2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
KADIRGA |
ARMANÇ YİĞİTALP |
Ayakla |
15 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
KADIRGA |
YUSUF YAKUT |
Ayakla |
23 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
KADIRGA |
ABDULHEY ÖMER |
Ayakla |
33 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
AKSARAY |
YAKUP ENES YILMAZ |
Ayakla |
37 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
KADIRGA |
YUSUF YAKUT |
Ayakla |
39 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
KADIRGA |
ABDULHEY ÖMER |
Ayakla |
41 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
AKSARAY |
KADIRGA |
U11 |
16.GRUP |
KADIRGA |
YUSUF YAKUT |
Ayakla |
46 |
1 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
AYDINLI SPOR |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
İBRAHİM AKSU |
Ayakla |
5 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
AYDINLI SPOR |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
AKİF HAMZA AKIN |
Ayakla |
6 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
AYDINLI SPOR |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
MUHAMMET EMİN PEHLİVAN |
Ayakla |
9 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
AYDINLI SPOR |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
MUHAMMET EMİN PEHLİVAN |
Ayakla |
11 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
AYDINLI SPOR |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
MUHAMMET EMİN PEHLİVAN |
Ayakla |
26 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
AYDINLI SPOR |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ |
İBRAHİM AKSU |
Ayakla |
30 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ALİPAŞA |
PRESTİJ ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
U11 |
1.GRUP |
PRESTİJ ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
YAĞIZ BEYAZ |
Ayakla |
5 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ALİPAŞA |
PRESTİJ ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
U11 |
1.GRUP |
ALİPAŞA |
ALTAY KAYA |
Ayakla |
8 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ALİPAŞA |
PRESTİJ ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
U11 |
1.GRUP |
ALİPAŞA |
ALTAY KAYA |
Ayakla |
27 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ALİPAŞA |
PRESTİJ ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
U11 |
1.GRUP |
ALİPAŞA |
YUSUF POYRAZ AĞAR |
Ayakla |
40 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ALİPAŞA |
PRESTİJ ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
U11 |
1.GRUP |
ALİPAŞA |
YUSUF POYRAZ AĞAR |
Ayakla |
46 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK |
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR |
MUHAMMED KEREM YARAR |
Ayakla |
2 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK |
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR |
MUHAMMED KEREM YARAR |
Ayakla |
5 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK |
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK |
MUHAMMED FURKAN ÖNDER |
Ayakla |
7 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK |
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK |
YAĞIZ NEBİ ALBAYRAK |
Ayakla |
18 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
B.ÇEKMECE KARADENİZ. İ.O. |
ANADOLU KAFKAS |
U11 |
1.GRUP |
ANADOLU KAFKAS |
AZAT KAVUNCU |
Ayakla |
42 |
0 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
B.ÇEKMECE KARADENİZ. İ.O. |
ANADOLU KAFKAS |
U11 |
1.GRUP |
ANADOLU KAFKAS |
AZAT KAVUNCU |
Ayakla |
48 |
0 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U11 |
10.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
MAXEN AHMED S ABU DAYA |
Ayakla |
5 |
6 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U11 |
10.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
UTKU KÖKSALAN |
Ayakla |
10 |
6 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U11 |
10.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
EKREM EFE EVVEL |
Ayakla |
20 |
6 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U11 |
10.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
YAĞIZ METİNER |
Ayakla |
30 |
6 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U11 |
10.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
EKREM EFE EVVEL |
Ayakla |
35 |
6 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U11 |
10.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
UTKU KÖKSALAN |
Ayakla |
45 |
6 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
MAHMUTBEY |
HIZ YAYINLARI MARMARA |
U11 |
7.GRUP |
HIZ YAYINLARI MARMARA |
EGEMEN SEZİŞLİ |
Ayakla |
11 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
MAHMUTBEY |
HIZ YAYINLARI MARMARA |
U11 |
7.GRUP |
MAHMUTBEY |
MEHMET EMİR ÖZTOPRAK |
Kendi Kalesine |
20 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
MAHMUTBEY |
HIZ YAYINLARI MARMARA |
U11 |
7.GRUP |
MAHMUTBEY |
TAHA YASİN YILDIZ |
Ayakla |
38 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
MAHMUTBEY |
HIZ YAYINLARI MARMARA |
U11 |
7.GRUP |
HIZ YAYINLARI MARMARA |
MUHAMMET MİRAÇ KILIÇ |
Ayakla |
52 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HAMİDİYESPOR |
HÜR.GÜCÜ |
U11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
KAZIM FURKAN DAL |
Ayakla |
6 |
1 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HAMİDİYESPOR |
HÜR.GÜCÜ |
U11 |
23.GRUP |
HAMİDİYESPOR |
OSMAN YAĞIZ ŞENSOY |
Ayakla |
17 |
1 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HAMİDİYESPOR |
HÜR.GÜCÜ |
U11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
KAZIM FURKAN DAL |
Ayakla |
24 |
1 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HAMİDİYESPOR |
HÜR.GÜCÜ |
U11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
KAZIM FURKAN DAL |
Ayakla |
34 |
1 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HAMİDİYESPOR |
HÜR.GÜCÜ |
U11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
KAZIM FURKAN DAL |
Ayakla |
47 |
1 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HAMİDİYESPOR |
HÜR.GÜCÜ |
U11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
MUHAMED ENES GÜNBATAR |
Ayakla |
50 |
1 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK SAHİL SPOR |
PENDİK KAVAKPINAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK KAVAKPINAR |
MİRAÇ OKTAN |
Ayakla |
18 |
2 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK SAHİL SPOR |
PENDİK KAVAKPINAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK SAHİL SPOR |
HASAN ALİ ÜZÜM |
Ayakla |
21 |
2 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK SAHİL SPOR |
PENDİK KAVAKPINAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK SAHİL SPOR |
RÜZGAR PELİT |
Ayakla |
37 |
2 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR |
TUZLA GENÇLERGÜCÜ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA GENÇLERGÜCÜ |
BURAK HAN SOYDAŞ |
Ayakla |
5 |
1 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
11:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR |
TUZLA GENÇLERGÜCÜ |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR |
ARDA BALKAN ATEŞ |
Ayakla |
24 |
1 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
EZA SPOR KULÜBÜ |
GAYRET SPOR |
U11 |
16.GRUP |
EZA SPOR KULÜBÜ |
EMİR ALİ DONAT |
Ayakla |
26 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
EZA SPOR KULÜBÜ |
GAYRET SPOR |
U11 |
16.GRUP |
GAYRET SPOR |
ENES ÖNER |
Ayakla |
27 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
EZA SPOR KULÜBÜ |
GAYRET SPOR |
U11 |
16.GRUP |
GAYRET SPOR |
TALHA BATU MASKAR |
Ayakla |
39 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK HARMANDERE |
PENDİK ALTINÇINAR SPOR |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK HARMANDERE |
AYBERK GÜÇTEMUR |
Ayakla |
12 |
3 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK HARMANDERE |
PENDİK ALTINÇINAR SPOR |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK HARMANDERE |
EMİR ALİ GÜNDÜZ |
Ayakla |
23 |
3 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK HARMANDERE |
PENDİK ALTINÇINAR SPOR |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK HARMANDERE |
BEYTULLAH EMİN BÜTÜN |
Ayakla |
45 |
3 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
BAĞCILAR EVREN |
BAĞCILAR ORDU |
U11 |
7.GRUP |
BAĞCILAR EVREN |
BERAT ÇOBANOĞLU |
Ayakla |
31 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
BAĞCILAR EVREN |
BAĞCILAR ORDU |
U11 |
7.GRUP |
BAĞCILAR ORDU |
KENAN YARDIM |
Ayakla |
32 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
BAĞCILAR EVREN |
BAĞCILAR ORDU |
U11 |
7.GRUP |
BAĞCILAR ORDU |
KENAN YARDIM |
Kafayla |
40 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR ARENA SPOR |
İSTANBUL ÇORUM |
U11 |
55.GRUP |
ATAŞEHİR ARENA SPOR |
YAĞIZ EFE BEĞİÇ |
Ayakla |
6 |
1 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
GÜLENSU SAHASI |
İDEALTEPESPOR |
İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş |
U11 |
46.GRUP |
İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş |
MUHAMMET ENES COŞKUN |
Ayakla |
17 |
2 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
GÜLENSU SAHASI |
İDEALTEPESPOR |
İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş |
U11 |
46.GRUP |
İDEALTEPESPOR |
DOĞUKAN ŞAŞMAZ |
Ayakla |
19 |
2 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
GÜLENSU SAHASI |
İDEALTEPESPOR |
İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş |
U11 |
46.GRUP |
İDEALTEPESPOR |
ALİ EYMEN HOŞGÖR |
Ayakla |
46 |
2 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL ATAKENT |
BEZİRGANBAHÇE |
U11 |
36.GRUP |
BEZİRGANBAHÇE |
HASAN ESAD TEYMUR |
Ayakla |
3 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL ATAKENT |
BEZİRGANBAHÇE |
U11 |
36.GRUP |
BEZİRGANBAHÇE |
YUNUS EMRE ŞAHİN |
Ayakla |
35 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL ATAKENT |
BEZİRGANBAHÇE |
U11 |
36.GRUP |
İSTANBUL ATAKENT |
UTKU GÜNDOĞDU |
Ayakla |
50 |
1 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
HANEFİ OZAN YÜKSEL |
Ayakla |
1 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
ÖMER ENES YILMAZ |
Ayakla |
8 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
EREN BUĞRA GÜLER |
Ayakla |
14 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
HANEFİ OZAN YÜKSEL |
Ayakla |
18 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
ÖMER ENES YILMAZ |
Ayakla |
29 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
ASAF KAYRA KİLİT |
Ayakla |
40 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
ÖMER URAZ GÖKDEMİR |
Ayakla |
44 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
ÖMER AKİF ERDURDU |
Ayakla |
47 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
KİLYOS SPOR |
U11 |
19.GRUP |
KİLYOS SPOR |
TOPRAK GÜLTEKİN |
Ayakla |
50 |
8 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.EĞİTİM |
ÇELİKTEPE |
U11 |
23.GRUP |
ÇELİKTEPE |
MAHİR KILIÇLI |
Ayakla |
4 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.EĞİTİM |
ÇELİKTEPE |
U11 |
23.GRUP |
ÇELİKTEPE |
CAN ALİ DOĞAN |
Ayakla |
19 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.EĞİTİM |
ÇELİKTEPE |
U11 |
23.GRUP |
ÇELİKTEPE |
BULUT ARAS DİRİCE |
Ayakla |
37 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.EĞİTİM |
ÇELİKTEPE |
U11 |
23.GRUP |
HÜR.EĞİTİM |
UĞUR AKYOL |
Ayakla |
47 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE BLD. |
MURATBEY |
U11 |
1.GRUP |
MURATBEY |
ÖMER UYGUR |
Ayakla |
38 |
0 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE BLD. |
MURATBEY |
U11 |
1.GRUP |
MURATBEY |
ÖMER UYGUR |
Ayakla |
43 |
0 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
YİĞİT TUTUNMAZ |
Ayakla |
10 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
YİĞİT TUTUNMAZ |
Ayakla |
17 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
AYAZ SAMET UYGEN |
Ayakla |
19 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
ALPEREN KALAYCI |
Ayakla |
21 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
YİĞİT TUTUNMAZ |
Ayakla |
27 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
AHMET KAYA |
Ayakla |
29 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
DOĞUKAN ATAKLI |
Ayakla |
31 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
ALTINYILDIZ |
ENDER DOĞAN |
Ayakla |
35 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
YİĞİT TUTUNMAZ |
Ayakla |
37 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
ALTINYILDIZ |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
KOCAMUSTAFAPAŞA |
YİĞİT TUTUNMAZ |
Ayakla |
42 |
1 |
9 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
RÜZGAR KAYAN |
Ayakla |
6 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
RÜZGAR KAYAN |
Ayakla |
10 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
RÜZGAR KAYAN |
Ayakla |
17 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
RÜZGAR KAYAN |
Ayakla |
18 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
YİĞİT EFE SEFERCİK |
Ayakla |
21 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
RÜZGAR KAYAN |
Ayakla |
22 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
MEHMET AKİF OĞUZ |
Ayakla |
27 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
BUĞRA ADIYAMAN |
Ayakla |
28 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
YUSUF YİĞİT |
Ayakla |
32 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
ORHANLI SPOR |
SEMİH ÖZTÜRK |
Ayakla |
41 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
ORHANLI SPOR |
ALİ BORAN GÖKÇE |
Ayakla |
43 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
MEHMET AKİF OĞUZ |
Ayakla |
45 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ORHANLI SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ |
ÇAĞRI KAĞAN ÖZTÜRK |
Ayakla |
46 |
11 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATALAR SAHASI |
YAKACIK |
KARTALSPOR |
U11 |
39.GRUP |
YAKACIK |
METE ORDUKAYA |
Ayakla |
8 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATALAR SAHASI |
YAKACIK |
KARTALSPOR |
U11 |
39.GRUP |
KARTALSPOR |
MUHAMMET ÇÜRÜK |
Ayakla |
14 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATALAR SAHASI |
YAKACIK |
KARTALSPOR |
U11 |
39.GRUP |
KARTALSPOR |
MUHAMMET ÇÜRÜK |
Kafayla |
26 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATALAR SAHASI |
YAKACIK |
KARTALSPOR |
U11 |
39.GRUP |
KARTALSPOR |
EMİR ASAF ÇETİN |
Kafayla |
30 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÖZ Y.SELİM |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
U11 |
24.GRUP |
ÖZ Y.SELİM |
MİRAÇ DAĞDAGEZ |
Ayakla |
5 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÖZ Y.SELİM |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
U11 |
24.GRUP |
ÖZ Y.SELİM |
MERT YILDIZ |
Ayakla |
10 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÖZ Y.SELİM |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
U11 |
24.GRUP |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
YUSUF CAN SERTKAYA |
Ayakla |
12 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÖZ Y.SELİM |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
U11 |
24.GRUP |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
YUSUF CAN SERTKAYA |
Ayakla |
16 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÖZ Y.SELİM |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
U11 |
24.GRUP |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
YUSUF CAN SERTKAYA |
Ayakla |
20 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÖZ Y.SELİM |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
U11 |
24.GRUP |
HASİP DİNÇSOY İÖO |
MUHAMMED FURKAN KORKMAZ |
Ayakla |
25 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
KEREM KADAN |
Ayakla |
6 |
0 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
KARTAL GÜREL |
Ayakla |
12 |
0 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
MATVEY GUZIYEV |
Ayakla |
18 |
0 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
EMİRHAN TUNÇELLİ |
Ayakla |
28 |
0 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR |
ALİ RÜZGAR AKGÖZ |
Ayakla |
37 |
0 |
5 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU GELİŞİM SPOR |
ÇIKSALIN SPOR |
U11 |
31.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
KENAN ARAS PAN |
Ayakla |
15 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU GELİŞİM SPOR |
ÇIKSALIN SPOR |
U11 |
31.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
KUZEY CEYLAN |
Ayakla |
27 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU GELİŞİM SPOR |
ÇIKSALIN SPOR |
U11 |
31.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
KUZEY CEYLAN |
Penaltı |
31 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU GELİŞİM SPOR |
ÇIKSALIN SPOR |
U11 |
31.GRUP |
BEYOĞLU GELİŞİM SPOR |
AYAZ ÖZEL |
Ayakla |
40 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
FETİH KELKİT |
ATAŞEHİR ÇAMOLUK |
U11 |
55.GRUP |
FETİH KELKİT |
DUHAN TUFAN |
Ayakla |
8 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
FETİH KELKİT |
ATAŞEHİR ÇAMOLUK |
U11 |
55.GRUP |
ATAŞEHİR ÇAMOLUK |
TAHİR KAAN YEŞİL |
Ayakla |
12 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
FETİH KELKİT |
ATAŞEHİR ÇAMOLUK |
U11 |
55.GRUP |
FETİH KELKİT |
DUHAN TUFAN |
Ayakla |
32 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
FETİH KELKİT |
ATAŞEHİR ÇAMOLUK |
U11 |
55.GRUP |
ATAŞEHİR ÇAMOLUK |
TAHİR KAAN YEŞİL |
Ayakla |
38 |
2 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
DİYAR BERKEN YILMAZ |
Ayakla |
1 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
MUHAMMED EMİN ADALAN |
Ayakla |
3 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
MUHAMMED EMİN ADALAN |
Ayakla |
4 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
ANIL ÖNAL |
Ayakla |
6 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
ANIL ÖNAL |
Ayakla |
8 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
EGEMEN HAMZA ÇAY |
Ayakla |
13 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
DİYAR BERKEN YILMAZ |
Ayakla |
15 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
ANIL ÖNAL |
Ayakla |
19 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
ALİ BUĞRA ÇEVİK |
Ayakla |
30 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
ALİ BUĞRA ÇEVİK |
Ayakla |
33 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
DİYAR BERKEN YILMAZ |
Ayakla |
36 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
BERAT UZVAŞ |
Ayakla |
38 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
BERAT UZVAŞ |
Ayakla |
40 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
BİLAL KARATAŞ |
Ayakla |
43 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ŞİLE YILDIZ SPOR |
SANCAKTEPE ZİGANA |
U11 |
41.GRUP |
SANCAKTEPE ZİGANA |
YUSUF BAYDAR |
Ayakla |
44 |
0 |
15 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TERAZİDERE |
MURATPAŞASPOR |
U11 |
9.GRUP |
TERAZİDERE |
EMİR SÖNMEZ |
Ayakla |
5 |
4 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TERAZİDERE |
MURATPAŞASPOR |
U11 |
9.GRUP |
TERAZİDERE |
EMİR SÖNMEZ |
Ayakla |
10 |
4 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TERAZİDERE |
MURATPAŞASPOR |
U11 |
9.GRUP |
MURATPAŞASPOR |
KEREM ÇETİN |
Ayakla |
15 |
4 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TERAZİDERE |
MURATPAŞASPOR |
U11 |
9.GRUP |
MURATPAŞASPOR |
ENES FURKAN BOZ |
Ayakla |
23 |
4 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TERAZİDERE |
MURATPAŞASPOR |
U11 |
9.GRUP |
TERAZİDERE |
EMİR SÖNMEZ |
Ayakla |
35 |
4 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TERAZİDERE |
MURATPAŞASPOR |
U11 |
9.GRUP |
TERAZİDERE |
MEHMED YUSUF KAVUK |
Ayakla |
45 |
4 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SİLİVRİ KADIKÖY |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
U11 |
3.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
MEHMET PALTUN |
Ayakla |
2 |
0 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SİLİVRİ KADIKÖY |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
U11 |
3.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
BERAT YILDIZ |
Ayakla |
5 |
0 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SİLİVRİ KADIKÖY |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
U11 |
3.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
EDRIS SAKHIZADA |
Ayakla |
33 |
0 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SİLİVRİ KADIKÖY |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
U11 |
3.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
İSMAİL FETHİ BAŞOĞLU |
Ayakla |
45 |
0 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL TRABZON |
ATAKENT GELİŞİM |
U11 |
36.GRUP |
İSTANBUL TRABZON |
YUSUF TURAN |
Ayakla |
21 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL TRABZON |
ATAKENT GELİŞİM |
U11 |
36.GRUP |
İSTANBUL TRABZON |
DENİZ ALEKSANDR DEMİRALP |
Ayakla |
23 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL TRABZON |
ATAKENT GELİŞİM |
U11 |
36.GRUP |
ATAKENT GELİŞİM |
DOĞUKAN TOSUN |
Ayakla |
33 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL TRABZON |
ATAKENT GELİŞİM |
U11 |
36.GRUP |
İSTANBUL TRABZON |
MİRAÇ BERK TATAR |
Ayakla |
34 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
İSTANBUL TRABZON |
ATAKENT GELİŞİM |
U11 |
36.GRUP |
İSTANBUL TRABZON |
EGE MİRAÇ CANOĞLU |
Ayakla |
37 |
4 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
ARIKÖY SPOR |
PINARSPOR |
U11 |
19.GRUP |
PINARSPOR |
OĞUZHAN DURSUN KÖKAY |
Ayakla |
32 |
0 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
EROKSPOR TESİSLERİ |
ESENLER EROKSPOR |
İSTANBULSPOR A.Ş. |
U11 |
58.GRUP |
ESENLER EROKSPOR |
BERK AYDIN |
Ayakla |
2 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
EROKSPOR TESİSLERİ |
ESENLER EROKSPOR |
İSTANBULSPOR A.Ş. |
U11 |
58.GRUP |
İSTANBULSPOR A.Ş. |
BEHRUZ IRGAV |
Kendi Kalesine |
15 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
EROKSPOR TESİSLERİ |
ESENLER EROKSPOR |
İSTANBULSPOR A.Ş. |
U11 |
58.GRUP |
ESENLER EROKSPOR |
HAMZA MEVLÜT SARIDUMAN |
Ayakla |
29 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
EROKSPOR TESİSLERİ |
ESENLER EROKSPOR |
İSTANBULSPOR A.Ş. |
U11 |
58.GRUP |
ESENLER EROKSPOR |
ÖMER MUSAB KARACA |
Ayakla |
42 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
EROKSPOR TESİSLERİ |
ESENLER EROKSPOR |
İSTANBULSPOR A.Ş. |
U11 |
58.GRUP |
ESENLER EROKSPOR |
ÖMER MUSAB KARACA |
Ayakla |
50 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
KASIMPAŞA A.Ş. |
U11 |
59.GRUP |
KASIMPAŞA A.Ş. |
MUHAMMED HATTAB ARSLAN |
Ayakla |
22 |
0 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
AKALAN |
ÇATALCA ÖZNAKKAŞ |
U11 |
3.GRUP |
AKALAN |
HAKAN KALKAN |
Ayakla |
9 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
AKALAN |
ÇATALCA ÖZNAKKAŞ |
U11 |
3.GRUP |
AKALAN |
POYRAZ BİLGİN |
Ayakla |
37 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
AKALAN |
ÇATALCA ÖZNAKKAŞ |
U11 |
3.GRUP |
AKALAN |
HAKAN KALKAN |
Ayakla |
38 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
AKALAN |
ÇATALCA ÖZNAKKAŞ |
U11 |
3.GRUP |
AKALAN |
HAKAN KALKAN |
Ayakla |
40 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TUNA SPOR |
İSTANBUL BAFRA |
U11 |
10.GRUP |
TUNA SPOR |
BERKE İNCİ |
Kafayla |
4 |
2 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TUNA SPOR |
İSTANBUL BAFRA |
U11 |
10.GRUP |
İSTANBUL BAFRA |
RÜZGAR ANIL ERDEM |
Ayakla |
5 |
2 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TUNA SPOR |
İSTANBUL BAFRA |
U11 |
10.GRUP |
TUNA SPOR |
BERKE İNCİ |
Ayakla |
15 |
2 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TUNA SPOR |
İSTANBUL BAFRA |
U11 |
10.GRUP |
İSTANBUL BAFRA |
HEVAL BAĞCI |
Ayakla |
17 |
2 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
TUNA SPOR |
İSTANBUL BAFRA |
U11 |
10.GRUP |
İSTANBUL BAFRA |
RÜZGAR ANIL ERDEM |
Ayakla |
27 |
2 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ORTADAĞ SPOR |
KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
ORTADAĞ SPOR |
ÇINAR EYMEN GELDİ |
Kendi Kalesine |
12 |
0 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ORTADAĞ SPOR |
KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ |
DOĞANAY ÇAKIR AKGÜN |
Ayakla |
37 |
0 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ORTADAĞ SPOR |
KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ |
EGE YILMAZ |
Ayakla |
45 |
0 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ATIŞALANISPOR |
MUSTAFA EYMEN ÇETİN |
Ayakla |
5 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ATIŞALANISPOR |
MUSTAFA EYMEN ÇETİN |
Ayakla |
10 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ATIŞALANISPOR |
SALİH EFE ESİN |
Ayakla |
15 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER TURGUTREİS |
AHMET EMİR BAŞARAN |
Ayakla |
20 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ATIŞALANISPOR |
MUSTAFA EYMEN ÇETİN |
Ayakla |
20 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ATIŞALANISPOR |
MUSTAFA EYMEN ÇETİN |
Ayakla |
30 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER TURGUTREİS |
POYRAZ TALUĞ |
Ayakla |
40 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ATIŞALANISPOR |
ESENLER TURGUTREİS |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER TURGUTREİS |
BERAT BİLİ |
Ayakla |
45 |
5 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
YEŞİLBAYIR |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
5.GRUP |
YEŞİLBAYIR |
ÖMER KAYA |
Ayakla |
4 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
YEŞİLBAYIR |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
5.GRUP |
YEŞİLBAYIR |
OZAN KUTAY ÖZDEMİR |
Ayakla |
8 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
YEŞİLBAYIR |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
DENİZ ERDEN |
Ayakla |
26 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
YEŞİLBAYIR |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
U11 |
5.GRUP |
YEŞİLBAYIR |
ÖMER KAYA |
Ayakla |
43 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
SÜTLÜCESPOR |
GALATA |
U11 |
31.GRUP |
SÜTLÜCESPOR |
ALİ POLAT ERDOĞAN |
Ayakla |
42 |
1 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM |
ÜSKÜDAR SALACAK |
U11 |
51.GRUP |
ÜSKÜDAR SALACAK |
EGE TOYGANÖZÜ |
Ayakla |
5 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM |
ÜSKÜDAR SALACAK |
U11 |
51.GRUP |
ÜSKÜDAR SALACAK |
EGE TOYGANÖZÜ |
Ayakla |
16 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM |
ÜSKÜDAR SALACAK |
U11 |
51.GRUP |
ÜSKÜDAR SALACAK |
KUZEY REMZİ GÜLTEKİN |
Ayakla |
22 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM |
ÜSKÜDAR SALACAK |
U11 |
51.GRUP |
ACIBADEM |
ADHAM ABUBAKR KHALEEL KHALEEL |
Ayakla |
24 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM |
ÜSKÜDAR SALACAK |
U11 |
51.GRUP |
ACIBADEM |
ADHAM ABUBAKR KHALEEL KHALEEL |
Ayakla |
42 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
14:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM |
ÜSKÜDAR SALACAK |
U11 |
51.GRUP |
ÜSKÜDAR SALACAK |
KUZEY REMZİ GÜLTEKİN |
Ayakla |
47 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
İBB YENİKAPI TESİSLERİ |
FATİH KARAGÜMRÜK |
FENERBAHÇE A.Ş. |
U11 |
59.GRUP |
FENERBAHÇE A.Ş. |
ÖMER FARUK KOCAMAN |
Ayakla |
10 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
İBB YENİKAPI TESİSLERİ |
FATİH KARAGÜMRÜK |
FENERBAHÇE A.Ş. |
U11 |
59.GRUP |
FENERBAHÇE A.Ş. |
EMİR KAÇAL |
Ayakla |
24 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
İBB YENİKAPI TESİSLERİ |
FATİH KARAGÜMRÜK |
FENERBAHÇE A.Ş. |
U11 |
59.GRUP |
FENERBAHÇE A.Ş. |
ÖMER FARUK KOCAMAN |
Ayakla |
37 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
İBB YENİKAPI TESİSLERİ |
FATİH KARAGÜMRÜK |
FENERBAHÇE A.Ş. |
U11 |
59.GRUP |
FATİH KARAGÜMRÜK |
EYMEN ALP AYYILDIZ |
Ayakla |
53 |
1 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
T.TAYFUN |
CEVİZLİSPOR |
U11 |
31.GRUP |
CEVİZLİSPOR |
AZİZ AYAZ KAYIKCI |
Ayakla |
18 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
T.TAYFUN |
CEVİZLİSPOR |
U11 |
31.GRUP |
CEVİZLİSPOR |
BERAT AYAZ USLU |
Ayakla |
36 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
T.TAYFUN |
CEVİZLİSPOR |
U11 |
31.GRUP |
CEVİZLİSPOR |
CAN ÖZCAN |
Ayakla |
38 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
T.TAYFUN |
CEVİZLİSPOR |
U11 |
31.GRUP |
CEVİZLİSPOR |
BERAT AYAZ USLU |
Ayakla |
40 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
T.TAYFUN |
CEVİZLİSPOR |
U11 |
31.GRUP |
CEVİZLİSPOR |
BERAT AYAZ USLU |
Ayakla |
45 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
T.TAYFUN |
CEVİZLİSPOR |
U11 |
31.GRUP |
CEVİZLİSPOR |
MUSTAFA DEMİRCİ |
Ayakla |
50 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
VALİDE TAYFUN |
DOĞAN GÜNEŞSPOR |
U11 |
51.GRUP |
VALİDE TAYFUN |
FATİH İMBATESEN |
Ayakla |
10 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
VALİDE TAYFUN |
DOĞAN GÜNEŞSPOR |
U11 |
51.GRUP |
VALİDE TAYFUN |
AHMET SAFA ALOĞLU |
Ayakla |
27 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
VALİDE TAYFUN |
DOĞAN GÜNEŞSPOR |
U11 |
51.GRUP |
VALİDE TAYFUN |
AHMET SAFA ALOĞLU |
Ayakla |
44 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
VALİDE TAYFUN |
DOĞAN GÜNEŞSPOR |
U11 |
51.GRUP |
VALİDE TAYFUN |
AHMET SAFA ALOĞLU |
Ayakla |
45 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
VALİDE TAYFUN |
DOĞAN GÜNEŞSPOR |
U11 |
51.GRUP |
VALİDE TAYFUN |
FURKAN YİĞİT DÜĞENCİOĞLU |
Ayakla |
46 |
5 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
SİLİVRİ MİMARSİNAN |
U11 |
3.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
ALİ SAMİ DEMİR |
Ayakla |
14 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
SİLİVRİ MİMARSİNAN |
U11 |
3.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
TAHİR EFE BİLGİN |
Ayakla |
17 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
SİLİVRİ MİMARSİNAN |
U11 |
3.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
YİĞİT ASLAN GÜZELAYDIN |
Penaltı |
21 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
SİLİVRİ MİMARSİNAN |
U11 |
3.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU |
ALİ SAMİ DEMİR |
Ayakla |
30 |
4 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
15:00 |
PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI |
PENDİKSPOR |
RAMS BAŞAKŞEHİR FK |
U11 |
59.GRUP |
RAMS BAŞAKŞEHİR FK |
EGE AHMET DOĞAN |
Ayakla |
6 |
0 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
BERAT KAYA |
Ayakla |
6 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
KEREM ACAR |
Ayakla |
7 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
HASAN EMRE CAN |
Ayakla |
9 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
ARAS İLBEYLİ |
Ayakla |
35 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
BERAT KAYA |
Ayakla |
37 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
KEREM ACAR |
Ayakla |
38 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
ÖMER TALHA CENDEK |
Ayakla |
39 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
ÖMER TALHA CENDEK |
Ayakla |
41 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
YUNUS EMRE BORA |
Ayakla |
45 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
ARNAVUTKÖY YAYLA |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
U11 |
5.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR |
ARAS BARİM |
Kendi Kalesine |
49 |
7 |
3 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
EMİREFENDİ |
U11 |
31.GRUP |
EMİREFENDİ |
İNANÇ KAYİHAN |
Ayakla |
6 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
EMİREFENDİ |
U11 |
31.GRUP |
EMİREFENDİ |
İNANÇ KAYİHAN |
Ayakla |
14 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
EMİREFENDİ |
U11 |
31.GRUP |
EMİREFENDİ |
UMUT EYMEN PURAL |
Ayakla |
24 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
EMİREFENDİ |
U11 |
31.GRUP |
EMİREFENDİ |
UMUT EYMEN PURAL |
Ayakla |
30 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
EMİREFENDİ |
U11 |
31.GRUP |
EMİREFENDİ |
İNANÇ KAYİHAN |
Ayakla |
33 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
EMİREFENDİ |
U11 |
31.GRUP |
EMİREFENDİ |
İNANÇ KAYİHAN |
Ayakla |
35 |
0 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
ÖZKARACAAHMET |
MERT ÇAKIR |
Ayakla |
4 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
ÖZKARACAAHMET |
BURAK GÖREN |
Ayakla |
5 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
ÖZKARACAAHMET |
BURAK GÖREN |
Ayakla |
14 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
ÖZKARACAAHMET |
MERT ÇAKIR |
Ayakla |
16 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
Yusuf dinlenmez |
Ayakla |
16 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
ÖZKARACAAHMET |
MERT ÇAKIR |
Ayakla |
18 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
Yusuf dinlenmez |
Ayakla |
22 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
ÖZKARACAAHMET |
BURAK GÖREN |
Ayakla |
30 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
miraç oğuzatak |
Ayakla |
42 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
ÖZKARACAAHMET |
U11 |
51.GRUP |
SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA |
Yusuf dinlenmez |
Ayakla |
47 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
AHMET EFE KARADENİZ |
Ayakla |
2 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
AHMET EFE KARADENİZ |
Ayakla |
16 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
MİRAC AHMET ÇALIŞKAN |
Ayakla |
20 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
AHMET EFE KARADENİZ |
Ayakla |
24 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
KEREM SABRİOĞLU |
Ayakla |
26 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMER FARUK AY |
Ayakla |
32 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
BERAT SİVRİTEPE |
Ayakla |
34 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ÖMERLİSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE ÇAKMAK |
ERTUĞRUL IRMAK |
Ayakla |
36 |
8 |
0 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U11 |
10.GRUP |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
EFE KAAN BAJRAMİ |
Ayakla |
5 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U11 |
10.GRUP |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
ÖMER DURSUN |
Ayakla |
10 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U11 |
10.GRUP |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
MUSTAFA ÇAĞLAR KAYALAR |
Ayakla |
15 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
16:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U11 |
10.GRUP |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
ANIL AYSAL |
Ayakla |
25 |
3 |
1 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
MUSTAFA KAĞAN İLLİK |
Ayakla |
7 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
SELİMİYE |
EMİR EREN AKDEMİR |
Ayakla |
14 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
AHMET ZAHİD TORLAK |
Ayakla |
19 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
SELİMİYE |
EMİR EREN AKDEMİR |
Ayakla |
23 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
MUHAMMED ALİ KARAYEL |
Ayakla |
25 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
MUSTAFA KAĞAN İLLİK |
Ayakla |
30 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
MUHAMMED ALİ KARAYEL |
Ayakla |
31 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
AHMET ZAHİD TORLAK |
Ayakla |
33 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
ENES BERA ODABAŞI |
Ayakla |
36 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ÇAMLICASPOR |
SELİMİYE |
U11 |
53.GRUP |
ÇAMLICASPOR |
MUSTAFA KAĞAN İLLİK |
Ayakla |
43 |
8 |
2 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
MODAFEN |
KUZEY YENİL |
Ayakla |
2 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
ASLANORDU GENÇLİK |
ALPER ÖZER |
Ayakla |
5 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
MODAFEN |
AREN KARADUMAN |
Ayakla |
6 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
MODAFEN |
AREN KARADUMAN |
Ayakla |
6 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
MODAFEN |
AREN KARADUMAN |
Ayakla |
6 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
MODAFEN |
ALP AREL KUL |
Ayakla |
11 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
MODAFEN |
KEREM ALANBAY |
Ayakla |
13 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
ASLANORDU GENÇLİK |
TUĞRA BERK BESLEN |
Ayakla |
19 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
ASLANORDU GENÇLİK |
MUHAMMET ALİ ODUN |
Ayakla |
25 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ASLANORDU GENÇLİK |
MODAFEN |
U11 |
42.GRUP |
ASLANORDU GENÇLİK |
TUĞRA BERK BESLEN |
Ayakla |
37 |
4 |
6 |
2 |
27.4.2024 |
18:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YELDEĞİRMENİ |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
U11 |
43.GRUP |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
RÜZGAR EMİN ÇELİK |
Ayakla |
7 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
18:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YELDEĞİRMENİ |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
U11 |
43.GRUP |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
TUĞRA KAYSAL |
Ayakla |
19 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
18:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YELDEĞİRMENİ |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
U11 |
43.GRUP |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
HAMDİ BERAT ÖZER |
Ayakla |
20 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
18:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YELDEĞİRMENİ |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
U11 |
43.GRUP |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
HAMDİ BERAT ÖZER |
Ayakla |
20 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
18:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YELDEĞİRMENİ |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
U11 |
43.GRUP |
YELDEĞİRMENİ |
ALİ ARDA YILDIRIM |
Ayakla |
34 |
2 |
4 |
2 |
27.4.2024 |
18:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YELDEĞİRMENİ |
İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ |
U11 |
43.GRUP |
YELDEĞİRMENİ |
MERT KOCAOĞLU |
Ayakla |
42 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
09:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK DOĞAN |
PENDİK ESENYALI |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK DOĞAN |
ONUR ATA AYGÜL |
Ayakla |
6 |
4 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
09:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK DOĞAN |
PENDİK ESENYALI |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK ESENYALI |
FURKAN ERCAN |
Ayakla |
9 |
4 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
09:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK DOĞAN |
PENDİK ESENYALI |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK DOĞAN |
MEHMET GEZGİN |
Ayakla |
17 |
4 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
09:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK DOĞAN |
PENDİK ESENYALI |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK DOĞAN |
MEHMET GEZGİN |
Ayakla |
18 |
4 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
09:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK DOĞAN |
PENDİK ESENYALI |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK DOĞAN |
ONUR ATA AYGÜL |
Ayakla |
30 |
4 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
İSTANBUL BULANCAK |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U11 |
6.GRUP |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
MEHMET ALİ GÜVEN |
Ayakla |
36 |
2 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
İSTANBUL BULANCAK |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U11 |
6.GRUP |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
HALİL ÖKMEN |
Ayakla |
45 |
2 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
İSTANBUL BULANCAK |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U11 |
6.GRUP |
İSTANBUL BULANCAK |
MUHAMMED EMİN ÇAKIR |
Ayakla |
47 |
2 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
İSTANBUL BULANCAK |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U11 |
6.GRUP |
İSTANBUL BULANCAK |
MİRAÇ ACAR |
Ayakla |
49 |
2 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA PLEVNE SPOR |
TUZLA ORTA MAHALLE |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA PLEVNE SPOR |
ANIL SÖNMEZ |
Ayakla |
20 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA PLEVNE SPOR |
TUZLA ORTA MAHALLE |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA PLEVNE SPOR |
MEHMET MUHAMMED ÖZYURT |
Ayakla |
21 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA PLEVNE SPOR |
TUZLA ORTA MAHALLE |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA PLEVNE SPOR |
AYAZ OFLU |
Ayakla |
23 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA PLEVNE SPOR |
TUZLA ORTA MAHALLE |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA PLEVNE SPOR |
RÜZGAR AÇIK |
Ayakla |
34 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA PLEVNE SPOR |
TUZLA ORTA MAHALLE |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA ORTA MAHALLE |
AHMET TAHA ÇELİKER |
Ayakla |
38 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
TUZLA PLEVNE SPOR |
TUZLA ORTA MAHALLE |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA PLEVNE SPOR |
YUSUF BERA CAN |
Ayakla |
50 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
ÇINAR EDİN ZAFER |
Ayakla |
2 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
ÇINAR EDİN ZAFER |
Ayakla |
9 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
AYKAN TÜZİNOĞLU |
Ayakla |
14 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
ÇINAR EDİN ZAFER |
Ayakla |
27 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
EYMEN YUSUF KAHVE |
Ayakla |
38 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK EMEK SPOR |
BUĞRA ŞAHİNKAYA |
Ayakla |
39 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK EMEK SPOR |
MUHAMMED HAMZA MADEN |
Ayakla |
43 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK EMEK SPOR |
ABDULLAH GÜL |
Ayakla |
45 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK EMEK SPOR |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
U11 |
47.GRUP |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
KEREM ŞENAY |
Ayakla |
49 |
3 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER |
ESENLER ORUÇREİS SPOR |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER |
MEHMET YUSUF KILIÇ |
Ayakla |
2 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER |
ESENLER ORUÇREİS SPOR |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER |
RAMAZAN KARADUMAN |
Ayakla |
24 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER |
ESENLER ORUÇREİS SPOR |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER ORUÇREİS SPOR |
ERAY EDİZ AKYOL |
Ayakla |
37 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
GÜZELCE |
TEPECİK ANADOLU |
U11 |
2.GRUP |
GÜZELCE |
MEHMET KULABER |
Penaltı |
20 |
3 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
GÜZELCE |
TEPECİK ANADOLU |
U11 |
2.GRUP |
GÜZELCE |
MEHMET EMİR OĞUZ |
Ayakla |
33 |
3 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
10:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
GÜZELCE |
TEPECİK ANADOLU |
U11 |
2.GRUP |
GÜZELCE |
MEHMET KULABER |
Ayakla |
41 |
3 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA ATLETİK |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
U11 |
10.GRUP |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
YILMAZ HENDEN |
Ayakla |
16 |
0 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA ATLETİK |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
U11 |
10.GRUP |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
ABDULKADİR EKİN |
Ayakla |
19 |
0 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA ATLETİK |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
U11 |
10.GRUP |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
ENES YAMAN |
Ayakla |
34 |
0 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA ATLETİK |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
U11 |
10.GRUP |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
ENES YAMAN |
Ayakla |
42 |
0 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA ATLETİK |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
U11 |
10.GRUP |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
ENES YAMAN |
Ayakla |
45 |
0 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SELİMPAŞA |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
U11 |
2.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
GÜNDOĞAN TURFAN |
Ayakla |
21 |
2 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SELİMPAŞA |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
U11 |
2.GRUP |
SELİMPAŞA |
KEREM EMEK |
Ayakla |
37 |
2 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SELİMPAŞA |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
U11 |
2.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
GÜNDOĞAN TURFAN |
Ayakla |
42 |
2 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SELİMPAŞA |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
U11 |
2.GRUP |
SELİMPAŞA |
RECEP EMİR YÜZYIL |
Kendi Kalesine |
45 |
2 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
SELİMPAŞA |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
U11 |
2.GRUP |
SELİMPAŞA |
KEREM EMEK |
Ayakla |
46 |
2 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
FATİH YAYLA |
MEHMET BERAT AYTAR |
Ayakla |
5 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
SAİT ÇAKAN |
Ayakla |
11 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
SAİT ÇAKAN |
Ayakla |
19 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
SAİT ÇAKAN |
Ayakla |
20 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
SAİT ÇAKAN |
Ayakla |
29 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
BATUHAN YAVUZ |
Ayakla |
32 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
BATUHAN YAVUZ |
Ayakla |
34 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
FATİH YAYLA |
GÜZELHİSAR |
U11 |
17.GRUP |
GÜZELHİSAR |
KADİR GEYİK |
Ayakla |
38 |
1 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
ATEŞTUĞLA SPOR |
GÜNEŞLİ |
U11 |
6.GRUP |
ATEŞTUĞLA SPOR |
MELİH MUSA AKGÖK |
Ayakla |
1 |
6 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
ATEŞTUĞLA SPOR |
GÜNEŞLİ |
U11 |
6.GRUP |
ATEŞTUĞLA SPOR |
MELİH MUSA AKGÖK |
Ayakla |
11 |
6 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
ATEŞTUĞLA SPOR |
GÜNEŞLİ |
U11 |
6.GRUP |
ATEŞTUĞLA SPOR |
MUHAMMET EMİN DÜZYURT |
Ayakla |
22 |
6 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
ATEŞTUĞLA SPOR |
GÜNEŞLİ |
U11 |
6.GRUP |
ATEŞTUĞLA SPOR |
MUHAMMET EMİN KIYAK |
Ayakla |
30 |
6 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
ATEŞTUĞLA SPOR |
GÜNEŞLİ |
U11 |
6.GRUP |
ATEŞTUĞLA SPOR |
MELİH MUSA AKGÖK |
Ayakla |
37 |
6 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
ATEŞTUĞLA SPOR |
GÜNEŞLİ |
U11 |
6.GRUP |
ATEŞTUĞLA SPOR |
MELİH MUSA AKGÖK |
Ayakla |
40 |
6 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK VELİBABA |
PENDİKGÜCÜ |
U11 |
48.GRUP |
PENDİKGÜCÜ |
TAHA ARAS |
Ayakla |
6 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK VELİBABA |
PENDİKGÜCÜ |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK VELİBABA |
İBRAHİM YENER |
Ayakla |
14 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK VELİBABA |
PENDİKGÜCÜ |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK VELİBABA |
HASAN BERK ÇİMEN |
Ayakla |
14 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK VELİBABA |
PENDİKGÜCÜ |
U11 |
48.GRUP |
PENDİKGÜCÜ |
MEHMET EFE TÜMSEK |
Ayakla |
23 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK VELİBABA |
PENDİKGÜCÜ |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK VELİBABA |
MUHAMMED FATİH BOZTEPE |
Ayakla |
35 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
PENDİK VELİBABA |
PENDİKGÜCÜ |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK VELİBABA |
BİLAL GENÇ |
Ayakla |
50 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
CİHANGİR ÖZİNAL |
Ayakla |
8 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
EYÜP ENSAR TİKDAĞ |
Ayakla |
9 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
EYÜP ENSAR TİKDAĞ |
Ayakla |
10 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
CİHANGİR ÖZİNAL |
Ayakla |
15 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
EYÜP ENSAR TİKDAĞ |
Ayakla |
17 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
MİRAÇ HAMZA KARADAĞ |
Ayakla |
31 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
NUH MİRAÇ YALÇINKAYA |
Ayakla |
42 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ÜÇYÜZLÜ |
ESENLER KENTYILDIZ |
U11 |
24.GRUP |
ESENLER KENTYILDIZ |
RÜZGAR EGE KAYA |
Penaltı |
50 |
0 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
İSTANBUL KASTAMONU |
DAVUTPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
DAVUTPAŞA |
SEYFETTİN EMİR DELİL |
Ayakla |
13 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
İSTANBUL KASTAMONU |
DAVUTPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
İSTANBUL KASTAMONU |
ÖMER FARUK KAYMAK |
Ayakla |
18 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
İSTANBUL KASTAMONU |
DAVUTPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
DAVUTPAŞA |
YİĞİT SANCAKTAR |
Kafayla |
36 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB YEDİKULE SAHASI |
İSTANBUL KASTAMONU |
DAVUTPAŞA |
U11 |
17.GRUP |
DAVUTPAŞA |
YİĞİT SANCAKTAR |
Ayakla |
44 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
TUZLA ANADOLU SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA ANADOLU SPOR |
MUHAMMED ALİ DEMİRCİ |
Ayakla |
13 |
3 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
TUZLA ANADOLU SPOR |
U11 |
57.GRUP |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
YİĞİT FURKAN AKINCI |
Ayakla |
18 |
3 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
TUZLA ANADOLU SPOR |
U11 |
57.GRUP |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
MİRAÇ VAR |
Ayakla |
34 |
3 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
TUZLA ANADOLU SPOR |
U11 |
57.GRUP |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
MİRAÇ VAR |
Ayakla |
42 |
3 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
İBB TUZLA SAHİL SPOR TES. |
İSTANBUL TUZLA MERCAN SPOR |
TUZLA ANADOLU SPOR |
U11 |
57.GRUP |
TUZLA ANADOLU SPOR |
YUNUS EMRE DURMAZ |
Ayakla |
50 |
3 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
HAMZA DEMİRÖZ |
Ayakla |
17 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
HAMZA DEMİRÖZ |
Ayakla |
22 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
ENES VELİ ÜNLÜ |
Ayakla |
35 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
PENDİK KAYNARCA |
KERİM BERAT ÖĞKE |
Ayakla |
35 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
ESER EFE DÖNGEL |
Ayakla |
37 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
NURETTİN ÖZCAN |
Ayakla |
39 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
EYMEN ÇAVUŞ |
Ayakla |
49 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TOKİ PENDİK DOĞANSPOR TESİSLERİ |
KURTKÖYSPOR |
PENDİK KAYNARCA |
U11 |
48.GRUP |
KURTKÖYSPOR |
YUSUF KENGER |
Ayakla |
50 |
7 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
BAĞCILAR SPOR |
BAĞCILAR EĞİTİM |
U11 |
6.GRUP |
BAĞCILAR EĞİTİM |
ARDA BERK ÖZKAN |
Ayakla |
16 |
0 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
BAĞCILAR SPOR |
BAĞCILAR EĞİTİM |
U11 |
6.GRUP |
BAĞCILAR EĞİTİM |
ARDA BERK ÖZKAN |
Ayakla |
50 |
0 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
SAĞMALCILAR SPOR |
KARTALTEPE |
U11 |
10.GRUP |
KARTALTEPE |
ABDULLAH ANIL AYDIN |
Ayakla |
10 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
SAĞMALCILAR SPOR |
KARTALTEPE |
U11 |
10.GRUP |
SAĞMALCILAR SPOR |
MUSTAFA HAMZA USLUER |
Ayakla |
17 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
SAĞMALCILAR SPOR |
KARTALTEPE |
U11 |
10.GRUP |
SAĞMALCILAR SPOR |
OZAN BARIŞ BİLEN |
Ayakla |
27 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
FENER KÖYÜ |
U11 |
2.GRUP |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
YAHYA KEMAL UYSAL |
Ayakla |
12 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
FENER KÖYÜ |
U11 |
2.GRUP |
FENER KÖYÜ |
YUSUF EGE ERGÜN |
Ayakla |
15 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
FENER KÖYÜ |
U11 |
2.GRUP |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
GÖRKEM GÜMÜŞ |
Ayakla |
18 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
FENER KÖYÜ |
U11 |
2.GRUP |
FENER KÖYÜ |
MEHMET EMİR ŞEN |
Ayakla |
21 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
FENER KÖYÜ |
U11 |
2.GRUP |
FENER KÖYÜ |
YUSUF EGE ERGÜN |
Ayakla |
49 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÇATALCA BELEDİYE SPOR |
FENER KÖYÜ |
U11 |
2.GRUP |
FENER KÖYÜ |
KUZEY EREN |
Ayakla |
50 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ÖZGENSPOR |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
U11 |
28.GRUP |
ÖZGENSPOR |
ALİ EREN BİTKAY |
Ayakla |
14 |
1 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ÖZGENSPOR |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
U11 |
28.GRUP |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
KADİR OSMAN |
Ayakla |
25 |
1 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ÖZGENSPOR |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
U11 |
28.GRUP |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
ABDURRAHİM GEYLANİ CİN |
Ayakla |
26 |
1 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ÖZGENSPOR |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
U11 |
28.GRUP |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
ABDURRAHİM GEYLANİ CİN |
Ayakla |
29 |
1 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ÖZGENSPOR |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
U11 |
28.GRUP |
SULTANGAZİ İSMETPAŞA |
MUHAMMED EFE ALTUNTAŞ |
Ayakla |
32 |
1 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
UĞUR BABAHAN |
Ayakla |
6 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
UĞUR BABAHAN |
Ayakla |
14 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
TAHA ADIGÜZEL |
Kafayla |
18 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AMBARLISPOR |
ÇINAR PEKTAŞ |
Ayakla |
19 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
ÖMÜR TEMİZ |
Ayakla |
22 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
UĞUR BABAHAN |
Ayakla |
27 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AMBARLISPOR |
KEMAL ÇINAR ÇEPER |
Ayakla |
35 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
UĞUR BABAHAN |
Ayakla |
36 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
FARUK CAN KAVAK |
Ayakla |
40 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AMBARLISPOR |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
U11 |
4.GRUP |
AVCILAR KAFKAS KARTALLARI SPOR KULÜBÜ |
ENES SOYSAL |
Ayakla |
41 |
2 |
8 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
TRABZON 1453 SPOR |
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR |
U11 |
7.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
EMİR ALİ ALCAN |
Ayakla |
3 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
TRABZON 1453 SPOR |
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR |
U11 |
7.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
YUNUS EMRE SELÇUK |
Kendi Kalesine |
8 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
TRABZON 1453 SPOR |
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR |
U11 |
7.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
EMİR ALİ ALCAN |
Ayakla |
16 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
TRABZON 1453 SPOR |
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR |
U11 |
7.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
EMİR ALİ ALCAN |
Ayakla |
27 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
TRABZON 1453 SPOR |
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR |
U11 |
7.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
EMİR ALİ ALCAN |
Ayakla |
31 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ |
TRABZON 1453 SPOR |
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR |
U11 |
7.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
ARJİN ABDULLAH ALKIN |
Ayakla |
36 |
5 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
SEMİH YEŞİL |
Ayakla |
8 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
SEMİH YEŞİL |
Ayakla |
9 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
EGE ÇAVUŞ |
Ayakla |
15 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
EGE ÇAVUŞ |
Ayakla |
17 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
DORUKBERK KAYNAK |
Ayakla |
19 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
DORUKBERK KAYNAK |
Ayakla |
20 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
BOSTANCI |
AYAZ GÜNGÖRDÜ |
Ayakla |
21 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
DORUKBERK KAYNAK |
Ayakla |
40 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BERAT ŞAHİN |
Ayakla |
48 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
MİRAÇ KEREM TANIŞ |
Penaltı |
54 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
HAYDARPAŞA DEMİR |
BOSTANCI |
U11 |
56.GRUP |
HAYDARPAŞA DEMİR |
HAMDİ DORUK ESKİ |
Ayakla |
62 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
DOLAYOBA |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
EROL TALHA ELÇİ |
Ayakla |
13 |
1 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
DOLAYOBA |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
ALİ GÜRDAL |
Ayakla |
27 |
1 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
DOLAYOBA |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
BİLAL TALHA ÇOLAK |
Ayakla |
37 |
1 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
DOLAYOBA |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
ALİ GÜRDAL |
Ayakla |
39 |
1 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
DOLAYOBA |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
ALİ GÜRDAL |
Ayakla |
48 |
1 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
DOLAYOBA |
PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ |
U11 |
47.GRUP |
DOLAYOBA |
MUHAMMET MUSTAFA GÖZEN |
Ayakla |
50 |
1 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
BERAT TEPE |
Ayakla |
1 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
ALİ KARDAŞ |
Ayakla |
5 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
ŞÜKRÜ KEREM YEŞİLYURT |
Ayakla |
11 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
BERA KAYA |
Ayakla |
15 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
BERA KAYA |
Ayakla |
17 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
SEMİH ERDAL |
Ayakla |
20 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
MEHMET PAMUK |
Ayakla |
26 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
MUHAMMET YUSUF KAYMAZ |
Ayakla |
31 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
GÜNEY ABATAY |
Ayakla |
46 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
AHMET ANIL YAĞŞİ |
Ayakla |
47 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇEKMEKÖYGÜCÜ |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
U11 |
43.GRUP |
İSTANBUL SULTANBEYLİ JİMNASTİK VE YÜZME SPOR |
CAN BARTU EYÜPOĞLU |
Ayakla |
50 |
4 |
7 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DEMİR |
BAYRAMPAŞA TEKNİK |
U11 |
9.GRUP |
BAYRAMPAŞA TEKNİK |
EMİRAY KARABULUT |
Ayakla |
10 |
0 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DEMİR |
BAYRAMPAŞA TEKNİK |
U11 |
9.GRUP |
BAYRAMPAŞA TEKNİK |
EMİRAY KARABULUT |
Ayakla |
17 |
0 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DEMİR |
BAYRAMPAŞA TEKNİK |
U11 |
9.GRUP |
BAYRAMPAŞA TEKNİK |
EMİRAY KARABULUT |
Ayakla |
43 |
0 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
ÇINAR AKGÜN |
Ayakla |
1 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
AYBARS ATAY |
Ayakla |
3 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
POYRAZ GÜNEŞ |
Ayakla |
11 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
İZZETTİN |
AHMET YASİN PERDE |
Ayakla |
15 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
AHMET KEMAL HARMAN |
Ayakla |
30 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
KEREM MERT ALTAN |
Ayakla |
40 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İZZETTİN |
GÖKÇEALİ |
U11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
ALİ ARDA ÇAKAR |
Ayakla |
47 |
1 |
6 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ATALAR |
KARTALGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
KARTALGÜCÜ |
ÇINAR EFEKAN AYIRKAN |
Ayakla |
1 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ATALAR |
KARTALGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
KARTALGÜCÜ |
EGEMEN ARMAĞAN |
Ayakla |
10 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ATALAR |
KARTALGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
KARTALGÜCÜ |
EGEMEN ARMAĞAN |
Ayakla |
20 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ATALAR |
KARTALGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
ATALAR |
ŞEMSETTİN YUSUF ŞAHİNTAŞ |
Ayakla |
27 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ATALAR |
KARTALGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
ATALAR |
HAYRİ EYMEN GÜNER |
Ayakla |
45 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATALAR SAHASI |
ATALAR |
KARTALGÜCÜ |
U11 |
39.GRUP |
KARTALGÜCÜ |
EGEMEN ARMAĞAN |
Ayakla |
50 |
2 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
BERKAY ÇERİ |
Ayakla |
7 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
HÜSEYİN ALİ ERGİN |
Ayakla |
21 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
EYÜP ÖZDEMİR |
Ayakla |
23 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
BERAT BOZ |
Ayakla |
32 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
BERKAY ÇERİ |
Ayakla |
35 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
EYÜP ÖZDEMİR |
Ayakla |
45 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
AVCILAR CİHANGİR |
U11 |
4.GRUP |
SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA |
RÜZGÂR ATA YARDIMCI |
Ayakla |
50 |
7 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
MUSTAFA EMİR BEDİRHANOĞLU |
Ayakla |
9 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
ALİ KORUCUKLU |
Penaltı |
22 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
AHMET RIZA YULAFCI |
Ayakla |
27 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
AKTAN EYMEN GÜNAY |
Ayakla |
30 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ALİ BAYBARS BAŞESKİOĞLU |
Ayakla |
32 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
YİĞİT OĞUZ BAKACAK |
Ayakla |
33 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
YİĞİT OĞUZ BAKACAK |
Ayakla |
40 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
KEREM TUĞRA YILDIZ |
Ayakla |
42 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
MİRAC YUSUF AKSU |
Ayakla |
48 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
YİĞİT OĞUZ BAKACAK |
Ayakla |
50 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
ATAŞEHİRGÜCÜ |
U11 |
55.GRUP |
BATI ATAŞEHİR SPOR |
MİRAC YUSUF AKSU |
Ayakla |
53 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
HASAN GÜVEN |
Ayakla |
14 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
BATUHAN ELGİN |
Ayakla |
20 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
ÖMER BULDU |
Ayakla |
24 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
ÖMER BULDU |
Ayakla |
24 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
OĞUZHAN YALÇIN |
Ayakla |
29 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
MİRHAT AYDIN |
Ayakla |
31 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
OĞUZHAN YALÇIN |
Ayakla |
35 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
ENDER UTKU KEDİ |
Ayakla |
36 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
DOLAYOBA HALI SAHA |
KAYNARCASPOR |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
U11 |
47.GRUP |
PENDİK ANADOLU FUTBOL 2023 |
OĞUZHAN YALÇIN |
Ayakla |
45 |
0 |
9 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YAMANSPOR |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
U11 |
42.GRUP |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
YİĞİT AYÇİÇEK |
Ayakla |
1 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YAMANSPOR |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
U11 |
42.GRUP |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
EMİR SEFA TOSUN |
Ayakla |
5 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YAMANSPOR |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
U11 |
42.GRUP |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
YİĞİT AYÇİÇEK |
Ayakla |
22 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KARABEKİR SAHASI |
YAMANSPOR |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
U11 |
42.GRUP |
IHLAMURKUYU BİRLİK |
ANIL KOÇ |
Ayakla |
40 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ |
U11 |
3.GRUP |
ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ |
MUHAMMED MUSAB FİDAN |
Ayakla |
5 |
1 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ |
U11 |
3.GRUP |
ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ |
MUHAMMED MUSAB FİDAN |
Ayakla |
35 |
1 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ |
U11 |
3.GRUP |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
EFE ARAS BAĞCI |
Ayakla |
45 |
1 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U11 |
18.GRUP |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
CEM BAHADIR |
Ayakla |
2 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U11 |
18.GRUP |
AYAZAĞA ESEN |
TOPRAK VATAN |
Ayakla |
19 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U11 |
18.GRUP |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
ASİL KUTAY KOÇ |
Ayakla |
41 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U11 |
18.GRUP |
KUZEYİN ASLANLARI SPOR |
CEM BAHADIR |
Ayakla |
45 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI |
BULVARSPOR |
SULTANBEYLİ BLD. |
U11 |
58.GRUP |
BULVARSPOR |
ÇAĞAN EGE KABA |
Ayakla |
35 |
1 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
GAZİ MAHALLESİ |
SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ |
U11 |
28.GRUP |
GAZİ MAHALLESİ |
GÖKTUĞ YUSUF UZUNKAYA |
Ayakla |
1 |
5 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
GAZİ MAHALLESİ |
SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ |
U11 |
28.GRUP |
GAZİ MAHALLESİ |
HASAN ENSAR ERDOĞAN |
Ayakla |
4 |
5 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
GAZİ MAHALLESİ |
SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ |
U11 |
28.GRUP |
GAZİ MAHALLESİ |
HAMZA EYMEN AKYÜZ |
Ayakla |
13 |
5 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
GAZİ MAHALLESİ |
SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ |
U11 |
28.GRUP |
GAZİ MAHALLESİ |
HASAN ENSAR ERDOĞAN |
Ayakla |
16 |
5 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
14:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
GAZİ MAHALLESİ |
SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ |
U11 |
28.GRUP |
GAZİ MAHALLESİ |
AYAZ TOSUN |
Ayakla |
40 |
5 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
YENİ ÖZKARTAL |
GAZİOSMANPAŞA |
U11 |
27.GRUP |
GAZİOSMANPAŞA |
ÖMER FARUK MEYDANCI |
Ayakla |
10 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
YENİ ÖZKARTAL |
GAZİOSMANPAŞA |
U11 |
27.GRUP |
YENİ ÖZKARTAL |
EGEMEN ALİM YÖNEV |
Ayakla |
44 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
YENİ ÖZKARTAL |
GAZİOSMANPAŞA |
U11 |
27.GRUP |
YENİ ÖZKARTAL |
EGEMEN ALİM YÖNEV |
Ayakla |
48 |
2 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
ADALAR |
YAĞIZ ALP ÇAM |
Ayakla |
6 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
KARTAL ATLAS SPOR |
ARAS YILDIRIM |
Ayakla |
12 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
KARTAL ATLAS SPOR |
ARAS YILDIRIM |
Ayakla |
15 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
KARTAL ATLAS SPOR |
ARIN BİLGİÇ |
Ayakla |
17 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
ADALAR |
MİRAÇ TURNA |
Ayakla |
24 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
KARTAL ATLAS SPOR |
ARIN BİLGİÇ |
Ayakla |
28 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATALAR SAHASI |
ADALAR |
KARTAL ATLAS SPOR |
U11 |
40.GRUP |
KARTAL ATLAS SPOR |
KUZEY ERCİK |
Ayakla |
50 |
2 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
MİRAÇ ARSLAN |
Ayakla |
4 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
AHMET ASIM TAMER |
Ayakla |
5 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
SULTANMURAT |
İSA METE ÇALIŞKAN |
Ayakla |
29 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
AHMET ASIM TAMER |
Ayakla |
38 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
EFE ÇINAR BEYAZ |
Ayakla |
40 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
MUSTAFA KEMAL ATALAR |
Ayakla |
41 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
BUĞRA BARAN SOYSAL |
Ayakla |
45 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL |
SULTANMURAT |
U11 |
35.GRUP |
SULTANMURAT |
ÖMER SAFA AYDIN |
Ayakla |
49 |
6 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
İÇERENKÖY İ.Y. |
EREN AYDIN |
Ayakla |
5 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
DENİZ YILDIRIM |
Ayakla |
7 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
ALİ FIRAT |
Ayakla |
10 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
AHMED KERİM AKIN |
Ayakla |
15 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
DENİZ YILDIRIM |
Ayakla |
20 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
ALİ ÇINAR CEVİZLİ |
Ayakla |
24 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
AHMED KERİM AKIN |
Ayakla |
30 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
BARAN URAS AVCI |
Ayakla |
35 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
AHMED KERİM AKIN |
Ayakla |
40 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
ALİ FIRAT |
Ayakla |
44 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
ATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
İÇERENKÖY İ.Y. |
U11 |
54.GRUP |
ATAŞEHİR 1905 SPOR |
BARAN URAS AVCI |
Ayakla |
49 |
10 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
BAĞLARBAŞI |
ALİCAN ÇAĞLAYAN |
Ayakla |
3 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
BAĞLARBAŞI |
ADNAN YAHYA BAŞDEMİR |
Ayakla |
8 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
ÜNALANSPOR |
AHMET AKİF KUKUL |
Ayakla |
11 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
BAĞLARBAŞI |
ADNAN YAHYA BAŞDEMİR |
Ayakla |
15 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
BAĞLARBAŞI |
MUSTAFA ÖZTÜRK |
Ayakla |
24 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
BAĞLARBAŞI |
ALİ SAMİ ÇEVİK |
Ayakla |
33 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BAĞLARBAŞI |
ÜNALANSPOR |
U11 |
53.GRUP |
BAĞLARBAŞI |
EGEMEN DUMAN |
Ayakla |
37 |
6 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ |
ESENEVLERSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ESENEVLERSPOR |
EYMEN YALÇIN |
Ayakla |
18 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ |
ESENEVLERSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ESENEVLERSPOR |
ORHAN CEMAL BUDAK |
Ayakla |
23 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ |
ESENEVLERSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ |
MERT TEMEL |
Ayakla |
43 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ |
ESENEVLERSPOR |
U11 |
41.GRUP |
ESENEVLERSPOR |
EYMEN YALÇIN |
Ayakla |
48 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL GİRESUN |
U11 |
9.GRUP |
İSTANBUL GİRESUN |
TOLGA GÜLER |
Ayakla |
3 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL GİRESUN |
U11 |
9.GRUP |
İSTANBUL GİRESUN |
ABDULLAH ÇELİK |
Kafayla |
20 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL GİRESUN |
U11 |
9.GRUP |
İSTANBUL GİRESUN |
ERAY KARAKUŞ |
Ayakla |
40 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL GİRESUN |
U11 |
9.GRUP |
İSTANBUL GİRESUN |
TOLGA GÜLER |
Ayakla |
45 |
0 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
MOHAMED ELESSAVY |
Ayakla |
9 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
HAMZA KOÇAK |
Ayakla |
15 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
SİLİVRİSPOR |
TUNÇ ÇELİK |
Ayakla |
22 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
MOHAMED ELESSAVY |
Ayakla |
26 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
EFE ÇETİNKAYA |
Ayakla |
29 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
SİLİVRİSPOR |
ÇINAR YILDIZ |
Ayakla |
30 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
ALİ KEREM ELİEYİOĞLU |
Ayakla |
35 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
MOHAMED ELESSAVY |
Ayakla |
38 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
15:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR |
SİLİVRİSPOR |
U11 |
58.GRUP |
SİLİVRİSPOR |
ATABERK ARTUN GÜNEŞ |
Ayakla |
46 |
6 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
ISPARTAKULE SPOR |
U11 |
4.GRUP |
ISPARTAKULE SPOR |
YAĞIZ DEMİR |
Ayakla |
2 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
ISPARTAKULE SPOR |
U11 |
4.GRUP |
ISPARTAKULE SPOR |
YUSUF TAHA AKGÜL |
Ayakla |
9 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
ISPARTAKULE SPOR |
U11 |
4.GRUP |
ISPARTAKULE SPOR |
YAHYA BATUR DÜZGÜN |
Ayakla |
40 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
ISPARTAKULE SPOR |
U11 |
4.GRUP |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
ÇINAR EFE ÖZLEK |
Ayakla |
46 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ALBAYRAK |
GOP VENÜS |
U11 |
27.GRUP |
ALBAYRAK |
AKİF ÖMER AKIN |
Ayakla |
15 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ALBAYRAK |
GOP VENÜS |
U11 |
27.GRUP |
GOP VENÜS |
MUHAMMET EMİN SEKMEN |
Ayakla |
18 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ALBAYRAK |
GOP VENÜS |
U11 |
27.GRUP |
ALBAYRAK |
MUHAMMED SAFA BİÇEK |
Ayakla |
19 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ALBAYRAK |
GOP VENÜS |
U11 |
27.GRUP |
ALBAYRAK |
MUHAMMED SAFA BİÇEK |
Kafayla |
29 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ALBAYRAK |
GOP VENÜS |
U11 |
27.GRUP |
GOP VENÜS |
MUHAMMET EMİN SEKMEN |
Ayakla |
37 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
ALBAYRAK |
GOP VENÜS |
U11 |
27.GRUP |
ALBAYRAK |
EYMEN YILMAZ |
Ayakla |
40 |
4 |
2 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
S.KARTALSPOR |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
U11 |
35.GRUP |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
AHMET SELİM GÜLGÖNÜL |
Ayakla |
31 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
S.KARTALSPOR |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
U11 |
35.GRUP |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
AHMET SELİM GÜLGÖNÜL |
Ayakla |
33 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
S.KARTALSPOR |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
U11 |
35.GRUP |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
AHMET SELİM GÜLGÖNÜL |
Ayakla |
36 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
S.KARTALSPOR |
K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF |
U11 |
35.GRUP |
S.KARTALSPOR |
MEHMET ŞERİF AKTAŞ |
Ayakla |
39 |
1 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
ÜSKÜDAR SELAMSIZ |
U11 |
51.GRUP |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
AHMET TÜRKER GÜNEŞ |
Ayakla |
14 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
ÜSKÜDAR SELAMSIZ |
U11 |
51.GRUP |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
KUZEY YAZICIOĞLU |
Ayakla |
17 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
ÜSKÜDAR SELAMSIZ |
U11 |
51.GRUP |
ÜSKÜDAR SELAMSIZ |
YUSUF EMİR UTKU |
Ayakla |
44 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
ÜSKÜDAR SELAMSIZ |
U11 |
51.GRUP |
ACIBADEM ÜSKÜDAR |
ÖMER TUĞRUL AK |
Ayakla |
46 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
NİŞANTEPE FK |
AHMET ERDEM AYDIN |
Ayakla |
2 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
NİŞANTEPE FK |
ÖMER ALİ KÖK |
Ayakla |
5 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
ÇAKMAKSPOR |
BERAT TEKEMEN |
Ayakla |
7 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
NİŞANTEPE FK |
HAMZA GÜNGÖR |
Ayakla |
15 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
ÇAKMAKSPOR |
BERAT TEKEMEN |
Ayakla |
28 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
NİŞANTEPE FK |
ÖMER OKUL |
Ayakla |
40 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
NİŞANTEPE FK |
İLYAS KARAN DEMİR |
Ayakla |
43 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
KARABEKİR SAHASI |
ÇAKMAKSPOR |
NİŞANTEPE FK |
U11 |
43.GRUP |
NİŞANTEPE FK |
AHMET EYMEN POLAT |
Kendi Kalesine |
46 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
16:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT |
KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. |
U11 |
36.GRUP |
KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT |
KUZEY EREN YILMAZTÜRK |
Ayakla |
40 |
1 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
ÖZ YARIMBURGAZ |
HALKALI |
U11 |
36.GRUP |
ÖZ YARIMBURGAZ |
ÖMER DURSUN |
Ayakla |
5 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
ÖZ YARIMBURGAZ |
HALKALI |
U11 |
36.GRUP |
HALKALI |
ÇINAR YİĞİT |
Ayakla |
11 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
ÖZ YARIMBURGAZ |
HALKALI |
U11 |
36.GRUP |
ÖZ YARIMBURGAZ |
ÖMER DURSUN |
Ayakla |
26 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
HALKALI ETAP STADI - 2 |
ÖZ YARIMBURGAZ |
HALKALI |
U11 |
36.GRUP |
ÖZ YARIMBURGAZ |
ÖMER DURSUN |
Ayakla |
33 |
3 |
1 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
KARABEKİRSPOR |
KUZEY BAYTOK |
Ayakla |
5 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
KARABEKİRSPOR |
BERAT GÜLER |
Ayakla |
7 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
KARABEKİRSPOR |
BERAT GÜLER |
Ayakla |
20 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
1877 ALEMDAĞ |
YUSUF CAN AKYÜZ |
Ayakla |
27 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
KARABEKİRSPOR |
KAAN KARAŞ |
Ayakla |
33 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
KARABEKİRSPOR |
KAAN KARAŞ |
Ayakla |
35 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
1877 ALEMDAĞ |
YUSUF CAN AKYÜZ |
Ayakla |
45 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KARABEKİR SAHASI |
1877 ALEMDAĞ |
KARABEKİRSPOR |
U11 |
41.GRUP |
1877 ALEMDAĞ |
MUSTAFA AYKUT CİVELEK |
Ayakla |
46 |
3 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
HALKALI TAŞTEPE |
EMİR KANTAR |
Ayakla |
11 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
FİLİZSPOR |
KAĞAN ÇINAR ÇATI |
Ayakla |
13 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
FİLİZSPOR |
ENES TALHA ÖZTÜRK |
Ayakla |
21 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
FİLİZSPOR |
AYAZ KAVAL |
Ayakla |
24 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
FİLİZSPOR |
KAĞAN ÇINAR ÇATI |
Ayakla |
26 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
HALKALI TAŞTEPE |
EMİR KANTAR |
Ayakla |
39 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE BLD. YAŞAR İNAN TESİSLERİ |
HALKALI TAŞTEPE |
FİLİZSPOR |
U11 |
35.GRUP |
HALKALI TAŞTEPE |
EMİR KANTAR |
Ayakla |
48 |
3 |
4 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
MİRAÇ ŞİMŞEK |
Ayakla |
7 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
MİRAÇ ŞİMŞEK |
Ayakla |
8 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
YUSUF CAN ÖZORAL |
Ayakla |
10 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
DENİZ AKTAŞ |
Ayakla |
12 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
MUSTAFA SAMET KAYA |
Ayakla |
16 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
MUSTAFA SAMET KAYA |
Ayakla |
25 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
YUSUF EMİR BEŞLİ |
Ayakla |
40 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
MİRAÇ ŞİMŞEK |
Ayakla |
43 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
ERDEM ÇETİN |
Ayakla |
44 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
MUSTAFA SAMET KAYA |
Ayakla |
47 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
GÜVEN ALBAY |
Ayakla |
50 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
M.KEMALPAŞA |
İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR |
U11 |
5.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
DENİZ AKTAŞ |
Ayakla |
50 |
7 |
5 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
SULTANŞEHİR SPOR |
SULTANŞEHİR 1453 F.K. |
U11 |
28.GRUP |
SULTANŞEHİR SPOR |
ÖMER ASAF TAŞ |
Ayakla |
31 |
2 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
GOP SEDAT BALKANLI TES. |
SULTANŞEHİR SPOR |
SULTANŞEHİR 1453 F.K. |
U11 |
28.GRUP |
SULTANŞEHİR SPOR |
ERDEM YUSUF KİRAY |
Ayakla |
39 |
2 |
0 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
BARBAROSSPOR |
YAHYA AKIN |
Ayakla |
4 |
4 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
BARBAROSSPOR |
ALİ AREL TUZ |
Ayakla |
10 |
4 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
BARBAROSSPOR |
ALİ AREL TUZ |
Ayakla |
20 |
4 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
KİRAZLITEPESPOR |
SELİM ÇINAR TOPRAKTEPE |
Ayakla |
33 |
4 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
KİRAZLITEPESPOR |
KUZEY ÇALIŞ |
Ayakla |
34 |
4 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
KİRAZLITEPESPOR |
CİHANGİR UYGUN |
Ayakla |
36 |
4 |
3 |
2 |
28.4.2024 |
17:00 |
SELAMİ ALİ BELEDİYE TESİSLERİ |
BARBAROSSPOR |
KİRAZLITEPESPOR |
U11 |
53.GRUP |
BARBAROSSPOR |
ADEM ÇINAR ÖZDEMİR |
Penaltı |
43 |
4 |
3 |