KARA SALİM YARICI
22.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 14:00 PENDİK ESENYALI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U16/B 21.GRUP YASİN UYSAL SALİM YARICI
22.09.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 16:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR CEVİZLİ ANADOLU U16/A 13.GRUP YASİN UYSAL SALİM YARICI
22.09.2019 SARIGAZİ STADYUMU 12:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. EYÜPSPOR BGL U15 BGL U15
22.09.2019 SARIGAZİ STADYUMU 14:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. EYÜPSPOR BGL U16 BGL U16
22.09.2019 SARIGAZİ STADYUMU 16:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. TUZLASPOR U14/B 30.GRUP SERKAN YILDIZ CENGİZ COŞKUN
22.09.2019 SELİMİYE STADI 16:00 ÖZ KARACAAHMET SAPANBAĞLARI 1. Amatör Lig 14.GRUP TURAN TAŞ TAMER AKGÜN
22.09.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 13:00 SULTANBEYLİ BLD. 1877 ALEMDAĞ U14/B 30.GRUP SERKAN YILDIZ ERHAN KARA
22.09.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 14:30 SULTANBEYLİ KOZYATAĞI U14/B 24.GRUP MUZAFFER IŞIK ERHAN KARA
22.09.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 16:00 SULTANBEYLİ YELDEĞİRMENİ 1. Amatör Lig 14.GRUP MUZAFFER IŞIK ERHAN KARA
22.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 14:00 TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ GİRNE GENÇLİK U16/B 25.GRUP MUSTAFA EKİNCİ
22.09.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 16:00 ONAYSPOR KARTAL YUVASI U16/B 23.GRUP MUSTAFA EKİNCİ
22.09.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 13:00 ÜMRANİYESPOR İSTANBULSPOR A.Ş. ELİT U16 ELİT U16
22.09.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 15:00 SANCAKTEPE ZİGANA BAĞLARBAŞI U16/A 13.GRUP FERİDUN KOÇAK YAKUP A. AYDIN
22.09.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 17:00 YAMANSPOR TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR U14/B 24.GRUP FERİDUN KOÇAK YAKUP A. AYDIN
22.09.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 12:30 YELDEĞİRMENİ SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK U14/B 22.GRUP ABDULLAH AYATA REMZİ KANAN
22.09.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR KİRAZLITEPE U14/A 16.GRUP ABDULLAH AYATA REMZİ KANAN
22.09.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 16:00 KOŞUYOLU YENİSAHRA U16/B 23.GRUP ABDULLAH AYATA REMZİ KANAN